Google
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Google

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5791

Podrazumevano Google

Prvo. I ako se podgrupa foruma zaove kompjuteri i internet fakticki u njoj nema ni jedne forum grupe vezane iskljucivo za internet vec najblize je web dizajn. Znaci minus za administratore koji vode forum pa zbog toga pitanje postavljam u grupi sofver jer ne znam gde bih drugo mogao.
    Problem je malo smesan. U zadnje vreme kad god otkucam www.google.com meni se otvaraju razne strane googla. Te nemacki, te italijanski, te neki ne znam ni sam koji i tako dalje. Jer neko zna zasto i kako da dobijem onaj pravi engleski

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Mozda www.google.com ?
    Btw, google nije engleski ali ako bash hoces engleski -> www.google.co.uk

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

NA WINDOWSU IMAS NA KOJI JEZIK VOLIS DA TI SE KOMP. PRILAGODI...AKO STAVIS FRANCUSKI BICE TI OVAKO WWW.GOOGLE.FR I FRANCUSKE STR. CE IMATI PRIORITET PRI OTVARANJU. NORMALNO U DESNOM COSKU VIDECES JEDNU IKONU (NA KOJOJ PISE NPR. ENG. ILI SR. ZNACI SRPSKI)GDE MOZES DA TO NASTELUJES.

Zainteresovan član Каспер (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio france
    NA WINDOWSU IMAS NA KOJI JEZIK VOLIS DA TI SE KOMP. PRILAGODI...AKO STAVIS FRANCUSKI BICE TI OVAKO WWW.GOOGLE.FR I FRANCUSKE STR. CE IMATI PRIORITET PRI OTVARANJU. NORMALNO U DESNOM COSKU VIDECES JEDNU IKONU (NA KOJOJ PISE NPR. ENG. ILI SR. ZNACI SRPSKI)GDE MOZES DA TO NASTELUJES.
    Otvaranje neke stranice u principu ne zavisi od windowsa nego od podesavanja browsera i od kolačića (cookies), meni je windows na engleskom, a google ( www.google.com ) se otvara na srpskom.

Zainteresovan član shining star (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Kad otvoris google, otvori link preferences. U podesavanju interface language podesi jezik google interfejsa (engleski, srpski ili koji god zelis). Search language, cekiraj search for pages written in any language i sigurna sam da neces vise imati problema.

Pozdrav

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5791

Podrazumevano

Citat Original postavio shining star
    Kad otvoris google, otvori link preferences. U podesavanju interface language podesi jezik google interfejsa (engleski, srpski ili koji god zelis). Search language, cekiraj search for pages written in any language i sigurna sam da neces vise imati problema.

Pozdrav
    E hvala ovo je pomoglo.
    Znao sam za foru www.google.co.uk ali me je nerviralo sto je stalno menjao jezik sa kojim me je docekivao ili pretrazivao po tim stranicama.

Hvala.

P.S.
    Vidim da se jos niko od "nadleznih" nije javio sa objasnjenjem zasto u okviru kompjuteri i internet ne postoji internet grupa pa neka pitanja kao u sustini i ovo ne bi otislo u OT.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio tab503
    Vidim da se jos niko od "nadleznih" nije javio sa objasnjenjem zasto u okviru kompjuteri i internet ne postoji internet grupa pa neka pitanja kao u sustini i ovo ne bi otislo u OT.
    Nisam od "nadleznih", ali evo odgovora:
    postoji surferski kutak i na sta bi se drugo odnosio nego na internet...

Slične teme

1. google.com
    Autor todor u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 30.06.2009., 12:17
  2. GOOGLE
    Autor ujka vasa u forumu Internet
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.11.2008., 11:02
  3. nece da ide na google.com a oce na google.co.yu
    Autor MarkoniBG88 u forumu Internet
    Odgovora: 10