Koliko Grand Slamova ce Djokovic osvojiti do kraje svoje karijere?

I oni koji su glasali da ce Djokovic da osvoji 13+ slamova su iznelli svoju procenu.



Irelevantno je koliko sam originalan. Jedino sto je relevantno je snaga argumenata.



Ne vidim kako zdravi Marej i Nadal mogu da sprece Djokovica da u osvoji jos minimum 3 slama do kraja njegove karijere.

3 GS i nije nemoguće, ali 7 jako jako teško :D
 
Da. Dosadašnja Novakova finala i rezultate. Na osnovu njih sam siguran da neće osvojiti još 7 GS titula, a i teško da će držati ovu formu više od godinu-dve.

1. Otkako je sazreo kao igrac (2011. godine), Djokovic uzima minumum jedan slam godisnje
2. Starim se smatraju igraci sa 30 i vise godina

S obzirom na gore navedeno, verovatno je da ce on do kraja karijere da osvoji barem jos 5 slamova. Broj 5 je blizi broju 7 nego 2 (tvoja procena).
 
Poslednja izmena:
1. Otkako je sazreo kao igrac (2011. godine), Djokovic uzima minumum jedan slam godisnje
2. Starim se smatraju igraci sa 30 i vise godina

S obzirom na gore navedeno, verovatno je da ce on do kraja karijere da osvoji barem jos 5 slamova. Broj 5 je blizi broju 7 nego 2 (tvoja procena).

Novak je 87-mo godište, što znači da će 30 godina da napuni za 3 godine. Što se tiče starosti igrača, neki izdrže i preko 30, a neki ne budu ni za šta i sa 28-9. To ne možeš da znaš. U svakom slučaju ćemo videti za koju godinu.
 
Novak je 87-mo godište, što znači da će 30 godina da napuni za 3 godine.

Djokovic ce da napuni 30 godina u maju 2017. sto znaci da ce imati 29 godina kada se bude igrao Australijan open 2017. Ajde da kazemo da ce to biti njegov poslednji osvojeni slam u karijeri + jedan 2016 + jedan 2015 + dva 2014 = pet.

Što se tiče starosti igrača, neki izdrže i preko 30, a neki ne budu ni za šta i sa 28-9. To ne možeš da znaš.

Postoji razlog zasto strucnjaci smatraju starim igrace sa 30 i vise godina. To je pravilo (izuzeci postoje naravno) pa zato je verovatno da ce Djokovic držati ovu formu do 2017.
 
Poslednja izmena:
Pa nije nemoguće s obzirom da Nadal ima problema sa kolenima, a Marej sa kičmom... nikad njih dvojica neće biti 100% fit, i stalno će se povređivati odnosno obnavljati povrede i praviti pauze... a opet znaju da nalupaju No2aka :D

...akako si ono opravdavao LJepotanovih 10 GS-ova bdz konkurencije :lol:...
Jiao kako volim kad se samoubijesh :cepanje:...
 
Poslednja izmena:
...akako si ono opravdavao LJepotanovih 10 GS-ova bdz konkurencije :lol:...
Jiao kako volim kad se samoubijesh :cepanje:...

Kako nije bilo konkurencije? Rodik, Hjuit, Safin, Davidenko, Nalbandian, Haas, Moja, Ferero, Gonzales, Kuerten, svima njima je KRALJ uništio kraijeru... :D

bio je tu čak i Agasi... u početku čak i Sampras... ma sve šampion do šampiona najbolja i najjača konkurencija ikada, a ne ovi šabani danas, Berdih, Conga, Del Potro ispadaju od 60 i nekih na listi :lol:

Eto Haas je prošle godine sa 36g. demolirao Novaka tada prvog igrača na svetu... zašto? E pa zato što je igrao u vreme najjače konkurencije, zato mu ne predstavlja problem :D

... bemliga, da si ranije počeo pratiti tenis razumeo bi, a ne od 2011 :lol:
 
Kako nije bilo konkurencije? Rodik, Hjuit, Safin, Davidenko, Nalbandian, Haas, Moja, Ferero, Gonzales, Kuerten, svima njima je KRALJ uništio kraijeru... :D

bio je tu čak i Agasi... u početku čak i Sampras... ma sve šampion do šampiona najbolja i najjača konkurencija ikada, a ne ovi šabani danas, Berdih, Conga, Del Potro ispadaju od 60 i nekih na listi :lol:

Eto Haas je prošle godine sa 36g. demolirao Novaka tada prvog igrača na svetu... zašto? E pa zato što je igrao u vreme najjače konkurencije, zato mu ne predstavlja problem :D

... bemliga, da si ranije počeo pratiti tenis razumeo bi, a ne od 2011 :lol:

:cepanje:...

...ja sam tenis trenirao dok si ti jos za sobom vukao praznu serpu i govorio rrnrrrrrn :lol:...
 
Evo ti najprecizniji odgovor za konkurenciju :D
Haas je prošle godine sa 36g. demolirao Novaka tada prvog igrača na svetu... zašto? E pa zato što je igrao u vreme najjače konkurencije, zato mu to nije predstavljalo problem :D

:cepanje:...

