Pitanje iz leksikona - Kad biste bili...

Пацке, а?
Видим ја, ово је нека завера. Прво би неки на ''Дом и породица'' да бију децу, онда се јаве неки садо-бог-те-мазо на ''ЉИС'', сад се и овде почиње са пацкама...Хммм... :roll:
 
cvarci.jpg
 
Betty:
e, ne znam da li je svima jasno - poneta testa je da skapiraš kakav si i kakvim bi želeo da te drugi vide - pa to projiciraš u hranu. Ne treba da hvalimo ukuse ...
:D

Bre znao sam sve od pochetka.. tako sam kad je bio test 'koje 3 zhivotinje itd..' odabrao koalu i macu, pa me prozivali da sam homosadjanin jer je.bote nisam pritajeni tigar - skriveni zmaj 8)
Sad bih odabrao bananu. Kompaktna i zgodna za drzhanje, lepo izgleda, lako se konzumira, ne ostavlja fleke posle upotrebe, prijatan ukus u ustima, budi ma$tu, veselih i zdravih boja..
 
Hellen:
Пацке, а?
Видим ја, ово је нека завера. Прво би неки на ''Дом и породица'' да бију децу, онда се јаве неки садо-бог-те-мазо на ''ЉИС'', сад се и овде почиње са пацкама...Хммм... :roll:

Auuuu, Hellleeennn?!?!?! Zar i ti, Brute sine?! :shock: :lol:

Ispade ja gde stignem - divlji zapad, a?! More - breee! 8)

Nego ovo za 'ranu: ja bi bila kineska hrana; ko je probao - samo mu se kazalo, a ko nije, nek proba pa ce mu se kasti! Nema niceg ukusnijeg od toga. Ali, salu na stranu - nema vece kombinacije oprecnih ukusa, mirisa, boja - najoprecniji sastojci (svinjetina i ananas, djumbir i riba itd) a ukusno - da umres!!! Nesto kao i kod mene - sve same suprotnosti, jedna do druge, a sve se lepo na kraju slozi i lako se vari! :wink:

(Au, sta bi sad rekle nactu, zabrinuta i ona ariel, jbt, vrisnule bi od smeha, a Betty?!)
 
Voleo bih da budem paradajs.

Zašto:
Najsladji prilog, najzdravije povrće, dobro za potenciju ali bez krvnih uticaja (kao luk na pritisak, ili med na šećer, ili orasi na energetiku, ili meso na hormonalno).

Ali znam da mi karakter nikako ne bi bio lekovit za svakoga...ionako nije za jelo u ogromnim količinama

Ali zato uz vruć hleb i namazan mladi hladan kajmak zaboravljam i na raj.....

P.s: nažalost nema više onih starih vrsta paradajsa što su stizali pre jabukana, mirisni , ne tečnjikavi, a sa semenom .
 
bio bih pljeska

zato shto je tako prosta i jednostavna....a vetjina uzhiva u istoj.....ja volim da chinim ljude sretjnima....a pljeska ljude chini sretjnima

nikako ne bih bio neko povrtje....povrtje je gay


voleo bi i da sam shpageti....pa da me neko onako uvlachi....da klizim niz usne....e to je pravi trip....i da se qpam u nekom sosu....uh to bi bash bilo vrh....pa da izrendaju po meni kachkavalj....a on se tooopi....a meni toplo i lepo....uh
 

Back
Top