Zigolo

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Zamislite sebe u situaciji 8) Da morate da radite tako tezak posao,da stalno mislite o svom psihofizickom izgledu...... :lol:
Da li je neko radio nesto slicno,ili je koristio usluge bilo sa muske ili zenske strane?
Mozda je moguce spojiti lepo i korisno,dok ne naletis na neku babu.... :roll: :cry:
 
Maxy:
Zamislite sebe u situaciji 8) Da morate da radite tako tezak posao,da stalno mislite o svom psihofizickom izgledu...... :lol:
Da li je neko radio nesto slicno,ili je koristio usluge bilo sa muske ili zenske strane?
Mozda je moguce spojiti lepo i korisno,dok ne naletis na neku babu.... :roll: :cry:

Јел ти то машташ о томе као евентуалном позиву? :roll: И мислиш како је то тако лепо? И мислиш да жигола наручују само лепе, младе и згодне девојке? :lol: Па њима и не треба жиголо, бре... Ајд, буди реалан па замисли која и каква не може да мазне било каквог типа, па јој треба жиголо? :lol:

А ово за ''психофизички изглед''...ти је добра ствар! :lol:
 
Maxy:
Zamislite sebe u situaciji 8) Da morate da radite tako tezak posao,da stalno mislite o svom psihofizickom izgledu...... :lol:
Da li je neko radio nesto slicno,ili je koristio usluge bilo sa muske ili zenske strane?
Mozda je moguce spojiti lepo i korisno,dok ne naletis na neku babu.... :roll: :cry:


A kako izgleda to da stalno misliš na svoj PSIHOfizički izgled, a da pri tom radiš kao žigolo?

Mislim, taj psiho izgled mi nije baš najjasniji.
 
NatasaNatasa:
Maxy:
Zamislite sebe u situaciji 8) Da morate da radite tako tezak posao,da stalno mislite o svom psihofizickom izgledu...... :lol:
Da li je neko radio nesto slicno,ili je koristio usluge bilo sa muske ili zenske strane?
Mozda je moguce spojiti lepo i korisno,dok ne naletis na neku babu.... :roll: :cry:


A kako izgleda to da stalno misliš na svoj PSIHOfizički izgled, a da pri tom radiš kao žigolo?

Mislim, taj psiho izgled mi nije baš najjasniji.

He, he....da znas da nije ...ali sam rece -PSIHO..IZGLED... :wink:
 
Kako je biti žigolo? Hm, vjerovatno isto kao i žanska prostitutka, s tom razlikom što žena samo legne (uzme neki lubrikant), a muškarac mora htio ili ne da bude dignut ili "za dom spreman" :lol:
 
NatasaNatasa:
Steffan:
Suzy:
Steffan:
***** veoma povoljno..

Imam jednu komsinicu , debelu, 70 god, ima bradu , brkove......i nije ....duuugo.....
nego, koliko trazis da joj kazem?

Fuuuuuuuj... not for the all money on this world! :D

Ponudi Suzo 1.000.000 Eura ... da vidimo da li će da odbije :twisted:

He, he...ma dace mali, dace, nego sta ce.... :wink:
Samo da od Doce uzme burgiju....ali i on je laka riba...mogu i zajedno...da se Doca ne uvredi... :wink:
 

Back
Top