everything is colectible

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
e ovaaako....ja saqpljam rizle(tj papiritje za savijanje duvana...il marihuane)...imam recimo 200 razlichitih...ne verujem da josh neko sqplja isto....al da napishem pa shta bude....saqpljam i fosilne ostatke puzheva...al ne verujem ni da to josh neko sqplja...ak neko ima nek se javi...pa da neshto kao menjamo isqstva...
 
imam 7-8 razlichitih chokoladnih...al nemaju chokoladu po sebi...samo kad ih lizhesh na jeziq sladunjavo...nisu neshto posebno...a ima raznih po netu...sa uqsom banane jagode vishnje itd...shteta shto nem neq karticu pa da naruchim neq s neta...jbga
 
to sqpljanje mi i nije bash gusht....imadoh par prilika....i neslavno prodjoh....mada je to bio chat a ovo forum...al ljudi su i tamo i vamo.....mozhda da probam da komuniciram sa vevericama il hrchcima (: ... a da ti dam adresu pa poshlji...tako sam i do sad chinio

shinoda...daj mani se tjorava posla...i ovako ovi zli a neuputjeni otje da me etiketiraju ko egocentrichnog narkomana koji samo glupeta luposti....ovo zadnje je i tachno al ostatak neje
 

Back
Top