MONDIJALIZAM I SRBIJA

ja zadnjih 5 dana automatski gasim prozor sa politikom chim vidim zadnje postove BL-a, Eremite i Kinga, jednostavno se smorim i izgubim volju za bilo chime. isto tako je bilo i kad bih video onog igrachinu, al srecjom pa ga nema u zadnje vreme, da kucnem u drvo.
 
Ma, meni su najjaci oni poput Abdulablabla, Zmaja, Wasp-a, i sl., koji dodju ovde da se nadje*avaju sa Srbima i sto je najgore, da nas ubedjuju kako cela prica ima samo 'pismo'. Kako im nije zao uskratiti dete za igracku zbog potrosenih para na takav virtuelni pohod (ako imaju dete; u suprotnom sebe za vec sta...). Mislim,...poletarci...
 
ne, zmaju, nisam je zaboravio, migud nije smarach. ;-)

migud:
Ma, meni su najjaci oni poput Abdulablabla, Zmaja, Wasp-a, i sl., koji dodju ovde da se nadje*avaju sa Srbima i sto je najgore, da nas ubedjuju kako cela prica ima samo 'pismo'.

a ni oni nisu smarachi, chak ni Abdi koji je najtezha trolchina koju sam video u zhivotu. ali verovatno bi i bili da postuju onoliko koliko i moja trojica favorita.
problem su nam ovde samo oni koji stavove ne menjaju ni za pedalj i sa kojima ne mozhesh izacji na kraj.
 
e da zaboravio sam onog king 7 nervira me ta sedmica nikako da ubodem sedmicu a on je pise stalno
e pa onda eremita pa to je ko virus
e a o onom marlonu da ne govorim mislim to je
e pa onaj deda e zove se grandfather valjda je tako veci deda
e pa migud tu sam vec spomenuo
ma ko bi vas sve popisao onda bi se i sam smorio i nesto bi sje*o ovako ima vas dosta
 
Keeper:
ne, zmaju, nisam je zaboravio, migud nije smarach. ;-)

migud:
Ma, meni su najjaci oni poput Abdulablabla, Zmaja, Wasp-a, i sl., koji dodju ovde da se nadje*avaju sa Srbima i sto je najgore, da nas ubedjuju kako cela prica ima samo 'pismo'.

a ni oni nisu smarachi, chak ni Abdi koji je najtezha trolchina koju sam video u zhivotu. ali verovatno bi i bili da postuju onoliko koliko i moja trojica favorita.
problem su nam ovde samo oni koji stavove ne menjaju ni za pedalj i sa kojima ne mozhesh izacji na kraj.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Скоро не добих већи комплимент... ево ја се нудим
ИЗАБЕРИТЕ МЕНЕ ЗА НАЈВЕЋЕГ СМАРАЧА !!!
 
Keeper:
blago tebi kad ti je to kompliment, i ja bih da mogu tako da se ponasham. :(

e da a tek onaj veksla shto je smor, a narochito kad opichi text bez znakova interpunkcije, negde na pola se obavezno izgubim :mrgreen:

Keeper:
ja zadnjih 5 dana automatski gasim prozor sa politikom chim vidim zadnje postove BL-a, Eremite i Kinga, jednostavno se smorim i izgubim volju za bilo chime. isto tako je bilo i kad bih video onog igrachinu, al srecjom pa ga nema u zadnje vreme, da kucnem u drvo.


Чудо једно како си дволичан... :P прво сам напишеш
ДА ОДМАХ ГАСИШ ПРОЗОР ПОЛИТИКЕ КАД ВИДИШ: ЕРЕМИТА,
а затим се качиш са мном. :shock: :shock: :shock:
 
A znate li sta je smarac? Covek koji napise 7000 postova a niko ne zna sta je rekao osim sto se podrazumeva da mrzi nesto i nekog. isti se kaci redovno na "smaraceve" teme iako se "smarac" nikada ne kaci na njegove jer nama na sta da se zakaci. Pravi smarac se strasno obraduje smaracu iz susednih zemalja koji ovde iskljucivo zbog lecenja svojih problema i poremecaja i zajedno nesto "resavaju", "napadaju". kada smoris smaraca onda je to podvig, divan osecaj.
 
King 7:
A znate li sta je smarac? Covek koji napise 7000 postova a niko ne zna sta je rekao osim sto se podrazumeva da mrzi nesto i nekog. isti se kaci redovno na "smaraceve" teme iako se "smarac" nikada ne kaci na njegove jer nama na sta da se zakaci. Pravi smarac se strasno obraduje smaracu iz susednih zemalja koji ovde iskljucivo zbog lecenja svojih problema i poremecaja i zajedno nesto "resavaju", "napadaju". kada smoris smaraca onda je to podvig, divan osecaj.

Definicija tacna precizna.
 
marlon:
King 7:
A znate li sta je smarac? Covek koji napise 7000 postova a niko ne zna sta je rekao osim sto se podrazumeva da mrzi nesto i nekog. isti se kaci redovno na "smaraceve" teme iako se "smarac" nikada ne kaci na njegove jer nama na sta da se zakaci. Pravi smarac se strasno obraduje smaracu iz susednih zemalja koji ovde iskljucivo zbog lecenja svojih problema i poremecaja i zajedno nesto "resavaju", "napadaju". kada smoris smaraca onda je to podvig, divan osecaj.

Definicija tacna i precizna.
 

Back
Top