na koga ste se lozili u osnovnoj?

ja sam se strasno lozio na razrednu ...
imala je u to vreme 40 godina ...
jos pamtim njenu dugacku haljinu od texas platna sa ogromnim dekolteom ..... mmmmmmmm
imala je crvenu, kratku kosu
nije ni ona bila ravnodusna prema meni ...
znala je da me cesto pomiluje po kosi ...
uhhh..... koje sam genocide radio u to vreme ...
pisao joj ljubavna pisma koja joj nikad nisam poslao, zamisljao je uvece , pred spavanje .... i tako ...
 
absonic:
Svi su se kao klincu u osnovnoj lozili na neku nastavnicu ili nastavnika.Ja sam se lozio na nastavnicu engleskog i likovnog,a vi?Obavezno ga opisite!!! 8)

u covjece dobra tema
ja sam u osnovnoj bio puka ka osigurac na profesoricu engleskog oh kako je dobr bila 25-26 godina tek zavrsila fakultet visoka lijepa pa se utegne brate da izblejis.
ona je primjecivala da je gledam tamo dje ne smijem tako da sam cesto letio vani sa njenih casova al ne zalim na kraju mi je dala 3 a nista nijesam znao nijesam mogao da slusam predavanja uopste samo sam razmisljao o njoj joooj da mi je ovo joooj da mi je ono sta bi joj radio bla bla.
 
absonic:
Svi su se kao klincu u osnovnoj lozili na neku nastavnicu ili nastavnika.Ja sam se lozio na nastavnicu engleskog i likovnog,a vi?Obavezno ga opisite!!! 8)
******* :D Svi smo se mi lozili na nastavnicu srpskohrvatskog jezika koju su vrlo brzo najurili iz skole radi neprimerenog ponasanja ... visoka, k'o da je Mikelandjelo sklesao, pa jos sa stiklama, crna gusta kosa preko dupeta, skoro da joj prekrije suknjicak ... zbog tog suknjicka je verovatno i popila otkaz. I zbog dekoltea ... verovatno su i nastavnici odlepili ...
Bilo je to pre skoro 30 godina!
 
Ja sam bas htela da se zaljubim u nekoga i bude kao u teen americkim filmovima kad se vrativreme u nazad i on postane moje godiste... (BIG).
Imala sam samo nastavnike matore i polupijane znaju iz Tija i Ian i Leia... Ostalo su sve bile nastavnice u osnovnoj skoli. U srednjoj slicna situacija. Imali smo doduse za ove nase mladice (2 komada mladica u razredu) jednu engleskinju sa sve crnim minicem i crnom trakom oko vrata...
Eto... Nista bas zanimljivo. Kakve sam ja tuzne skolske dane imala. :?
 
Princeza:
Ja sam bas htela da se zaljubim u nekoga i bude kao u teen americkim filmovima kad se vrativreme u nazad i on postane moje godiste... (BIG).
Imala sam samo nastavnike matore i polupijane znaju iz Tija i Ian i Leia... Ostalo su sve bile nastavnice u osnovnoj skoli. U srednjoj slicna situacija. Imali smo doduse za ove nase mladice (2 komada mladica u razredu) jednu engleskinju sa sve crnim minicem i crnom trakom oko vrata...
Eto... Nista bas zanimljivo. Kakve sam ja tuzne skolske dane imala. :?
Bash tako..
 
Chuj lozila, ja se zaljubila u NJEGA, to se nekom poverila, pa doslo do njega....tog blama!!!!

Seljak mi prisao i kao da me utesi i objasni kako je on covek sa obavezama, eto mlada sam, a njemu zena bila dve godine starija od mene tada ....kad nisam umrla

al bio je pravi sltkish!!!! :cry:
 
Princeza:
Ja sam bas htela da se zaljubim u nekoga i bude kao u teen americkim filmovima kad se vrativreme u nazad i on postane moje godiste... (BIG).
Imala sam samo nastavnike matore i polupijane znaju iz Tija i Ian i Leia... Ostalo su sve bile nastavnice u osnovnoj skoli. U srednjoj slicna situacija. Imali smo doduse za ove nase mladice (2 komada mladica u razredu) jednu engleskinju sa sve crnim minicem i crnom trakom oko vrata...
Eto... Nista bas zanimljivo. Kakve sam ja tuzne skolske dane imala. :?

ti bas nijesi imala srece...
 
