Koliko Grand Slamova ce Djokovic osvojiti do kraje svoje karijere?

S obzirom da Rolan Garos i Vimbldon više u životu neće osvojiti(RG nikada i nije), i da je u poslednje dve sezone uzeo "samo" 2 GS-a, dakle jedan po sezoni... moja prognoza je da će do kraja karijere uzeti MAKSIMUM još 4 titule... međutim, kako je krenuo da gubi GS finala, i to je pitanje... :lol:

...s obzirom da je LJepotan NA SRECU osvojio RG onomade protiv Soderlinga, i to da je NOLE prosle godine odigrao epsko polufinale sa Nadalom i time dokazao da od njega na sljaci nije losiji...mozemo konstatovati da NOLE ima itekakav potencijal za osvajanje 2+ RG-a...zar ne :D
 
...s obzirom da je LJepotan NA SRECU osvojio RG onomade protiv Soderlinga, i to da je NOLE prosle godine odigrao epsko polufinale sa Nadalom i time dokazao da od njega na sljaci nije losiji...mozemo konstatovati da NOLE ima itekakav potencijal za osvajanje 2+ RG-a...zar ne :D

S obzirom da je taj Soderling ponizio Nadala, a Federer Soderlinga u finalu, možemo samo da konstatujemo da je Nadal imao OGROMNE sreće što se nije plasirao u finale... :D
 
Hahahah,ti stvarno mislis da ce on narednih 5 godina osvajati 2 gs po sezoni? :eek:

Pa to nije uspeo u prethodne 2 godine kada je bio na vrhuncu karijere...

...kako nije...odigrao je finala a to sve govori...opet ponavljam NIKO NIJE BIO TAKO KONSTANTAN KAO ON, a to je ono sto me ohrabruje i sto govori da moja izjava ima ITEKAKVOG SMISLA :cool:...
 
Djokovic ima 26 godina a ti tvrdis da ce on do kraja svoje karijere da osvoji jos samo 2 slama. Danas baš svako može da ima pristup forumima

To je moja procena. A nisi originalan sa pisanjem uopšte, pokušaj nešto svoje da smisliš kao odgovor, nije jako teško :D
Sa zdravim Marejem i Nadalom teško da će se naosvajati GS titula No2e.
 
To je moja procena. A nisi originalan sa pisanjem uopšte, pokušaj nešto svoje da smisliš kao odgovor, nije jako teško :D
Sa zdravim Marejem i Nadalom teško da će se naosvajati GS titula No2e.

Ma vidi ko mu kaze :hahaha:...


...istina, nije NOLE LJepotanove tj Federerove srece da lupi 10 GS-ova bez konkurencije...zar ne :D...
Nego, NOLE ce sigurno uzeti jos 6, a za vise cemo vidjeti :cool:...cisto uprkos onima koji su govirili da je prvi AO uzeo NA SRECU :cepanje:...
 
To je moja procena.

I oni koji su glasali da ce Djokovic da osvoji 13+ slamova su iznelli svoju procenu.

A nisi originalan sa pisanjem uopšte

Irelevantno je koliko sam originalan. Jedino sto je relevantno je snaga argumenata.

Sa zdravim Marejem i Nadalom teško da će se naosvajati GS titula No2e.

Ne vidim kako zdravi Marej i Nadal mogu da sprece Djokovica da u osvoji jos minimum 3 slama do kraja njegove karijere.
 

Back
Top