nacionalista?

2care2

Obećava
Poruka
97
nije da mrzim ustashe ili balije,ali nikada ne bih slusala ustaske izvodjace,kupovala njihove proizvode ili daleko bilo letovala kod njih
jednostavno mislim da ne trebamo imati nikakve medjusobne odnose sa tim narodima
skoro me drug nazvao fashistom...ne osecam se tako,samo neke stvari ne zelim da zaboravim
kakve su vase emocije povodom tih goveda?
 
*~* Ne mogu da mrzim nekog samo zbog toga sto mu je nesto po rodjenju dato... Mogao je bilo ko od nas da bude jedan od njih... Ljude cenim po onome sta su oni, a ne ko... Mozda gresim, ne znam :roll: *~*
 
kazhesh da ih ne mrzish a nazivash ih govedima?.....ne bi letovala kod njih?.....pa znash kako.....ja neshto kontam.....da jedan grad u srbiji damo takvim ljudima.....pa izbegavajte druge narode....a?....mislim shta ima koji moj da se meshamo sa drugima.....sami sebi dovoljni....pih.....shuplje ko bure
 
E kad bi bila taksa na cro muziku , i to da se zove taksa "za našu stvar" , pa kultura mora i da košta...

A ne mi tolerancija (novac njima, a za obrazovanje e tu može bojkot) Globus , medicinska knjiga Zagreb i ostale ne zabranjivane , ali cenzura.....
 
2care2:
nije da mrzim ustashe ili balije,ali nikada ne bih slusala ustaske izvodjace,kupovala njihove proizvode ili daleko bilo letovala kod njih
jednostavno mislim da ne trebamo imati nikakve medjusobne odnose sa tim narodima
skoro me drug nazvao fashistom...ne osecam se tako,samo neke stvari ne zelim da zaboravim
kakve su vase emocije povodom tih goveda?

ne, to nema veze sa nacionalizmom niti sa fasizmom. a ti kazi onima koji bi da te svrstaju u fasiste da malo obnove istoriju iz srednje skole a i vujakliju da prelistaju.

a za sve ostale: ljudi, gledajte televiziju ali sa kriticnim stavom, pratite sta se dogadja. nemojte da neke stvari sa televizije prihvatate kao da su vasa razmisljanja.
razmisljajte kriticki ali ne sa kritikom koju vam televizija namece, vec sa svojom.
osnovno je: NEMOJTE IMATI STAV O ONIM STVARIMA O KOJIMA NEMATE DOVOLJNO INFORMACIJA!
 
chika_doktor:
Ja sam u ratu uvijek bio human. Jednom sam cak spasio 20 muslimana.Zakovao mi se mitraljez......
Sramota !!! Takav odgovor !!! Pa, što ga nisi čistio ili promenio redenik, u krajnjoj nuždi spojio dve ( muško + ženska ) igle od 48 - ice ili kalašnjikova, pa izbio čauru kroz cev ?!?!? :shock:
 
2care2:
nije da mrzim ustashe ili balije,ali nikada ne bih slusala ustaske izvodjace,kupovala njihove proizvode ili daleko bilo letovala kod njih
jednostavno mislim da ne trebamo imati nikakve medjusobne odnose sa tim narodima
skoro me drug nazvao fashistom...ne osecam se tako,samo neke stvari ne zelim da zaboravim
kakve su vase emocije povodom tih goveda?

Први пут чујем за ''усташки народ''! :roll:
Не, неке ствари никада не треба заборавити, наравно....али Даламција је Далмацијааааа....ех...

Чек, а што је ово тема на ''Женском кутку''? :roll:
 
Uh, draga...ala ti imas problem u glavi...I pomerene prioritete! Idi na politiku pa se bacaj sa ovakvim temama, jbt, tamo praznoglavi jedva docekaju politicku polemiku na temu 'onih goveda, ustasa i balija!" Ne mogu da verujem kakve gluposti citam! :roll:
 
ovakvo pitanje mi priliči nekom teen-ageru.
nisam ravnodušna na srpsko-ostalo ex yu odnose,jer je puno bola.
pogotovu pokrećeš takvu temu u ovom jako teškom periodu za srpski narod,kada se obeležava godišnjica od progona!
mislim da je u pitanju provokacija.
nije uspela.
rekoh,nisam ravnodušna,tužna sam.
ali nije ni način da se tako govori o drugim narodima.
mene bi bilo sramota da koristim takve izraze.po meni nisi ništa bolji(lja) od njih.od onih koji su i napravili sve ovo.
ima i tamo poštenog i dragog naroda.
 
krvolok:
chika_doktor:
Ja sam u ratu uvijek bio human. Jednom sam cak spasio 20 muslimana.Zakovao mi se mitraljez......
Sramota !!! Takav odgovor !!! Pa, što ga nisi čistio ili promenio redenik, u krajnjoj nuždi spojio dve ( muško + ženska ) igle od 48 - ice ili kalašnjikova, pa izbio čauru kroz cev ?!?!? :shock:


da sam neka vlas.....uapsio bi te samo shto znash takve stvari......
 
do koliko god unazad ti ide taj embargo prema njima, el do 50....i sa bugarima smo ratovali, i sa turcima...verovatno su nas i grci neshto ebavali a?? mada kazu da je i prolom banja ok. ne kazu ali ja bih ishla jednom. volim banje. samo ne znam kako stoje bg-nishki okrug, sigurno i tu ima nekih trvenja...ko je na vlasti u prolom banji

ok ovo je skoro mozda imash nekog odande, meni ne smeta valjda, mada mislim da imam neke mrve nacionalizma u sebi,a mozda i nisu mrve. ali more rulez tamo mada imam malu zadrshku vise se onako shtitim otkud znam ko da me pa neko zove ili vodi de ja pa to idem!!!

ali ok je imati princip samo to znachi da ne smesh da jedesh shtrukle tzv zagorske shtruklje, valjda su ustashe iz zagorja, a, one najgore?? e to je tito voleo da jede...bilo je nekad da se kupi smrznuto...oces da te upoznam s bojanom i on je nacionalista i bosanac? a ostao je bez ribe tj mene
 
?:
do koliko god unazad ti ide taj embargo prema njima, el do 50....i sa bugarima smo ratovali, i sa turcima...verovatno su nas i grci neshto ebavali a?? mada kazu da je i prolom banja ok. ne kazu ali ja bih ishla jednom. volim banje. samo ne znam kako stoje bg-nishki okrug, sigurno i tu ima nekih trvenja...ko je na vlasti u prolom banji

ok ovo je skoro mozda imash nekog odande, meni ne smeta valjda, mada mislim da imam neke mrve nacionalizma u sebi,a mozda i nisu mrve. ali more rulez tamo mada imam malu zadrshku vise se onako shtitim otkud znam ko da me pa neko zove ili vodi de ja pa to idem!!!

ali ok je imati princip samo to znachi da ne smesh da jedesh shtrukle tzv zagorske shtruklje, valjda su ustashe iz zagorja, a, one najgore?? e to je tito voleo da jede...bilo je nekad da se kupi smrznuto...oces da te upoznam s bojanom i on je nacionalista i bosanac? a ostao je bez ribe tj mene
Pa idi, PROLOMI se malo !!! :lol:
 
a da ga ti malo poduvash s bojanom a !! dole shiptari, crnci, hrvati i musle!!! doleeeee!!!!! doleeeeeeeee!!!!!! klacemo klacemo nabicemo baliju na kolac! ili dva!!!!!
 

Back
Top