$

majcheki

Iskusan
Poruka
6.520
Gledam nešto na onoj ''ribici'' svi se slažemo oko jednog - pare nam definitivno trebaju.

Ali šta bi ste vi uradili sa njima?
U šta bi ste uložili?
Šta kupili?
Šta uradili?

:wink:
 
Ja sam pre za €. :P
A sta bih radila s njima?
Kupila kucu, veliku sa bazenom, jos jedna kola, ulozila u neki biznis, porodicni, sa antikvitetima ili nekretninama i putovala, putovala, putovala. 8)
 
1. Kupila i opremila stan u centru grada sa ogromnom terasom na krovu (zbog izbegavanja gradskog prevoza)
2. Proputovala bih ceo svet
3. Kupila neka simpatična kola
 
Ja bih lepo kupila sva mresilista zlatnih ribica i drzala monopol nad njima i ondaK bi vam tako uzela sve vase pare, pa bi opet napravila bedu na zemlji (kao pre pojave tih cudesnih zlatopliva)da imate protiv (ne)koga da se borite s' vremena na vreme :D :D :D :D :D

Unistila bih zemlju dembeliju za i na kratko, cisto da drmnem ljude iz besnila zemlje lencugije... i da se prisete kapitalizma... No dosta o mastanju i sanjanju - nema spavanja dok ste na poslu - ustajte lencuge, vreme je novac hahahahahaha :D :D :D :D :D
 
kupila bih kuću na dobroj lokacijiu Bgdu (samo da nemam komšije mentole iznad glave kao sad), mami i sestri veći stan, neki džip, putovala bih gde god mi padne napamet, častila bi tetke,braću, sestre, i dala bih mojoj ljubavi da uloži u biznis jer on ima njuh za te stvari. A, da sigurno bi kupila neki stan u Bgdu za izdavanje...
 
a s parama bih ovo uradila :

nasla bih nekog ubogog genija cije bih izume finansirala i tako zaradjiivala na njemu(posto meni nista ne pada na pamet) a i on bi bio srecan jer je skroman.a ja nisam.
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................koliki mu je !!!!!! :shock: :shock: :shock:


stefi !!!!!!!!!!!! :shock: :shock:

sto si sklonio ?????????? :shock: :shock:

daj malo i ostale da uzivaju.
 

Back
Top