Pomoc za Siemens C65

LakiKG

Početnik
Poruka
19
Skinuo sam Mobile Phone Menager za Siemens C65, ali mi komp. nikako ne prepoznaje telefon (no telephone conected). Imam serijski data kabal (mislim DC500). Da li je moguće da zeza OS? WinXPSP2. Ili da nabavim Ir adapter?
Unapred hvala!!!
 
prvo sve sto si uradio obrisi i un-instal, SVE, program i drivere!

prvo istaliraj rpogram, onda driver, i tek tada prikljuci ukljucen tel sa karticom na komp.
kada prodje ono "found new hardware i ready to use"
odes i vidis u device menager u control panelu na koji broj serijskog porta se instalirao kabel, pokrenes program i u podesavanju konekcije podesis manuelno taj port, posto se cesto desi da ga racunar ne podesi automatski, nego moras ti manualno.
ako ni to neradi, onda kabel nije dobar (c65 serija je drugaciji kabel od c55 serije, verovatno si kupio taj koji nije kompatibilan, posto sam ja dosada video samo USB kabelove za x65 serije)

pozdrav 8)
 
gusha:
pa infra red ti je mnooogo sporiji od kabla, ali je univerzalan i za ostale modele, kako god hoces, oba rade posao

Izvini ali vidim da se razumete pa imam jedno pitanje koje ima veze sa ovim o cemu se ovde prica.
Imam siemens cfx65
Skinuo sam mobilphone manager, imam irda wireless bridge.
Instalirao sam redom kako je napisano gore.
Prvo program, onda drajvere za irdu i na kraju drajvere za usb siemens. Na sajtu sam nasao samo drajvere za usb kabl ne i za irdu.
E sad problem je sto se bukvalno nista ne desava. U telefonu sam samo stavio kvacicu na irdu. Sta jos treba da uradim jer se bukvalno nista ne desava???.
 

Back
Top