Um amor infinito

Glas Sauronov

Primećen član
Poruka
674
Koncert portugalskog sastava Madredeus je 11. februara, ja upravo kupio karte, a pozvani ste i vi.
Inace, imam drugaricu koja radi na RTS-u i vec je imala prilike da poprica sa clanovima benda, pa mozda i mene upozna.
Najzad cu moci da razgovaram na pravom jeziku, posto malo ljudi u BGD ga znaju...

Vidimo se tamo!
 
Glas Sauronov:
Koncert portugalskog sastava Madredeus je 11. februara, ja upravo kupio karte, a pozvani ste i vi.
Inace, imam drugaricu koja radi na RTS-u i vec je imala prilike da poprica sa clanovima benda, pa mozda i mene upozna.
Najzad cu moci da razgovaram na pravom jeziku, posto malo ljudi u BGD ga znaju...

Vidimo se tamo!

:shock: Ne mogu da verujem, slušam ih celo jutro! Margem, Coisas Pequenas, Ouidado, Guitarra, Matinal, O Brasil, O pomar das laranjeiras, O porto a praia do mar, Os senhores da querra, Pregao...
 
A, pa vidim da ima dosta prijatelja pravih stvari... coisas pequenas que fazem a vida...

Licno, Madredeus je mnogo bolji od fada. Mada nemam mozda prave stvari fada da bih poredio, imao sam pre neki disk kompilaciju. Dolce Pontes je isto jako dobra pevacica, zna da pusti glasinu... Bio sam u nekoj taverni u Portu, na obali Dura, kada su to pustili a mi jeli oktopuse... ali ajde da vam ne bih dalje pravio zazubice i razloge za mrznju :wink:

I ako mislite da idete, pozurite sa kartama, posto je vec bilo "e imas samo ovu ili onu kombinaciju"
Mene i devojku bi mozda mogla prijateljicva sa RTS da uvede, ali nisam smeo da rizikujem.
No nadam se da cu imati prilike da upoznam Terezu Salgiero.
 

Back
Top