strast ili strah?

mammy:
ma, ja bih da skrenem paznju na onaj momenat strasti, znas ono: "zelim te tu i sad" ali....koliko uspijete da se prepustite momentu a koliko vas sputava taj strah (ili cak panika) od nezeljenih gledalaca?
Meni se desilo.. :) I to posle šest godina zajedničkog života (znači, nismo bili napaljeni klinci). Na četrdeset i nekom kilometru zagrebačkog auto puta, usred bela dana...
Prvo skretanje, pa još malo van puta… i eto. Mrak na oči.
Sigurna sam da bi se magija izgubila i nezaboravni trenutak prosao zauvek, da je rekao ¨Dušo, ajmo još malo napred, do prvog motela¨…
 
a da prestanem da jedem?....imao bih za 5-6 ******* mesechno a?....nisam shvatio lichno....nego lupetash....shta ako neko ima peglicu?....mislim ti to kontash kao neko ima mechq pa kara klinke po shumarcima....ma daj choveche saberi se....mrzi me da vishe stavljam sa citatom jer spamujem temu....nisam lichno shvatio nego eto polemishem...ja mislim da nema nishta loshe u sexu u kolima....kao i bilo gde drugde....a to dal neko ima para il nema....to je totalno nebitno....nego neshto mi se chini da sve kontash samo preko penetracije....shto je u skladu sa nikom....pa dobro lepo je to....nishta lichno
 
Strast! "Odma', sada, odma'!"
A neko pomenu Hrvatsku... sto se tamo omrsih, ali na autoputu (pa malo udesno) Zagreb-Rijeka... doduse, NA kolima (hauba,naravno)... sunce upeklo, mi znojavi, napaljeni,... uh!
 
Shag Ivory:
mammy:
ma, ja bih da skrenem paznju na onaj momenat strasti, znas ono: "zelim te tu i sad" ali....koliko uspijete da se prepustite momentu a koliko vas sputava taj strah (ili cak panika) od nezeljenih gledalaca?
Meni se desilo.. :) I to posle šest godina zajedničkog života (znači, nismo bili napaljeni klinci). Na četrdeset i nekom kilometru zagrebačkog auto puta, usred bela dana...
Prvo skretanje, pa još malo van puta… i eto. Mrak na oči.
Sigurna sam da bi se magija izgubila i nezaboravni trenutak prosao zauvek, da je rekao ¨Dušo, ajmo još malo napred, do prvog motela¨…

sta je magicno u karanju..to je valjda obicna pojava
 
migud:
Strast! "Odma', sada, odma'!"
A neko pomenu Hrvatsku... sto se tamo omrsih, ali na autoputu (pa malo udesno) Zagreb-Rijeka... doduse, NA kolima (hauba,naravno)... sunce upeklo, mi znojavi, napaljeni,... uh!

ma to je taj adrenalinski momenat, narocito danas, na tom autoputu...josh ako je BG registracija recimo
 
hanibal77:
pre neku godinu bih rekla:ostajem u autu,verovatno bi mi bilo jos uzbudljivije.
a sad je odgovor :ne.
sa godinama izgleda dodje ta potreba za komforom,nemam pojma.pa za 4 i po god sto sam s muzem ni jednom se nismo kresnuli u kolima 8)

A sa kumom ,ili nekim gostom na svadbi....

Mada si u pravu. Čim si gajbeno rešen, odmah se kola brišu, čak pre ostane zid nego kola...
 
?:
migud:
Strast! "Odma', sada, odma'!"
A neko pomenu Hrvatsku... sto se tamo omrsih, ali na autoputu (pa malo udesno) Zagreb-Rijeka... doduse, NA kolima (hauba,naravno)... sunce upeklo, mi znojavi, napaljeni,... uh!

ma to je taj adrenalinski momenat, narocito danas, na tom autoputu...josh ako je BG registracija recimo

O , jagodice, što ne kažeš da te BG registracija pali...Pa i ja i komšija 1 i komšija 2 , sve same BG registracije...

Jedan je benzinac, jedan dizelaš , jedan plinac...

I domaće i strane....

A za autoput, to poznajemo kao svoj džep, doduše komšija 2 bolje zna užičko-zapadni deo, i taru i drinu....
 
Au, sto ste se raspricali....a ja ljencuga nisam vas pratila...
Skora sam cula za pricu da je neki tip jednom paru buljio kroz prozor...ona se, kazu, toliko prepala da joj ga momak nije mogao izvaditi...koji bedak....
Otud ideja za ovu temu...
A posto sam ja "dodji sada kada te zelim" tip...nesto sam se krenula razmisljati koliko mi je pametno rizikovati..
 

Back
Top