Mojoj dragoj devojchici...

NaraYan:
CALE BRANI DA SE VIDJA SAMNOM!!!!!!!!!!!
Pa u kom veku bre zivimo!!!! u -445128777?

I shta meni ostaje osim da mu polomim... kad ga vidim?

Help... I'm drowning. :oops:


kakav si ti neki siledžijaaaa????

jeli a ono gore broj telefona a?? .. ja sam zvala ,, čuje se ono tinu ninu rinu minu


inače koliko devojčica ima godina ???
možda greota još ??
mlado to nešto izgleda ,,,

kaži devojčici neka je izvlače drugarice iz kuće pa se tajno vidjajte ,,, jer ipak sve je zabluda ,,volećeš ti nju sve dok ti taj matori brani da je vidjaš ,,, posle ,,
uh tajno vidjanje ---jel se sećate ljudi
 
sad da ti odgovorim pametno bas i ne mogu...

fali mnogo informacija kao npr. koliko ona ima godina, koliko imas ti, u kakvoj sredini zivite, koliko ste zajedno, u kojoj fazi ste, sta se desilo presudno tj sta je razlog da joj brani - ti verovatno znas zasto, i ako zelis objektivan odgovor u smislu saveta moras to podeliti sa forumom u suprotnom ce ti stizati odgovori tipa: polomi mu kosti ili koji si ti kreten kad resavas svoje probleme agresivnoscu...

svaki problem se resi, sad da li je rezultat za tebe pozitivan ili ne to je druga stvar ali ja ipak mislim da ga treba resavati u srzi a ne na nacin koji si sam predlozio - zasto? pa prosto se upitaj ako sa njime obracunas fizicki da li ce joj posledicno dozvoliti da se vidja sa tobom???

a ako neznas razlog sto joj ne dozvoljava onda se to obavezno upitaj! jer to je kluc do resenja tvog problema... i pamti roditelji vecinom "misle" da rade u dobro svoje dece, retki su oni koji zele svom detetu nauditi... sad da li je njihovo dobro, zaista u dobro i korist detetu, to je vec drugo al o tom potom...

e kad ponudis vise informacija mozda ce i odgovor imati malo vise smisla...

poz.
 
avesic:
NaraYan:
CALE BRANI DA SE VIDJA SAMNOM!!!!!!!!!!!
Pa u kom veku bre zivimo!!!! u -445128777?

I shta meni ostaje osim da mu polomim... kad ga vidim?

Help... I'm drowning. :oops:


kakav si ti neki siledžijaaaa????

jeli a ono gore broj telefona a?? .. ja sam zvala ,, čuje se ono tinu ninu rinu minu


inače koliko devojčica ima godina ???
možda greota još ??
mlado to nešto izgleda ,,,

kaži devojčici neka je izvlače drugarice iz kuće pa se tajno vidjajte ,,, jer ipak sve je zabluda ,,volećeš ti nju sve dok ti taj matori brani da je vidjaš ,,, posle ,,
uh tajno vidjanje ---jel se sećate ljudi

Ma secamo se i bash nedostaje ponekad, ali ne sada.
Ona inache ima full 18 a ono nije broj telefona vec
-445128777. vek u kome zivimo.
 
blondi:
sad da ti odgovorim pametno bas i ne mogu...

fali mnogo informacija kao npr. koliko ona ima godina, koliko imas ti, u kakvoj sredini zivite, koliko ste zajedno, u kojoj fazi ste, sta se desilo presudno tj sta je razlog da joj brani - ti verovatno znas zasto, i ako zelis objektivan odgovor u smislu saveta moras to podeliti sa forumom u suprotnom ce ti stizati odgovori tipa: polomi mu kosti ili koji si ti kreten kad resavas svoje probleme agresivnoscu...

svaki problem se resi, sad da li je rezultat za tebe pozitivan ili ne to je druga stvar ali ja ipak mislim da ga treba resavati u srzi a ne na nacin koji si sam predlozio - zasto? pa prosto se upitaj ako sa njime obracunas fizicki da li ce joj posledicno dozvoliti da se vidja sa tobom???

a ako neznas razlog sto joj ne dozvoljava onda se to obavezno upitaj! jer to je kluc do resenja tvog problema... i pamti roditelji vecinom "misle" da rade u dobro svoje dece, retki su oni koji zele svom detetu nauditi... sad da li je njihovo dobro, zaista u dobro i korist detetu, to je vec drugo al o tom potom...

e kad ponudis vise informacija mozda ce i odgovor imati malo vise smisla...

poz.
Hvala za trud, cenicu to.

Inache...

Kao shto rekoh, ima puni 18 i neshto vishe, odgovor zashto joj ne da nisam dobio, i tako da niko ne zna zbog chega [osim dotichnog].

A koji to roditelj radi u korist svog deteta kad mu ne da da se vidja sa osobom u koju je zaljubljen[a]?

Samo neki neizivljeni mamlaz sa peskom u glavi, kamenom u srcu i kiselinom u krvi.
 
NaraYan:
Kao shto rekoh, ima puni 18 i neshto vishe, odgovor zashto joj ne da nisam dobio, i tako da niko ne zna zbog chega [osim dotichnog].

A koji to roditelj radi u korist svog deteta kad mu ne da da se vidja sa osobom u koju je zaljubljen[a]?

