prvi put....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ernesto_Che

Aktivan član
Poruka
1.295
...sa drustvom na odmoru.... :)
gde ste bili? kako je bilo? koliko ste godina imali itd...
ja ove godine treba prvi put da idem (kod decka doduse), i vrlo me naplasila sestra svojom pricom o njenom prvom zimovanju sa deckom :)
da cujem pozitivna iskustva....
a moze i MALO negativnih...
 
Imadoh 16 godina kad sam bio sa moja najbolja 3 druga na moru...bilo je dobro,radili sta hocemo,bili gde smo hteli i pili sta smo mogli...Srecom nama se nista negativno nije desilo pa mi je tih 10 dana ostalo kao lepa uspomena u pamcenju.
 
Totalno sama sam isla prvi put sa 17 godina,al sam zato prethodnih par isla preko skolr-a ponasali smo se kao i da nismo imali nadzor.To proslogodisnje iskustvo bas oi nije bilo neko,al to je samo zato sto smo imali maler,pa su nam opljackali stan.Ove godine sam naravno isla sa dustvom i bilo je extremno dobro i to iz razloga sto se svi godinama poznajemo i navikli smo jedni na druge,imamo isti ritam,ukus.Prosle godine je ta ekipa bila skupljene sa svih strana i zato nije funkcionisalo.
 
Sa 15 godina i to sa ortakinjom.Na pocetu je bilo uzasno,jer nismo znale nikog,a posle.....EXTRA!!!UZIVANJE DO LUDILA!!!Upoznali smo neke likove...ZAJEBAVALI SE MAXIMALNO!!!Nije bilo nikakvih neprijatnih situacija(NA SRECU)!!!Tih 10 dana nikada necu zaboraviti!!!


KRAJJJJJJJJJ!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 
ja sam zadnji put negde ishao josh u 7-om osnovne, sa matorcima naravno, a sam/sa drushtvom nikad. ufffff. do ove godine nije bilo love, a ove godine kad imam love nemam s kime icji.

inache, sledecjeg leta cju icji sa zhenom na put oko sveta, pa cju vam onda prichati ;-)
 
u stvari, pricham napamet, vozio sam se samo 45km s time, nisam na duzhe distance. shta ja znam, proveri :P nabavish lepo sheshir, opasach, koltove, ja ti dam konjicja da se s njime ukrcash u 'romantiku' kao u filmovima i ono... ugodjaj na nivou ;-)
 
Pored toliko tema, gde je ko bio na odmoru, kako se proveo i gde ce ko da ide, otvara se i jedna ovakva...
Koga jos zanima, gde je ko prvi put bio sa drustvom na odmoru... :roll:
Posebno je interesantno kad neki pocnu da se hvale, kako su se extra proveli i sa kim su se sve smuvali... :roll:
Ali nadje se i neko neiskusan, pa ga sve to interesuje da slusa, hoce da nauci nesto, mozda...
 
Keeper:
u stvari, pricham napamet, vozio sam se samo 45km s time, nisam na duzhe distance. shta ja znam, proveri :P nabavish lepo sheshir, opasach, koltove, ja ti dam konjicja da se s njime ukrcash u 'romantiku' kao u filmovima i ono... ugodjaj na nivou ;-)
'Ajde, nemo' si bezobrazan !! :shock: Lako je klinki da se tu nesto prima, ali bi ti trebalo da se zabrines, jer nije ona ta koja ce posle odgovarati zbog pedofilije :idea:
 
ova tema je u redu, koncepcijski se ne mozhe svrstati medju obichne teme o letovanju, bar ne koje imamo, s obzirom da se ovde govori o iskustvima sa svih, i to specijalno za ona na kojima smo bili samostalno, a ne gde smo sada bili i slichno..... no dobro, spring storm je to, ipak, sa postovima koji su ili kritika ili samo ":lol:"..... :pPp
 
spring_storm:
Pored toliko tema, gde je ko bio na odmoru, kako se proveo i gde ce ko da ide, otvara se i jedna ovakva...
Koga jos zanima, gde je ko prvi put bio sa drustvom na odmoru... :roll:
Posebno je interesantno kad neki pocnu da se hvale, kako su se extra proveli i sa kim su se sve smuvali... :roll:
Ali nadje se i neko neiskusan, pa ga sve to interesuje da slusa, hoce da nauci nesto, mozda...
izvini molim te ako te moja tema vredja... :)
ti kad ti sve toliko smeta postani bre moderator pa mi zatvori temu! dok njima ne smeta, sta tebi smeta...
ja samo pitam...
ako nemas nista lepo ni pametno da kazes, a ti brate cuti...
 
Midnight Rambler:
Shinoda:
spring_storm:
Ma nemoj ? Ti ces da mi kazes ...
Alo bre! :evil: Smirela :!: i jedna i druga! :x
@storm idi negde drugde
@Ernesto iskuliraj
Najbolje da hip-hop klinci zavode red !! :lol: Sta je sledece, policajci ce da pljackaju banke ?!
Ne, najbolje je da se svi svadjaju i prepucavaju, jel tako!?
Sad sam te quote-ovao i vise nikad...
 
Sta je ovo, ljudi, i hip-hop klinac je ustuknuo ?! :lol: On, neustrasivi ratnik, zastitnik plemena... sada se povukao ? Mnogo ste me razocarali i ti i Keeper... A tako ste izgledali jaki na recima medj svim ovim klinkama... Taman pomislih da imam dostojnog protivnika, a ono nista ! Puf ! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top