Konflikti

WithdrawnWater:
Gane: diletantsko 'objasnjenje' koje ni pas s' maslom ne bi progut'o, sto kaze narod, a kamoli ja ili ovo inteligentnih ljudi na forumu. Ali ako Vi u to verujete - onda dobro! :wink:

mislim da je postenije da samo odcutite ako vec nemate sta pametno da odgovorite nego da koristite primitivne stereotipe u komunikaciji... :roll:

pozdrav
 
indigo:
gane :)
ne, mi se, fakat, nismo dobro razumeli, sa vase tacke gledista :).

ako vi vidite svoju "akciju" kao nesto "...cime prosirujete svoju sposobnost apsorpcije razlicitosti ...", i NE VIDITE nista drugo, neka tako bude, LOL.
kako vec rekoh, za razliku od vas, mene mrzi da ljudima otvaram oci :).

svako dobro :)


draga indigo,

mislim da ste na samom pocetku zeleli pojasnjenje mojih razloga i da sam vam dovoljno jasno ukazao na sve aspekte koji objasnjavaju ovakvu vrstu moje komunikacije te s tim u vezi ne ocekujem ni aplauz ni zvizduke.

ako ima potrebe da se nastavljamo ajde bar da promenimo temu jer ova dosadi i bogu i ljudima (da mi se ne naljuti moja draga WW - nju svrstavam medju boginje)... :lol:

srdacan pozdrav.
 
Draga WW, nema tu spora. Ja i rekoh u predhodnom postu da samo VI i svemocni gledate stvari kroz prizmu apsolutne realnosti i sagledavate stvari bas onakve kakve jesu dok smo svi mi ostali samo obicni smrtnici koji umisljamo da smo u pravu... :wink:
 
gane011:
:lol: :lol: :lol:
posto ste postali intenzivno neprijatni i na putu ste da pokvarite svoj "imidz" :wink: vreme je da na dalju komunikaciju sa vama po ovom pitanju stavim .

:D :D :D

Ni manje ni vise neprijatna nego Vi; a sto se mog imidza tice, on je davno kod Vas odredjen, tako da se vise od toga tesko moze pokvariti, pa se ne brinem! :wink: Slazem se oko tacke. Ta nemojte mi se jediti! :lol:
 

Back
Top