DOMINACIJA II

GospodarBgd

Početnik
Poruka
13
Kao prvo da se izvinem LadyN zbog otvaranja istoimenog topic-a, medjutim, čini mi se da je tu rasprava suviše zabrazdila i rasplinula se.

Ovaj topic namenjujem onima koje interesuje ova tematika, a dušebrižnike bih zamolio da ne zauzimaju prostor i obrate pažnju na druge, njima bliže teme.

Za početak, daću nekoliko korisnih linkova, gde svako koga to interesuje može da dobije bolji uvid u BDSM

1. http://***

Po meni je ovo najinteresantnija stranica kod nas. Postoji teoretski deo, galerija, price, itd...dakle, krenite polako redom i dosta toga novog cete saznati.

2. http://***

Nadam se da niste gadljivi na Hrvate, ovo je jedan web blog gde se može naći izuzetno mnogo zanimljivih stvari. Za neupućene, čita se odozdo na gore. Autori su Gospodar i njegova submisivna devojka, tako da možete steći jako dobar uvid jedne i druge strane. Ima i solidnih komentara

3. http://***

Ovo je hrvatski forum koji okuplja ljubitelje BDSM-a. Tu možete pronaći zaista različite profile ljudi, dakle, još jedan "inside" pogled na celu tematiku.

4. http://***

Pošto sam pročitao raznorazne komentare na svoj račun, evo linka jedne priče koju sam napisao na osnovu sopstenog doživljaja, a gde možete steći utisak kakav je moj osećaj iz "prve ruke"

Dakle, ko ima vremena i interesovanja, naka počne...
 
imal neko da je pedofil?.....mislim da je nepravda da nema njihovih linkova....il neko da voli da izbacuje fekalije all over....il josh neshto shto ja nisam ni chuo.....dajte ljudi nekih sajtova.......


posle pitajte shto deca gube nevinost u 13toj....
 
GospodarBgd:
Kao prvo da se izvinem LadyN zbog otvaranja istoimenog topic-a, medjutim, čini mi se da je tu rasprava suviše zabrazdila i rasplinula se.

Ovaj topic namenjujem onima koje interesuje ova tematika, a dušebrižnike bih zamolio da ne zauzimaju prostor i obrate pažnju na druge, njima bliže teme.
Decko, vrlo se bezobrazno ponasas pod plastom finoce. Uzgred, ljude koji citaju ovaj forum smatras budalama, jer navodeci glupave razloge otvaras nove stranice na kojima nas zatrpavas onim sto propagiras... Izvinjavas se svojoj drugarici, sa kojom si u dogovoru otvorio i prvu temu?! A potom registrujes jos poneki nick, da bi imali vise istomisljenika. Ovde bih odgovorio Le Piaf-u na pitanje o tome zasto se tako reaguje na vase postove... Stvar je u takozvanoj reklami. Na vrlo providan nacin reklamirate svoj nacin zivota i ujedno vrbujete nove clanove kluba. Obzirom da mi se to ne svidja i ne podrzavam vase aktivnosti, dacu sebi za pravo da kazem sta mislim o ovome. Takodje, bicu slobodan da se sprdam sa vasim sklonostima i tako ih obesmislim i pokazem u pravom svetlu.
Dakle, nemoj vise moliti ljude da ne odgovaraju na tvoje skrabotine, jer na to nemas pravo!
Pazi ga molim te... Neki mnogo fin covek, sa bicem u rukama...
 
AntunTun:
imal neko da je pedofil?.....mislim da je nepravda da nema njihovih linkova....il neko da voli da izbacuje fekalije all over....il josh neshto shto ja nisam ni chuo.....dajte ljudi nekih sajtova.......


posle pitajte shto deca gube nevinost u 13toj....
Pa ti si, mali, ipak jedan vickast momak.Uzeh da porcitam sta to tebe interesuje i gde pises pa se ODMAH iznenadih na samom startu. Kako si samo ovo smislio:

"druzhio bih se istomishljenicima..volim sve shto jedna normalna mlada osoba voli...dakle volim izlaske..volim knjizhevnost..duge shetnje pored reke..volim da pricham puno o svemu..da se druzhim i upoznajem ljude..heterosexalac..u sexu mi nishta nije strano..chak sam recimo pomalo perverzan ..chesto mashtam o vodjenju ljubavi sa drvetjem i biljkama uopshte..tako slatke i glatke breze..tako naoko hrapav a tako iznutra mekan hrast..uh...no da ne duzhim...dakle zdrav&prav&mio&chio trazhi istu/og za neq vrstu zajednice..u sushtini...jako mi je dosadno pa samo pishem nove teme...da mi prodje vreme...i ova je jedna od njih.....zakljuch katanac u najavi......"

