Pichke pandurske
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Pichke pandurske

Zainteresovan član Anak1n (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Pichke pandurske

OVO JE TESHO POVEROVATI. NA ZVORNICKO KULTURNO LJETO KONACNO JE DOSHAO SHKABO. ALI PRE TOGA SU NARAVNO SMARALI NEKIM FOLKLOROM. NISHTA PREZIVIM JA TO I POCNE TZV. HIP HOP VECE. KRENU PRVO BREJKERI, PA ENTITET PAR PESAMA (DOBRI SU) A ONDA KRENUO SHKABO. POSLE DVE PESEM ISKLJUCE NAM OZVUCENJE I MURIJA KRENE DA NAS TERA NAPOLJE. KAO U FAZONU NE SME VISHE MUZIKA DA SE PUSHTA. A DA SU DOSHLI NJIHOVI SHABANI BILO BI DO ZORE. OVO JE STVARNO SRAMOTA ZA POLICIJU REPUBLIKE SRPSKE. PONELI SU SE NAJNIZE SHTO SU MOGLI. MALTRETIRALI DECU KOJA SU DOSHAL DA CUJU SHKABU. VRHUNAC JE BIO KAD SMO POCELI DA PEVAMO "U DECU PUCATE PICHKE PANDURSKE" ONDA SU KAO ZVALI POJACANJE DA NAS VODE U STANICU DA TAMO "PEVAMO". MAMU IM JE*BEM UPROPASTILI SU JEDAN JEDINI DOGADJA U OVOM MESTU KOJI IMA VEZE SA HIP HOP-OM I DESAVA SE JEDNOM GODISHNJE, A CELE GODINE SMARAJU NARODNJACIMA SA SVIH STRANA. NE MOGU VISHE DA PISHEM KOLIKO SAM BESAN. PICHKE PANDURSKE MAMU VAM BRE ***** U PICHKU. KEROVI JEDNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

I neka mi neko sad da razlog da volim govna koja hodaju.
    PA nivo kriminala bi se smanjio kad ih ne bi bilo, ako ne kriminala, korupcije bi bilo manje bar za 80%.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ma, to je zato sto je Shkabo pozvao da se ne glasa za Radikale...

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    I neka mi neko sad da razlog da volim govna koja hodaju.
    PA nivo kriminala bi se smanjio kad ih ne bi bilo, ako ne kriminala, korupcije bi bilo manje bar za 80%.
    100% si u pravu

Obećava
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: Pichke pandurske

Citat Original postavio Anak1n Pogledaj poruku
    OVO JE TESHO POVEROVATI. NA ZVORNICKO KULTURNO LJETO KONACNO JE DOSHAO SHKABO. ALI PRE TOGA SU NARAVNO SMARALI NEKIM FOLKLOROM. NISHTA PREZIVIM JA TO I POCNE TZV. HIP HOP VECE. KRENU PRVO BREJKERI, PA ENTITET PAR PESAMA (DOBRI SU) A ONDA KRENUO SHKABO. POSLE DVE PESEM ISKLJUCE NAM OZVUCENJE I MURIJA KRENE DA NAS TERA NAPOLJE. KAO U FAZONU NE SME VISHE MUZIKA DA SE PUSHTA. A DA SU DOSHLI NJIHOVI SHABANI BILO BI DO ZORE. OVO JE STVARNO SRAMOTA ZA POLICIJU REPUBLIKE SRPSKE. PONELI SU SE NAJNIZE SHTO SU MOGLI. MALTRETIRALI DECU KOJA SU DOSHAL DA CUJU SHKABU. VRHUNAC JE BIO KAD SMO POCELI DA PEVAMO "U DECU PUCATE PICHKE PANDURSKE" ONDA SU KAO ZVALI POJACANJE DA NAS VODE U STANICU DA TAMO "PEVAMO". MAMU IM JE*BEM UPROPASTILI SU JEDAN JEDINI DOGADJA U OVOM MESTU KOJI IMA VEZE SA HIP HOP-OM I DESAVA SE JEDNOM GODISHNJE, A CELE GODINE SMARAJU NARODNJACIMA SA SVIH STRANA. NE MOGU VISHE DA PISHEM KOLIKO SAM BESAN. PICHKE PANDURSKE MAMU VAM BRE ***** U PICHKU. KEROVI JEDNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Podrazumevano Re: Pichke pandurske

Da, da. Uvek je tako bilo. One koji kritikuju su zabranjivali stoka. A zato narodnjaci odgovaraju. Oni od naroda prave zombije, a naravno da ce te zombiji drzato na vlasti ma sta radio

Primećen član bigger (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Ha-Nocri Pogledaj poruku
    Da, da. Uvek je tako bilo. One koji kritikuju su zabranjivali stoka. A zato narodnjaci odgovaraju. Oni od naroda prave zombije, a naravno da ce te zombiji drzato na vlasti ma sta radio

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Čemu dizanje ove teme uopšte?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor