MONDIJALIZAM I SRBIJA

eremita:
Побуњениче, заиста не могу да верујем ДА ЖЕЛИШ ДА
ИЗМИСЛИШ НЕКУ ВЛАСТ ако је већ нема, да желиш
неку ЗАБРАНУ ако је већ нема, ДА СЕ ОВДЕ ЈАВЉАЈУ
НЕКИ УЧЕСНИЦИ КОЈИ ЖЕЛЕ ДА БУДУ АДМИНИСТРАТОР ???
Човече, уживај у СЛОБОДИ, У СЛОБОДИ МИШЉЕЊА, доста
ми је у животу ЗАБРАНА! Супротстављај аргументе,
а не "правилник"!

Еремита, ја нисам анархиста, већ се залажем за владавину закона, ма колико то офуцано звучи. Форумски Правилник представља неку врсту закона који ми овде треба да поштујемо, што се, нажалост, не чини.

Не желим ја да измишљам никакву власт, јер она већ постији. Та „власт” је Правилник, и ја се само залажем за његову доследну примену управо зато да бисмо могли да супротстављамо аргументе и уживамо у слободи мишљења, а да не мислимо хоће ли нам неко псовати мајку само зато што не размишљамо исто као он/она.

Не видим ништа лоше у томе да се повећа број администратора уколико ће то допринети бољем квалитету дискусија. Ипак неко мора да се стара о поштовању правила, зар не?
 
Pobunjenik:
eremita:
Побуњениче, заиста не могу да верујем ДА ЖЕЛИШ ДА
ИЗМИСЛИШ НЕКУ ВЛАСТ ако је већ нема, да желиш
неку ЗАБРАНУ ако је већ нема, ДА СЕ ОВДЕ ЈАВЉАЈУ
НЕКИ УЧЕСНИЦИ КОЈИ ЖЕЛЕ ДА БУДУ АДМИНИСТРАТОР ???
Човече, уживај у СЛОБОДИ, У СЛОБОДИ МИШЉЕЊА, доста
ми је у животу ЗАБРАНА! Супротстављај аргументе,
а не "правилник"!

Еремита, ја нисам анархиста, већ се залажем за владавину закона, ма колико то офуцано звучи. Форумски Правилник представља неку врсту закона који ми овде треба да поштујемо, што се, нажалост, не чини.

Не желим ја да измишљам никакву власт, јер она већ постији. Та „власт” је Правилник, и ја се само залажем за његову доследну примену управо зато да бисмо могли да супротстављамо аргументе и уживамо у слободи мишљења, а да не мислимо хоће ли нам неко псовати мајку само зато што не размишљамо исто као он/она.

Не видим ништа лоше у томе да се повећа број администратора уколико ће то допринети бољем квалитету дискусија. Ипак неко мора да се стара о поштовању правила, зар не?

Nazalost Pobunjenice oboje ste u pravu. Eremita voli diskusiju i cistu slobodu misljenja sto je donekle O.K. Ali treba znati da ovde ima likova koji spamuju forum i maltretiraju druge clanove vredjanjem po nacionalnoj osnovi. To dovodi do toga da se dosta nas neki put spusta na njihov nivo svesti i razgovara o stupidnostima. Mislim da je cilj foruma ako se zove Politika, politika i sve oko nje a ne pljuvanje i vredjanje. Takvima se mora stati na put na ovaj ili onaj nacin. Ne sa ciljem da se banuju odavde vec da diskutuju ali civilizovano. Videli ste i sami da je to urodilo plodom u par slucajeva i da sad imamo stabilnu situaciju na forumu izuzev par ekstrema.
 
marlon:
marlon:
etotako:
Marlon je glavni siledžija na forumu... ne skriveni toopko i topdžija

eremita, mračni poznavalac sila zla, upućen u sve tajne svetske politike

E tako moze, samo jos da nam kazes koja ti je nacionalnost pa mozemo na pice.

Trt, opet ode da hekla Tajnu veceru
ne... bila sam malo na Ljubav i Sex forumu, tamo je bio uzbudljivo :D
 
etotako:
marlon:
marlon:
etotako:
Marlon je glavni siledžija na forumu... ne skriveni toopko i topdžija

eremita, mračni poznavalac sila zla, upućen u sve tajne svetske politike

E tako moze, samo jos da nam kazes koja ti je nacionalnost pa mozemo na pice.

Trt, opet ode da hekla Tajnu veceru
ne... bila sam malo na Ljubav i Sex forumu, tamo je bio uzbudljivo :D

Lepo sam ja rekao heklanje...ili fircanje...ili bumsovanje...ne vredi, idem da spavam ja sam covek u godinama.
 
marlon:
etotako:
marlon:
marlon:
etotako:
Marlon je glavni siledžija na forumu... ne skriveni toopko i topdžija

eremita, mračni poznavalac sila zla, upućen u sve tajne svetske politike

E tako moze, samo jos da nam kazes koja ti je nacionalnost pa mozemo na pice.

Trt, opet ode da hekla Tajnu veceru
ne... bila sam malo na Ljubav i Sex forumu, tamo je bio uzbudljivo :D

Lepo sam ja rekao heklanje...ili fircanje...ili bumsovanje...ne vredi, idem da spavam ja sam covek u godinama.
ne, ne... bila je neka yavera, spletka... tebi bi se garant još više dopalo da poznaješ učesnike... to su restlovi mog starog forumskog života, pre dva meseca su me uvukli u neki žešći trač na forumu
 
Posto sam zapoceo topic imam valjda i ja pravo da kazem ko je.
Mene braco pocinje da smara onaj Tun alias Petar.FPN. Ne znam mozda gresim, ali gde god odem eto ti ih oko mene . L'Une Et L'Autre, kao sto bi rekli nasi prijatelji Francuzi, ili Jules et Jim...samo da im ja ne budem onaj treci lik u filmu.
 
marlon:
King 7:
Okanite se vise BL-a. Gde je ovaj covek?

Ne verujem da je BL napustio forum. Pogotovi ne ne bi otisao zbog onih jajara. On je veliki covek, mozda neki put opsirniji ali svaki njegov post vredi procitati. Verujem da je na odmoru. Vratice se on, siguran sam.
Moguce da je na odmoru. Ako je otisao zbog ovih likova onda nije u redu da se povuce tek tako.
 
King 7:
marlon:
King 7:
Okanite se vise BL-a. Gde je ovaj covek?

Ne verujem da je BL napustio forum. Pogotovi ne ne bi otisao zbog onih jajara. On je veliki covek, mozda neki put opsirniji ali svaki njegov post vredi procitati. Verujem da je na odmoru. Vratice se on, siguran sam.
Moguce da je na odmoru. Ako je otisao zbog ovih likova onda nije u redu da se povuce tek tako.
Tema vam je bez veze. Ne secam se ko zapoce ovu temu - nije ni bitno- ali je napravio veliku gresku.
Ima 1 000 000 zanimljivijih tema za razgovor od necije potrebe da neke ljude obelezi kao smarace. Sve u svemu prilicno narcisoidan pokusaj. :(
 
cumani:
King 7:
marlon:
King 7:
Okanite se vise BL-a. Gde je ovaj covek?

Ne verujem da je BL napustio forum. Pogotovi ne ne bi otisao zbog onih jajara. On je veliki covek, mozda neki put opsirniji ali svaki njegov post vredi procitati. Verujem da je na odmoru. Vratice se on, siguran sam.
Moguce da je na odmoru. Ako je otisao zbog ovih likova onda nije u redu da se povuce tek tako.
Tema vam je bez veze. Ne secam se ko zapoce ovu temu - nije ni bitno- ali je napravio veliku gresku.
Ima 1 000 000 zanimljivijih tema za razgovor od necije potrebe da neke ljude obelezi kao smarace. Sve u svemu prilicno narcisoidan pokusaj. :(

ja sam poceo i video da sam pogresio. Kao svaki normalan covek prihvatam krivicu. Ali nema veze sa narcisoidnoscu jer ovde imam samo tri posta. Zahvaljujem na razumevanju.
 

Back
Top