Princeza:
Ja sam bas htela da se zaljubim u nekoga i bude kao u teen americkim filmovima kad se vrativreme u nazad i on postane moje godiste... (BIG).
Imala sam samo nastavnike matore i polupijane znaju iz Tija i Ian i Leia... Ostalo su sve bile nastavnice u osnovnoj skoli. U srednjoj slicna situacija. Imali smo doduse za ove nase mladice (2 komada mladica u razredu) jednu engleskinju sa sve crnim minicem i crnom trakom oko vrata...
Eto... Nista bas zanimljivo. Kakve sam ja tuzne skolske dane imala. :?


:lol: :lol: :lol: malo me secanje izdaje,rano sam otisla iz nase zajednicke o.s., pamtim samo nekoliko likova, a koliko se secam bilo je price i da je jedan nastavnik manijak? Meni je ostala urezana u secanju skotusa od uciteljice Marije, nadam se da sada gori u paklu. :evil:
ja se zaista nisam zaljubljivala u profesore i nastavnike, ali zato u decake ......... u mojoj drugoj o.s. je bilo puno lepih decaka i zaljubljivala sam se svaki dan. :lol: e to su bili dani
 
KAD JE ZAVRSIO DRUGI SVJETSI RAT, PREBROJASE SE NARODI I USTANOVISE DA MILIONI NEDOSTAJU. NEKI UBIJENI U BOMBARDOVANJU, DRUGI U GASNIM KOMORAMA, TRECI OBJESENI, CETVRTI UMRJESE OD GLADI ITD. E SAD JE TREBALO DA SE SASTAVE KNJIGE ZA BUDUCE GENERACIJE KAKO BI ISTINA O UBIJENIMA I RATU BILA SACUVANA ZA VJEKE VJEKOVA. I TAKO BROJASE: RUSA PEDESET MILIONA, KINEZA 30 MILIONA, JEVREJA PETNAEST MILIONA NJEMACA 10 MILIONA,ITD.

I TAKO DODE RED NA UstašKI NAKOT. PROCITA RUKOVODIOC KOMISIJE ZA NESTALE I UBIJENE, UstašE PETSTO HILJADA NA BLAJBURGU...ZACU SE GLASAN APLAUZ!
-STA JE LJUDI, STA BUDALITE, NISMO U POZORISTU...-KAžE RUKOVODIOC.
-DAJTE DA ZAVRSIMO, DA VIDIMO KO NEDOSTAJE, KOGA NEMA...PA DA ODEMO KUCI Nešto DA POPIJEMO.
UTO SE DIZE STARAC SA POVECIM DZAKOM U RUCI:
-EVO DRUGOVI, U OVOM DZAKU JA NOSIM KOSKE ZA SVOJU DZUKELU...SAKUPIO SAM IH PO DJUBRETU OKO BLAJBURGA...AKO TREBA DA IH PREDAM KOMISIJI DA VODE ISTRAGU-POCE DJEDA DA DRIJESI DZAK.

POVIKASE SVI UGLAS:

NEMOJ DJEDA, AKO BOGA ZNaš! SMRDI TO KO SAM DJAVO! NEGO DAJ TI TE KOSKE ODNESI SVOME DZUKCU A MI DA ZAPISEMO BROJ KAKO STOJI PA DA ODEMO NA RAKIJU!

A MISA ZA UBIJENE I NESTALE? - UPITA JEDAN OD MINISTRANATA STO STAJASE OKOLO.

ZNaš STA-KAžE RUKOVODIOC, NIJE SADA NI MJESTO NI VRIJEME ZA TO. NEMA NI KRSTA NI OSVECENE VODE. NEGO MOžEMO DA JEDNIM PLOTUNOM DAMO POSLJEDNJU POCAST POBIJENIM UstašAMA. JESTE LI ME RAZUMJELI, DRUGOVI!

- JESMO! ZAGRMI HILJADE GLASOVA KO JEDAN.

ODJEKNU POSLJEDNJI POZDRAV, POZDRAV UstašAMA I ENDEHAZIJI, POZDRAV KOJI JE DOSAO IZ DUBINE DEBELOG CRIJEVA I KOJI JE GOVORIO KAO HILJADU RIJECI:

PPPPPPPPPPPPPPPPRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
RRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDPDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!
 

Back
Top