Pancevo: vas danasnji utisak!

*~* mene ovo Pancevo nema cime vise da iznenadi.. Eto, proradio je i "Bianco"... A o tome da se sa nepunih 21 god osecam kao baba kad izadjem necu ni da komentarisem.. Tesim se sto jos uvek vidjam starije od mene po gradu, ali u znatno manjoj meri .. :( *~*
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Pa, nemam neki utisak, koji je vezan za nas grad!
Mrtav je!
Nego, ti si bese napunio 17. godina?
Pa, koliko su onda mali ti naqurceni klinci i te klinceze?! :shock:
Da ja sam 88 godiste, ciljna grupa mi je 92,91,90 god... ja bre pre 2-3-4 godine nisam znao za dalje od zgrade, a kamoli za te gluposti kojima se oni sada bave... :cry: :roll:
Mozda nisam nesto mnogo stariji od njih, ali sam svakako zreliji!
 
чудно неко време дошло...ја кад сам био бебац морао сам за сваку глупост да питам мамицу и татицу да л` могу да идем негде. :oops: а ово данас све гледам неки бебаћи се шетају улицама - клинци исфолирани трипују да им је ћале купио нуклеарну подморницу, а клинке изрониле из неког акваријума, ко зна одакле извиру... :wink: мислим, што не кажем да је лоше, али...само хоћу да кажем да моја комшиница није смела да има дечка док не заврши основну школу, а ове данашње...боље да ћутим.
него, дај бре, шта је ово?! :shock: зар на вас оставља утисак само излазак? :P :wink:
 

Back
Top