Upomoć?!

HelpMan

Početnik
Poruka
4
E ljudi, molim Vas pomozite mi, imam gadan problem!
Malo je teže objasniti, ali pokušaću?! Slika na monitoru se odjednom iskrivila! Leva strana je podignutija za nekuh 5-10mm u odnosu na desnu tj. slika je talasasta! Pokušao sam da problem rešim pomoću MENU-a na monitoru, ali bez uspeha! Onda sam re-instalirao DRIVER-e i za grafičku (ATI) i za monitor (SAMSUNG SM 750s), ali opet ništa! Dan pre toga sve je bilo SUPER!? U servisu su mi rekli (telefonom)da je 90% problem SOFTWERE-ski ili sa WINDOWS-om! pOz
 
Ja bih na tvom mestu prvo probao taj monitor na drugoj masini i drugi monitor na toj masini. Pre ce da bude monitor, ali niko ne moze napamet da ti kaze.
ako nemas mogucnosti da probas s drugim monitorom, proveri da li se isto javlja i kad ukljucis masinu, pa dok je jos u text modu, pre nego sto se podigne windows, ako je i onda kriva slika, definitivno je monitor.

pozdrav
 
I ja se slazem da probas drugi monitor na toj masini. Znaci kuciste pod misku i kod ortaka :) Ali ozbiljno. Samo ces tako resiti problem posto ovi iz servisa ce ti uvek objasniti kako je problem kod tebe. Ne kazem da nije moras da vidis ali samo da ti kazem jedan primer koji sam cuo pre par nedelja. Neki poznanici su kupili dosta jak racunar i crkla im video karta i kad su dosli ovi iz servisa objasnjenje je bilo : Deca su pustala suvise zahtevne nove igrice i pregorela karta. :lol: I jos savet na kraju. Nemoj te im dozvoljavati da sve instaliraju :) :) :) Onda su oni pozvali mene ja pozvao servis i ljudi zamenili karticu. To ti samo kazem kao primer da ne dozvolis da te vuku za nos ali kao sto sam rekao mozda i jesu u pravu premda meni to bas ne lici :) Znaci proveri na svojoj masini drugi monitor i 100% ces biti siguran o cemu se radi.
 

Back
Top