Samo neki neizivljeni mamlaz sa peskom u glavi, kamenom u srcu i kiselinom u krvi.
ok punoletna jeste i ti si... znaci to nije razlog, a u kojoj sredini zivite, vera, nacija, da li jos ide u skolu itd.? sve su to razlozi i predrasude koje mogu uticati na njegovu odluku...

i nisam rekla da rade dobro - vec da MISLE da rade dobro... i procitaj sta si napisao za njega, zar zaista mislis da mrzi vlastitu cerku??? daj molim te, ne kazem da ne postoje roditelji koji zlostavljaju i muce vlastitu decu ali isto tako znam, da u ranim godinama za vreme prvih zaljubljenosti i Ljubav ima velikeeeeeee oci i time mi sami vidimo svet i roditelje kao cudovista koja nam kradu srecu...

i jos jednom - potrudi se i otkrij razlog njegovom ponasanju - bez toga nista necete resiti, veruj mi...
 
Ma sve je regularno osim njega.

Mada, pitanje je da li on uopshte misli??? :?

Stvar je ovakva:
Ako lik ima neshto konkretno protiv mene [a ne vidim apsolutno ni jedan razlog] onda cu preduzeti progresivno-agresivne mere, jer je to napad na moj integritet, ali ako mu je tek teko doshlo... onda je stvarno frik!

Uostalom, proshao sam te 'rane' godine i posle par godina uzaludnog pokushavanja, trazenja i gubljenja vremena sa u raznim "vezama", desilo se neshto fenomenalno i to zavisi od nekog treceg.
E smeshnog li s-ranja!
 
avesic:
avesic:
NaraYan:
Ja sam rodjen jula 1982. Uostalom pishe u profilu.


da kao to je dokaz ako ti piše u profilu ,,, a da nisi ti neki starkelja pa juri klinkice ,,,,MANIJAKU jedan matori ,,,


i da ,,opet sam okrenula onaj broj ,,, i opet se čuje neka melodija (vremenom mi se i svidja ,, na na na na n ana )))))) saću opet zovem

Vidish shta je sinhronicitet, cura se zove Ana. :wink:
 
NaraYan:
avesic:
avesic:
NaraYan:
Ja sam rodjen jula 1982. Uostalom pishe u profilu.


da kao to je dokaz ako ti piše u profilu ,,, a da nisi ti neki starkelja pa juri klinkice ,,,,MANIJAKU jedan matori ,,,


i da ,,opet sam okrenula onaj broj ,,, i opet se čuje neka melodija (vremenom mi se i svidja ,, na na na na n ana )))))) saću opet zovem

Vidish shta je sinhronicitet, cura se zove Ana. :wink:


ovo nije prvi put da kažem ---zvali su me vidovita avesic --- bau bau
a da nije mala lošeg karaktera ili ti poročna pa otac u nju ne veruje a za tebe misli da si sasvim ok i da si mnogo dobar za nju a??? ma bre ,,, ima matoraca koji ne daju svoje mezimice ,,, kako reče onaj "probaj da budeš ortak sa ćaletom """"
 
NaraYan:
avesic:
provaljen si po svom tekstu ,,, kada si rekao "rani"dani --- khm ,, kad to moliću lepo ,, ???? ej... onaj broj ima strava muziku ,,,tinu tinu ninu ninu ,,, coool!!!!

Pa da, rani dani su bili pre 7, 8, 9 godina a ja sada imam 23.
To je vishe od trecine moga zivota, prema tome, to je ranije, odavno.
da da, ali su njoj rani ipak ima samo 18g, verovatno jos nije ni zavrsila skolovanje i ko sto kaze avesic mozda nije problem u tebi vec u njoj, mozda otac ne veruje njoj???
 
blondi:
NaraYan:
avesic:
provaljen si po svom tekstu ,,, kada si rekao "rani"dani --- khm ,, kad to moliću lepo ,, ???? ej... onaj broj ima strava muziku ,,,tinu tinu ninu ninu ,,, coool!!!!

Pa da, rani dani su bili pre 7, 8, 9 godina a ja sada imam 23.
To je vishe od trecine moga zivota, prema tome, to je ranije, odavno.
da da, ali su njoj rani ipak ima samo 18g, verovatno jos nije ni zavrsila skolovanje i ko sto kaze avesic mozda nije problem u tebi vec u njoj, mozda otac ne veruje njoj???

Mozda, lepo razmishljash.
Ali, ona se nikad nije svadjala sa ocem a za poslednjih par dana jeste vishe puta. Ne da joj stari ne veruje vec ima potpuno poverenje u nju, shto chini situaciju za Poaroa npr.
Kad bih samo znao gde je problem.
 
NaraYan:
blondi:
NaraYan:
avesic:
provaljen si po svom tekstu ,,, kada si rekao "rani"dani --- khm ,, kad to moliću lepo ,, ???? ej... onaj broj ima strava muziku ,,,tinu tinu ninu ninu ,,, coool!!!!

Pa da, rani dani su bili pre 7, 8, 9 godina a ja sada imam 23.
To je vishe od trecine moga zivota, prema tome, to je ranije, odavno.
da da, ali su njoj rani ipak ima samo 18g, verovatno jos nije ni zavrsila skolovanje i ko sto kaze avesic mozda nije problem u tebi vec u njoj, mozda otac ne veruje njoj???

Mozda, lepo razmishljash.
Ali, ona se nikad nije svadjala sa ocem a za poslednjih par dana jeste vishe puta. Ne da joj stari ne veruje vec ima potpuno poverenje u nju, shto chini situaciju za Poaroa npr.
Kad bih samo znao gde je problem.
pa i ja sam bila necija cerka i nemas pojma kakve sve strahove vide roditelji, nesto nama ne shvatljivo kad smo u tim godinama...
neki roditelji se cak uplase da ce izgubiti dete kad se ono zaljubi ali tome nije razlog njihova zloba vec prevelika prethodna navezanost...

rekoh ti nadji razlog i nasao si resenje problemu!

poz.
 

Back
Top