...ja sam tenis trenirao dok si ti jos za sobom vukao praznu serpu i govorio rrnrrrrrn :lol:...

... jesi, trenirao si ti tenis ali to možda na soniju :cepanje: ... :cepanje:
 
Evo ti najprecizniji odgovor za konkurenciju :DHaas je prošle godine sa 36g. demolirao Novaka tada prvog igrača na svetu... zašto? E pa zato što je igrao u vreme najjače konkurencije, zato mu to nije predstavljalo problem :D

... jesi, trenirao si ti tenis ali to možda na soniju :cepanje: ... :cepanje:

...ma da ja ne pominjem da je Role tamo neke 2006 izgubio od nekog Tim Henman-a :lol:...ali kao sto rece...
Desi se i da Haas nakon pauze pobjedi NOLETA koji vec 5 godina gazi sve perd sobom :mazipsa:...nemoj da nabrajam od koga je sve Role izgubio prosle godine...koliko je ono osvojio totula :cepanje:?!


...ih PS...i jos igra prvenstvo Juge i bio u prvih 16 :cool:...libo me racq :cool:...ja sam se na tom polju ostvario za takve kao sto si ti...:mazi:...
 
Evo ti najprecizniji odgovor za konkurenciju :D
Haas je prošle godine sa 36g. demolirao Novaka tada prvog igrača na svetu... zašto? E pa zato što je igrao u vreme najjače konkurencije, zato mu to nije predstavljalo problem :D



... jesi, trenirao si ti tenis ali to možda na soniju :cepanje: ... :cepanje:

Haas ga je podučio u tom meču :D
Doduše da je No2e bio vršnjak sa Rodikom, ni pored njega se ne bi naigrao. Ovaj ga je i ovako mator kantao i ima pozitivan skor sa No2etom :D Sve u svemu, u toj konkurenciji, Novak bi možda bio top 5 igrač, ako i to :D
 
Desi se i da Haas nakon pauze pobjedi NOLETA koji vec 5 godina gazi sve perd sobom :mazipsa:
5 godina gazi sve pred sobom... znači ako je tako onda No2ak ima 20 osvojenih GS titula i olimpijsko zlato... ili bar 18-17 GS titula... je 'l tako? :lol:

...al' on ima 6 ... što me tera na razmišljanje da i to nije neka dominacija :D ... 1 GS po sezoni... :confused: ...

- - - - - - - - - -

Haas ga je podučio u tom meču :D
Doduše da je No2e bio vršnjak sa Rodikom, ni pored njega se ne bi naigrao. Ovaj ga je i ovako mator kantao i ima pozitivan skor sa No2etom :D Sve u svemu, u toj konkurenciji, Novak bi možda bio top 5 igrač, ako i to :D
Naravno...
Ako te neko gazi kao starkelja, šta bi ti tek radio da ste ista generacija... bojim se da pomislim z:cry:
 
5 godina gazi sve pred sobom... znači ako je tako onda No2ak ima 20 osvojenih GS titula i olimpijsko zlato... ili bar 18-17 GS titula... je 'l tako? :lol:

...al' on ima 6 ... što me tera na razmišljanje da i to nije neka dominacija :D ... 1 GS po sezoni... :confused: ...

- - - - - - - - - -


Naravno...
Ako te neko gazi kao starkelja, šta bi ti tek radio da ste ista generacija... bojim se da pomislim z:cry:

Ne bi bilo dobro... :D
 
Zasad ostaje na 6 komada :D

fireworks.gif
 
Htedoh da napišem pre meča da Nole ove godine osvaja sva četiri ali hebiga......moraćemo da se zadovoljimo sa 3 GS-a :D........a povodom toga ko koga gazi i koliko.......ova dva pćenika(zna se koji su) mi liče na neke Noletove ogorčene konkurente iz omladinskih dana........ajde lepo priznajte koliko vas je Nole puta odrao.......50-60 prema nula?..........:lol:
 
Htedoh da napišem pre meča da Nole ove godine osvaja sva četiri ali hebiga......moraćemo da se zadovoljimo sa 3 GS-a :D........a povodom toga ko koga gazi i koliko.......ova dva pćenika(zna se koji su) mi liče na neke Noletove ogorčene konkurente iz omladinskih dana........ajde lepo priznajte koliko vas je Nole puta odrao.......50-60 prema nula?..........:lol:
Ko je sad ovaj? xD

- - - - - - - - - -

Sad si me podsetio na onu retardiranu Djovakovu izjavu da ce osvojiti sva 4 gs ove sezone :hahaha:
 
Htedoh da napišem pre meča da Nole ove godine osvaja sva četiri ali hebiga......moraćemo da se zadovoljimo sa 3 GS-a :D........a povodom toga ko koga gazi i koliko.......ova dva pćenika(zna se koji su) mi liče na neke Noletove ogorčene konkurente iz omladinskih dana........ajde lepo priznajte koliko vas je Nole puta odrao.......50-60 prema nula?..........:lol:

Ove godine ne četiri nego PET! :zelenko2:
 

Back
Top