Ehehhe, tvoja fela je malo cudna za moja shvatanja.
 
Julian_Duranona:
GospodarBgd:
Kao prvo da se izvinem LadyN zbog otvaranja istoimenog topic-a, medjutim, čini mi se da je tu rasprava suviše zabrazdila i rasplinula se.

Ovaj topic namenjujem onima koje interesuje ova tematika, a dušebrižnike bih zamolio da ne zauzimaju prostor i obrate pažnju na druge, njima bliže teme.
Decko, vrlo se bezobrazno ponasas pod plastom finoce. Uzgred, ljude koji citaju ovaj forum smatras budalama, jer navodeci glupave razloge otvaras nove stranice na kojima nas zatrpavas onim sto propagiras... Izvinjavas se svojoj drugarici, sa kojom si u dogovoru otvorio i prvu temu?! A potom registrujes jos poneki nick, da bi imali vise istomisljenika. Ovde bih odgovorio Le Piaf-u na pitanje o tome zasto se tako reaguje na vase postove... Stvar je u takozvanoj reklami. Na vrlo providan nacin reklamirate svoj nacin zivota i ujedno vrbujete nove clanove kluba. Obzirom da mi se to ne svidja i ne podrzavam vase aktivnosti, dacu sebi za pravo da kazem sta mislim o ovome. Takodje, bicu slobodan da se sprdam sa vasim sklonostima i tako ih obesmislim i pokazem u pravom svetlu.
Dakle, nemoj vise moliti ljude da ne odgovaraju na tvoje skrabotine, jer na to nemas pravo!
Pazi ga molim te... Neki mnogo fin covek, sa bicem u rukama...
Ehehhe.. sad si ispao TAKO LUKAV da ce te sve devojke sa foruma pojuriti :) Ovaj AntunTun je za tebe doktor bre!!!
 
LadyN:
Ehehhe.. sad si ispao TAKO LUKAV da ce te sve devojke sa foruma pojuriti :) Ovaj AntunTun je za tebe doktor bre!!!
Oh... To! Spusti mi... Uvredi me. Ponizi me... Da, glup sam i naivan, Gospodarice moja!
More, da te ja do'vatim, drugu pesmu bi pevala. Bila bi ti meni glavna, al' u kujni. Ma, zezam se...
 
Julian_Duranona:
Ovde bih odgovorio Le Piaf-u na pitanje o tome zasto se tako reaguje na vase postove... Stvar je u takozvanoj reklami. Na vrlo providan nacin reklamirate svoj nacin zivota i ujedno vrbujete nove clanove kluba.
I podrivash tekovine pravoslavlja...

Reklama... so what? Nema te reklame koja ce uciniti da neko uradi nesto sto ne zeli.
 
AntunTun:
imal neko da je pedofil?.....mislim da je nepravda da nema njihovih linkova....il neko da voli da izbacuje fekalije all over....il josh neshto shto ja nisam ni chuo.....dajte ljudi nekih sajtova.......


posle pitajte shto deca gube nevinost u 13toj....

Naravno. Gomila klinki sada cita ove postove i trlja sisarku a klinci ga voste warp brzinom.
 
Blondi,darling, odlicno si to primetila.
Mali je talentovan, iz cuga je ukacio manir a jos kad bi imao srece da me "do'vati" ...mmm.. tad vec ne bi vise pisao vec sitno vezao na forumu na ovu temu i jos usput...preo kao macak.... :)
Nego,vide li ti kako ovo sto rece covek ispred mene,.. to sa klinkicama i sl.. oko 2000 ljudi iscita sve u sesnaest rasprave o dominaciji od nedelje do srede... hm.
A sta to govori :wink: :twisted:
 
Vidim da su linkovi obrisani...BTW, ne znam da li sam prekršio neko pravilo direktnog linkovanja (ako postoji), pa ću probati još jednom:

1. h**p://www.geocities.com/bdsm_serbia/
2. h**p://bdsm.blog.hr
3. h**p://p220.ezboard.com/bbdsmuhrvata
4. h**p://bdsmyu.dirtyhosting.com/susret.htm

Zamenite u browser-u * sa t i to je to.

