Ko vas hronično nervira?

ruska-jakic.jpg


No 1
 
Mrzim Karleushu,pink,grand i sva sl. s*r*a**nja.Sve bih njih kurvine sinove nabila na kolac(ali ne kroz kicmu nego pored,da prodje organe i da ih ostavi netaknute,pa da lebde 3 dana sve dok iz njih ne istekne poslednja kap krvi)... :twisted: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Hronichno me nervira moj shef! :evil: Toliko je iritantan da mi na pamet padaju razne stvari tipa: poster u prirodnoj velichini pa da gadjam pikadom, tepih sa njegovim likom po kome bih svakodnevno gazila sa sto prljavijom obuchom :D jastuche za igle sa njegovim likom (onda bih barem nauchila da sijem) :) :D :)
 
TAKO ME NERVIRA JEDNO CURA IZ MOG KOMSHILUKA!
Razlog-ona stvaaarno nije normalna!
Istripovala je da sam joj ja najbolja drugarica (zato shto sam dovoljno blesava da je ne otkachim i da uvijek budem fina prema njoj) a ona to maximalno koristi i svaki dan mi zagorchava zivot jadajuci mi se i prichajuci mi sve svoje ljubavne i porodichne probleme, koje ja, kao neki psihijatar, moram umjesto nje da rjeshavam. Josh malo cu nabaviti onu dugachku sofu, da moze fino da se ispruzi (kao na seansi) a ja cu sve podatke da hvatam u biljeznicu!
Zamislite koliko je ona MOZAK: jednom se vracala sa mnom i mojim drugaricama sa plaze, mi smo svi preshli ulicu a ona je ostala na sred bijele crte. Nailazi autobus koji vozi neki fosil i svira joj da se makne jer ce da je zgazi. A ona stala, gleda, mashe i govori: ''Boze sachuvaj, udvara mi se vozach!''
Shta vishe da vam kazem!
A reci cu vam josh:
Gledamo neke slike, i ona kaze: ''Jao kako sam ruzno ispala!'', da bi, nakon nekih 15 minuta gledanja slike opet rekla: ''A gdje sam ja ovde?''
Opsijednuta je vaterpolistima, i o njima ne prestaje da pricha. Kada joj je jedan moj drug (u shali) rekao da je vaterpolista, ona nekih pola godine nije prestajala da trchi za njim. Mislim da bi pochela i mene da spopada kada bih je kojim sluchajem zezala i rekla da se i ja bavim istim sportom.
Izgleda da ce, ako se ovako nastavi, ona mene da poshalje u loodaru.
Mene stvarno malo ko nervira, ali ona je poseban sluchaj!
 
gigule:
nije ko nego šta: muve...muhe...flajo...svejedno...

juče mi je jedna uletela u kafu...bljak...


a ja sam do juče imala jednu ,, svako jutro me budila u šest ,,, i to onako napadno ;;; ja mahnem rukom a ona se opet vrati ,,, toliko se odomaćilaaa,,, valjda mislila da se igram sa njom ,,, a ja sam je samo merkala da je šljisnem za zid ,,, umrla u teškim mukama --ugušila se od spreja za insekte ,,,, hahahahahahah hohohohohohohoo
 
Lanfear:
TAKO ME NERVIRA JEDNO CURA IZ MOG KOMSHILUKA!
Razlog-ona stvaaarno nije normalna!
Istripovala je da sam joj ja najbolja drugarica (zato shto sam dovoljno blesava da je ne otkachim i da uvijek budem fina prema njoj) a ona to maximalno koristi i svaki dan mi zagorchava zivot jadajuci mi se i prichajuci mi sve svoje ljubavne i porodichne probleme, koje ja, kao neki psihijatar, moram umjesto nje da rjeshavam. Josh malo cu nabaviti onu dugachku sofu, da moze fino da se ispruzi (kao na seansi) a ja cu sve podatke da hvatam u biljeznicu!
Zamislite koliko je ona MOZAK: jednom se vracala sa mnom i mojim drugaricama sa plaze, mi smo svi preshli ulicu a ona je ostala na sred bijele crte. Nailazi autobus koji vozi neki fosil i svira joj da se makne jer ce da je zgazi. A ona stala, gleda, mashe i govori: ''Boze sachuvaj, udvara mi se vozach!''
Shta vishe da vam kazem!
A reci cu vam josh:
Gledamo neke slike, i ona kaze: ''Jao kako sam ruzno ispala!'', da bi, nakon nekih 15 minuta gledanja slike opet rekla: ''A gdje sam ja ovde?''
Opsijednuta je vaterpolistima, i o njima ne prestaje da pricha. Kada joj je jedan moj drug (u shali) rekao da je vaterpolista, ona nekih pola godine nije prestajala da trchi za njim. Mislim da bi pochela i mene da spopada kada bih je kojim sluchajem zezala i rekla da se i ja bavim istim sportom.
Izgleda da ce, ako se ovako nastavi, ona mene da poshalje u loodaru.
Mene stvarno malo ko nervira, ali ona je poseban sluchaj!
Moj ti je savjet da pocnes da naplacujes seanse. Ili ce da odustane, ili ces bar ti da zgrnes pozamasan profit :wink:
 
Lanfear:
TAKO ME NERVIRA JEDNO CURA IZ MOG KOMSHILUKA!
Razlog-ona stvaaarno nije normalna!
Istripovala je da sam joj ja najbolja drugarica (zato shto sam dovoljno blesava da je ne otkachim i da uvijek budem fina prema njoj) a ona to maximalno koristi i svaki dan mi zagorchava zivot jadajuci mi se i prichajuci mi sve svoje ljubavne i porodichne probleme, koje ja, kao neki psihijatar, moram umjesto nje da rjeshavam. Josh malo cu nabaviti onu dugachku sofu, da moze fino da se ispruzi (kao na seansi) a ja cu sve podatke da hvatam u biljeznicu!
Zamislite koliko je ona MOZAK: jednom se vracala sa mnom i mojim drugaricama sa plaze, mi smo svi preshli ulicu a ona je ostala na sred bijele crte. Nailazi autobus koji vozi neki fosil i svira joj da se makne jer ce da je zgazi. A ona stala, gleda, mashe i govori: ''Boze sachuvaj, udvara mi se vozach!''
Shta vishe da vam kazem!
A reci cu vam josh:
Gledamo neke slike, i ona kaze: ''Jao kako sam ruzno ispala!'', da bi, nakon nekih 15 minuta gledanja slike opet rekla: ''A gdje sam ja ovde?''
Opsijednuta je vaterpolistima, i o njima ne prestaje da pricha. Kada joj je jedan moj drug (u shali) rekao da je vaterpolista, ona nekih pola godine nije prestajala da trchi za njim. Mislim da bi pochela i mene da spopada kada bih je kojim sluchajem zezala i rekla da se i ja bavim istim sportom.
Izgleda da ce, ako se ovako nastavi, ona mene da poshalje u loodaru.
Mene stvarno malo ko nervira, ali ona je poseban sluchaj!

Ta ti je stvarno mentol. Treba imati zivaci za takve osobe. Sto manje vrem,ena sa njom to bolje.
 

Back
Top