Da li postoji savrsen decko?

  • Začetnik teme baby face
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chan Shaolin Si:
baby face:
Da li postoji savrsen decko i ako postoji gde se moze naci?

kako da ne postoji i imam sve u zivotu sto se kupiti moze faca sam i volim puno vise od keepera da se hvalim

da, ali ne vredi ti kad nisi savrsen ko ja :lol:
sta ce devojci da joj kupis bilo sta, kladim se da ona vise voli romanticne setnjice pored dunava i tako to ........ :lol: :lol: :lol:
 
Keeper:
Chan Shaolin Si:
baby face:
Da li postoji savrsen decko i ako postoji gde se moze naci?

kako da ne postoji i imam sve u zivotu sto se kupiti moze faca sam i volim puno vise od keepera da se hvalim

da, ali ne vredi ti kad nisi savrsen ko ja :lol:
sta ce devojci da joj kupis bilo sta, kladim se da ona vise voli romanticne setnjice pored dunava i tako to ........ :lol: :lol: :lol:
e pa da znas Keeper u pravu si,mada ne volim preteranu romantiku
 
Keeper:
Chan Shaolin Si:
baby face:
Da li postoji savrsen decko i ako postoji gde se moze naci?

kako da ne postoji i imam sve u zivotu sto se kupiti moze faca sam i volim puno vise od keepera da se hvalim

da, ali ne vredi ti kad nisi savrsen ko ja :lol:
sta ce devojci da joj kupis bilo sta, kladim se da ona vise voli romanticne setnjice pored dunava i tako to ........ :lol: :lol: :lol:

pa ja bas mojoj djevojci(dok sam je imao, malo smo se posvadjali) nijesam mogao kupim shetnju pored Dunava ali zato jesam pored ovog naseg smrdljivog sjevernog mora isto su zvek setnje.
 
baby face:
Keeper:
Chan Shaolin Si:
baby face:
Da li postoji savrsen decko i ako postoji gde se moze naci?

kako da ne postoji i imam sve u zivotu sto se kupiti moze faca sam i volim puno vise od keepera da se hvalim

da, ali ne vredi ti kad nisi savrsen ko ja :lol:
sta ce devojci da joj kupis bilo sta, kladim se da ona vise voli romanticne setnjice pored dunava i tako to ........ :lol: :lol: :lol:
e pa da znas Keeper u pravu si,mada ne volim preteranu romantiku
Ma pusti ti njih.....ja sam savrseniji :lol: :lol:
 
Ja sam najsavrseniji na ovom forumu :lol: :lol: :lol:

Ih... sad videh da je ovo u Tinejdzerima... no eto, dacu vam mali savet sto se tice samo-hvalisanja:

Radilo 3 obucara u istoj ulici... Jednog dana, prvi napise veliku reklamu: 'Najbolji obucar u gradu!', i postavi u izlog... Sutradan ovaj drugi napise reklamu: 'Najbolji obucar u zemlji!'... Gledao to treci obucar, pa napise i on reklamu: 'Najbolji obucar u ulici!' ...

Pa izvucite naravoucenije ;)
 
Incognito:
Ja sam najsavrseniji na ovom forumu :lol: :lol: :lol:

Ih... sad videh da je ovo u Tinejdzerima... no eto, dacu vam mali savet sto se tice samo-hvalisanja:

Radilo 3 obucara u istoj ulici... Jednog dana, prvi napise veliku reklamu: 'Najbolji obucar u gradu!', i postavi u izlog... Sutradan ovaj drugi napise reklamu: 'Najbolji obucar u zemlji!'... Gledao to treci obucar, pa napise i on reklamu: 'Najbolji obucar u ulici!' ...

Pa izvucite naravoucenije ;)
Sad cu vam ja izneti moje misljenje. Meni je po muzickom opredeljenju i po tome sto,bese ima dugu kosu :oops: ,najsavrseniji Incognito :oops: . Keeper mi je najbolji drug,pa ga i ne gledam tako,Chan Shaolin (tako nesto) mi je uzasno sumnjiv zbog one nevine zene (znaci,s tom devojkom se nisi sexao? :lol: ),a fizio... :lol: Mada,ja sam sa deckom koji je meni nesto najsavrsenije sto postoji. Znaci,nemoj traziti nesto savrseno da ga zavolis,jer mozes umreti,a ne naci ga,zavoli nesto sto nije savrseno i napravi ga takvim svojom ljubavlju! pOz :D
 
baby face:
Keeper:
Chan Shaolin Si:
baby face:
Da li postoji savrsen decko i ako postoji gde se moze naci?

kako da ne postoji i imam sve u zivotu sto se kupiti moze faca sam i volim puno vise od keepera da se hvalim

da, ali ne vredi ti kad nisi savrsen ko ja :lol:
sta ce devojci da joj kupis bilo sta, kladim se da ona vise voli romanticne setnjice pored dunava i tako to ........ :lol: :lol: :lol:
e pa da znas Keeper u pravu si,mada ne volim preteranu romantiku

... :shock:
e pa onda nisi savrsena devojka za nekog savrsenog poput mene ........ zao mi je ......

heheheh
ma salim se, a sad cu ti zaista odgovoriti na temu:
ovo je vec izlizana fora al cim si postavila ovo pitanje moram da je po milioniti put vadim iz usta - niko i nista nije savrseno. i u tome je sva lepota i nepredvidljivost zivota. i ne trazi savrseno vec prihvataj stvari kakve jesu i trazi najbolje od njih za sebe. i to je cela prica. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top