Cipele

halloween

Početnik
Poruka
7
Jeste li primetili kakav stil odevanja imaju žene vodolije?

Veoma originalno...Kad pogledaš garderobu i nakit
(što vole te džidžabidže), sve je jako lepo i simapatično iskombinovano. Dok pogled ne padne na obuću.
Bilo mi je smešno kada sam ukapirala da sve odreda koje poznajem nose neke cipelčine koje nikako ne pristaju uz garderobu koju nose. Po pravilu to su neke poluduboke cipele, koje vole da nose i zimi i leti , npr. na bosu nogu i uz lepršave haljine.
 
potpuno tacno.

imam super drugaricu Vodoliju koja je u stanju da obuce pantalone od 150e, neku super kosulju i uz njih svoje cipele koje izgledaju kao da ih je otela babi. bas su takve poluduboke, crne, kozne - "udobne" kako ih ona svaki put brani a izgledaju strasno uz apsolutno sve sto se obuci moze. kao da su zalutale iz 50. tih godina proslog veka
 
E zene Rakovi su nevidjene trendseterke.O ukusima se ne raspravlja, ali ja moram da kazem da mi se licno svidja njihov stil. Analizirala sam one koje poznajem, i zakljucila da najvise vole cipele sa niskom popeticom, tzv. baletanke- sve sa masnicom napred.
 
... cipele za male devojčice...

ima logike, Rak je simbol beba i trudnica, materinstva :wink:
 
Poslednja izmena od moderatora:
halloween:
E zene Rakovi su nevidjene trendseterke.O ukusima se ne raspravlja, ali ja moram da kazem da mi se licno svidja njihov stil. Analizirala sam one koje poznajem, i zakljucila da najvise vole cipele sa niskom popeticom, tzv. baletanke- sve sa masnicom napred.

ja bash ne nosima takve cipele i mislim da ih ne bih kupiola, ali mozda kocim svoju pravu prirodu?????
 
Ali ?,
u tvojoj karti je samo Sunce u Raku a sve ostale planete su izvan tog sazvežđa. Merkur [vladar Asc] je u Lavu, Venera i Mars u Blizancima, Mesec [vladar Sunca] u Devici - jednom rečju slabo je sazvežđe Raka...
 
Poslednja izmena od moderatora:
:shock: :shock: :shock:
svasta...

sutra ce neko otvoriti temu: device se cesljaju u levo, jarcevi sedu u kolima na prednjem sedistu, ovnovi subotom ne ustaju pre 9h... 8)
 
E ovo za rakove i baletankice je ziva istina,al vodolije i poluduboke cipele na letnjoj haljini..... :roll: ..pa bas i ne.Evo,ja sam vodolija i ne izlazim iz minijaturnih sandala i papucica.
 
Mady:
Ali ?,
u tvojoj karti je samo Sunce u Raku a sve ostale planete su izvan tog sazvežđa. Merkur [vladar Asc] je u Lavu, Venera i Mars u Blizancima, Mesec [vladar Sunca] u Devici - jednom rečju slabo je sazvežđe Raka...


neeeeeee ali meni je rak bahs simpatichan :( znaci da i nisam neki rak? :(

a shta sam onda kakve ja cipele imam, kao ko :)

eheeheh kako zna moju kartu naizust e tako te volim :twisted:

e, vladar Asc je venera, asc je u vagi :twisted:
 
Poslednja izmena od moderatora:
blondi:
:shock: :shock: :shock:
svasta...

sutra ce neko otvoriti temu: device se cesljaju u levo, jarcevi sedu u kolima na prednjem sedistu, ovnovi subotom ne ustaju pre 9h... 8)
Zbilja???Sede na prednjem sedistu????...auf...znaci ja sputavam svoju true nature?...oh tuge... :wink:
 
a bik? ... :lol:

jednostavno,sa stilom...zayebi me uskih krpica,visokih stikli i svega sto zulja,grebe,bode,steze....ma kako da zigleda...

i mrzim kad neko ne zna da slozi boje...

jel to zbog bika ili onako? :roll:
 
ja sam rak i mogu vam reci... b-b-baletanke?! nikad pa ni onda! :D
a znam dosta vodolija,zaista,koje ne izlaze iz ofucanih,glomaznih cipela i ne bi ih dale ni za sta na svetu!
 
Moony,potraži za opis cipela znak u kom se nalazi vladar tvog Raka - Mesec i pogledaj gde su ostale lične planete. To što se Sunce nalazi u Raku ne označava da si tipičan predstavnik posebno što je kod pripadnika ovog znaka daleko snažniji uticaj mesečevog vladara od sunčevog.

Blizanci nose cipele svetlih i vedrih boja, ponekad čak i raznobojne, čudne...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mady:
Moony,potraži za opis cipela znak u kom se nalazi vladar tvog Raka - Mesec i pogledaj gde su ostale lične planete. To što se Sunce nalazi u Raku ne označava da si tipičan predstavnik posebno što je kod pripadnika ovog znaka daleko snažniji uticaj mesečevog vladara od sunčevog.

Blizanci nose cipele svetlih i vedrih boja, ponekad čak i raznobojne, čudne...
mesec mi je u blizancima i gle stvarno,mnogo mi se vise ukus podudara sa tim znakom!
ali sam i rak u prilicnoj meri,tu su mi pored sunca i merkur i venera... ma rakcina na kvadrat! 8)
 
Poslednja izmena od moderatora:
ma da... :roll: "Rakcina" a Mesec u Blizancima - zapamti da je mnogo vaznije Rakovima u kom je sazvezdju Mesec od ostalih polozaja licnih planeta. sve sto je u Raku zavisi u tvojoj karti od Meseca u Blizancima...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mady:
ma da... :roll: "Rakcina" a Mesec u Blizancima - zapamti da je mnogo vaznije Rakovima u kom je sazvezdju Mesec od ostalih polozaja licnih planeta. sve sto je u Raku zavisi u tvojoj karti od Meseca u Blizancima...
jeeee,bas mi je drago da to cujem! :D
mada,u praksi... hmmmmm :roll:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mady:
mozemo li dobiti datum tvog rodjenja? da pogledamo tvoju obucu... :lol:

opet si me preskocila!!!!! prebicu te ko zeca!!!

:evil:

mars u osmoj kuci znash!!! ima da te prebijem!

dakle asc vaga, mesec devica, venera blizanci mars blizanci

moje cipele su:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top