Da ne zaboravim: vidim da je već pokrenuto pitanje belosvetske zavere :D :shock: :roll:
 
klanjamo ti se velicanstveni



3.gif
 
LadyN:
AntunTun:
imal neko da je pedofil?.....mislim da je nepravda da nema njihovih linkova....il neko da voli da izbacuje fekalije all over....il josh neshto shto ja nisam ni chuo.....dajte ljudi nekih sajtova.......


posle pitajte shto deca gube nevinost u 13toj....
Pa ti si, mali, ipak jedan vickast momak.Uzeh da porcitam sta to tebe interesuje i gde pises pa se ODMAH iznenadih na samom startu. Kako si samo ovo smislio:

"druzhio bih se istomishljenicima..volim sve shto jedna normalna mlada osoba voli...dakle volim izlaske..volim knjizhevnost..duge shetnje pored reke..volim da pricham puno o svemu..da se druzhim i upoznajem ljude..heterosexalac..u sexu mi nishta nije strano..chak sam recimo pomalo perverzan ..chesto mashtam o vodjenju ljubavi sa drvetjem i biljkama uopshte..tako slatke i glatke breze..tako naoko hrapav a tako iznutra mekan hrast..uh...no da ne duzhim...dakle zdrav&prav&mio&chio trazhi istu/og za neq vrstu zajednice..u sushtini...jako mi je dosadno pa samo pishem nove teme...da mi prodje vreme...i ova je jedna od njih.....zakljuch katanac u najavi......"

Ehehhe, tvoja fela je malo cudna za moja shvatanja.


to znachi da nisi liberalna....nisi spremna da sagledash druge....da razumesh i da ispruzhene ruke i otvorenog uma krenesh u nepredvidive vode zhivota....tebi je ok sado-mazo....a nije ti ok da neko vodi ljubav sa drvetom?....zashto bi pravili granice?....mislim kozha i lanci vs kora i grane....sveti perune dal je mogutje da ih ovolko ima
 
Julian_Duranona:
GospodarBgd:
Kao prvo da se izvinem LadyN zbog otvaranja istoimenog topic-a, medjutim, čini mi se da je tu rasprava suviše zabrazdila i rasplinula se.

Ovaj topic namenjujem onima koje interesuje ova tematika, a dušebrižnike bih zamolio da ne zauzimaju prostor i obrate pažnju na druge, njima bliže teme.
Decko, vrlo se bezobrazno ponasas pod plastom finoce. Uzgred, ljude koji citaju ovaj forum smatras budalama, jer navodeci glupave razloge otvaras nove stranice na kojima nas zatrpavas onim sto propagiras... Izvinjavas se svojoj drugarici, sa kojom si u dogovoru otvorio i prvu temu?! A potom registrujes jos poneki nick, da bi imali vise istomisljenika. Ovde bih odgovorio Le Piaf-u na pitanje o tome zasto se tako reaguje na vase postove... Stvar je u takozvanoj reklami. Na vrlo providan nacin reklamirate svoj nacin zivota i ujedno vrbujete nove clanove kluba. Obzirom da mi se to ne svidja i ne podrzavam vase aktivnosti, dacu sebi za pravo da kazem sta mislim o ovome. Takodje, bicu slobodan da se sprdam sa vasim sklonostima i tako ih obesmislim i pokazem u pravom svetlu.
Dakle, nemoj vise moliti ljude da ne odgovaraju na tvoje skrabotine, jer na to nemas pravo!
Pazi ga molim te... Neki mnogo fin covek, sa bicem u rukama...

He, he.....pa ...fin covek...
Procitala cak i ja .......nije me mrzelo da odem na taj sajt.....i nista....on je naguzi ,bije kaisem, ona pusi, pusi, pusi........Ona njemu -hvala gospodaru...on njoj- ma, najbolja si ti meni robinja....
I???????..Neka ih....ako misle da su -specijalni-....pa ce i decicu tome da nauce....i sin ce da ih lema, lema i lema kaisem...a cerka ce da pusi, pusi....i to ce biti jos jedna -happy family-....
 

Back
Top