OSNIVANJE IRSKE ORGANIZACIJE(DRUSTVA) U BEOGRADU

Poruka
15
Ljudi zainteresovani za osnivanje Irske organizacije(društva) u Beogradu sa ciljem popularizacije irske muzike,plesa,kulture i vrednosti mogu se javiti radi osnivanja tima ljudi motivisanih za rad na ovim aktivnostima.Organizacija bi trebala da se bavi i držanjem predavanja,tribina o Irskoj,zatim kreiranje saradnje sa Irskom ambasadom,organizacija muzičkih večeri,žurki,putovanja i izleta u zemlji i inostranstvu,medijska promocija organizacije i sl.
Pozdrav svima.
Prijavljivanje i detalji u okviru foruma na sajtu www.irishrover.tk
 
mislim da je to ono sto nam je preko potrebno, pa naravno, irish drustvo! to je ono sto nam je oduvek falilo!!


EBOTE LJUDI NE ZNATE KOLO DA IGRATE A PRZITE SE KOJEKAKVIM SR.ANJIMA! OTVORILA BIH IRISH SAMO DA SE U irskoj otvori drustvo ljubitelja narodnih srpskih pesama!!! i posle kukate da nemate love ebite se bre!

ok kelti su nam valjda nekakva braca po poreklu

znam shta je irski ples nije u tom smislu sra.nje ali cisto.....mislim!!!!! odrzi mi prvo kurs kola!!!
 
Last of Irish Rover:
Pa obratila si se na pravu adresu...jer ja igram
u školi irskog plesa Stepworks(probe imamo četvrtkom
i nedeljom prepodne na Adi).Inače na Beer Festu će
6 devojaka iz ove grupe igrati na koncertu Irish Stew-a.!

el irska u nato-u?

a objasni mi ... kakva je ono shkola bila (ili ej josh uvek) u milosha pocerca, kud branko cvetkovic, neki momchich je skakutao tamo...el su vam oni konkurencija??? gde na adi imas probe i posto je?
 

Back
Top