Ko je Isus Hristos?

I bejzbol palicama ako treba :ok:

Samo tako :ok:

Otkrivenje 3

20 Evo stojim na vratima i kucam: ako ko čuje glas moj i otvori vrata, ući ću k njemu i večeraću s njime, i on sa mnom.

nemojte slucjno da upoznate Isusa i Boga :lol:

PO MATEJU 10

11 A kada uđete u koji grad ili selo, ispitajte ko je u njemu dostojan; i onde ostanite dok ne iziđete.
12 Ulazeći pak u kuću pozdravite je.
13 I ako kuća bude dostojna, neka dođe vaš mir na nju; a ako ne bude dostojna, mir vaš neka se vrati k vama.
14 I ako vas ko ne primi niti posluša vaših reči, iziđite iz kuće ili onoga grada i otresite prah sa svojih nogu.
15 Zaista vam kažem, lakše će biti zemlji sodomskoj i gomorskoj na dan suda, nego gradu onome.

To se odnosi i na pojedinca

Da vidimo sta misli Isus o takvima :rumenko:
 
Poslednja izmena:
Samo tako :ok:

Otkrivenje 3

20 Evo stojim na vratima i kucam: ako ko čuje glas moj i otvori vrata, ući ću k njemu i večeraću s njime, i on sa mnom.

nemojte slucjno da upoznate Isusa i Boga :lol:

PO MATEJU 10

11 A kada uđete u koji grad ili selo, ispitajte ko je u njemu dostojan; i onde ostanite dok ne iziđete.
12 Ulazeći pak u kuću pozdravite je.
13 I ako kuća bude dostojna, neka dođe vaš mir na nju; a ako ne bude dostojna, mir vaš neka se vrati k vama.
14 I ako vas ko ne primi niti posluša vaših reči, iziđite iz kuće ili onoga grada i otresite prah sa svojih nogu.
15 Zaista vam kažem, lakše će biti zemlji sodomskoj i gomorskoj na dan suda, nego gradu onome.

To se odnosi i na pojedinca

Da vidimo sta misli Isus o takvima :rumenko:

Pa bilo je krajnje vreme da se pojaviš...
 
Isus je poslao svoje vernike da objve nevernicima Carstvo Bozije i upoznaju Boga i njegove planove za sadasnjost

Svako ko ne poslusa te ljude koje Isus salje nece biti spasen, to je isto kao da odbijaju da cuju Isusa :mrgreen:

A vidim neki bi i ubili da ne cuju istinu :lol: ali dobro tako mora da bude :aha:

Mnogo pozvanih a malo odabranih :rumenko:

- - - - - - - - - -

Kako ga moji u kuci nikad nisu spomenuli, ni moji kuci ni okolina ni nikada nisam cuo dok nisam dosao na ovaj forum ?

Jer nisu znali kao ni Ariana sto nije znala dok nije saznala :lol:

- - - - - - - - - -


Nice 2 meet you again bro :pivce: :bye:

:lol:
 
Ne idu vise po kucama. U mom kraju svi kupili kerove :D

:lol:
Blago vama. U bg idu po zgradama i kucaju na vrata... ne znam ko ih i zasto pusta u zgradu :S
Meni bili vec 3 puta, vode decu sa sobom.... Nije ni cudo sto izrastu u ovakve spobode:
kojom sektom?
nauci sta je sekta
mozda si ti u sekti :lol:

a piramida nije JS


ja sam napisala kako kaze Bozja rec a Bozja rec je istina

a ostalo su lazi i sekte
baj
Od malih nogu im ispiraju mozak.
 

Back
Top