K700 i Bluetooth Hitno!!!

Goku

Aktivan član
Poruka
1.109
Dobio sam k700, bez cd-a (polovan) i kupio na buvljaku Bluetooth. Uz Bluetooth sam dobio CD sa nekim instalacijama' ali samo za Siemens telefone.
Sta da uradim da da mi bluetooth prepozna k700, odnosno odakle da skidam driver-e sa interneta?
 
ne trebaju ti diveri za telefon, drivere za bluetooth imas na tom cd-u sto si dobio uz njega.

treba ti softver za telefon, koji mozes naci svugde po netu, vidi na sonyericsson.com ili slicno

jedino u samom programu podesis da li koristis kabel, infracrveni, ili bluetooth, svejedno je

mislim da se program zove nesto kao "Mobile Phone Tool"

srecno, pozdrav
8)
 
Goku:
Dobio sam k700, bez cd-a (polovan) i kupio na buvljaku Bluetooth. Uz Bluetooth sam dobio CD sa nekim instalacijama' ali samo za Siemens telefone.
Sta da uradim da da mi bluetooth prepozna k700, odnosno odakle da skidam driver-e sa interneta?

malo mi je to nejasno, sto bas na buvljak jel ti bilo tesko da das za MSI 15 eura i da nemas nikakve probleme ne treba ti ni softver ni nista samo skompa send to bt (bar ja tako radi), verovatno ce ga BT prepoznati na sv.Pinokia .
 
Znaci i ja sam to razmisljao i zvao druga bas sa tim MSI Bluetooth i nece ni to da radi. Sada sam formatirao hard disk i opet isto.
Pise ono new hardwere found, i ne zna sta je. Instaliram driver, i opet isto uopste ne poznaje. Sta bi to moglo da bude? Imam Windows XP SP2!
 
Goku:
Znaci i ja sam to razmisljao i zvao druga bas sa tim MSI Bluetooth i nece ni to da radi. Sada sam formatirao hard disk i opet isto.
Pise ono new hardwere found, i ne zna sta je. Instaliram driver, i opet isto uopste ne poznaje. Sta bi to moglo da bude? Imam Windows XP SP2!

instalirao si driver , ikonica za bt je bela kad je bt dobro prikljucen a kad nije u usb onda je crvena,
onda ides na opciju za trezenje novih uredjaja sa BT-om u blizini kad nadje uredja sve je ok. ili ides na fajl Send to BT i onda nadjes na koji treba da posalje i to je to .
 

Back
Top