Momci sa starijim devojkama

Starije devojke i mlađi momci... Stare koke i pilići.
One su obično dominantnije, a to im treba. Momci puni života, pa se onda malo smore, a one...dolazi do savršene razmene.
Inače, meni je ovo pomalo tužno, ali ako njima ne smeta...
 
LPhoklica:
odgovor...ili si ljubitelj starijih?


ne, čekaj, nemoj da mi kažeš

ma kazacu ti.ti ako necesh,nemoj da citash.to je odgovor.nisam ljubitelj starijih,ali sam imao(uglavnom dok sam bio mladji) nekoliko starijih devojaka i isti q kao i sa mladjima.
tebi to mozda izgleda cudno zato shto neko ko je npr. 3 god mladji od tebe ima 12-13 god.
ali za neq godinu(kad' oni porastu) i to se mozda promeni...
 
Postoje devojke koje su mnogo nezrele i neozbiljne za svoje godine, pa takve jadnice zato i traze neke balave klince, jer oni najvise odgovaraju njihovom nivou.
Drugo je ako je decko zreo, a sa tom devojkom sve u redu, onda i moze da se prihvati to sto je on malo mladji od nje.
 
LPhoklica:
Psy,
izgleda da nisam bila dovoljno jasna, govorila samo o malo starijim od 2-3 godine....
10ak godina ipak nije, kako si rekao, isti q.

ovo je teenage forum,znaci ne racuna se nishta preko 19 :D ajde neki lik ima 16 god(prosek ovde) a njegova devojka 26 :shock: to ne postoji,tj. jedino mozda ako neka profesorka zlostavlja ucenika ili shta vec :)
 
Dragi Psy,
otvori okice i videćeš da na Teenu ima "tinejdžera" - i '83 godište...

Šta misliš, da li se oni mogu zainteresovati za dosta stariju ženu? Možda udatu, sa decom?
- pa verovatno... to ti je onaj deo koji sam već pomenula, ovaj deo mi je tužan.


No, Žad je rekla da pričamo isklučivo vršnjacima, pa neću da dužim o tome.
 

Back
Top