pitanje za WWW a i misljenje ostalih
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: pitanje za WWW a i misljenje ostalih

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano pitanje za WWW a i misljenje ostalih

Prica je malo zamrsena ali potrudiucu se da je ispricam kako treba. Glavni problem je sto se moj decko ne dopada mojim roditeljima.Imam 27 god doticni je moj inace skolski bili smo u vezi 2001 i sada nakon 4 godine mi smo tu vezu obnovili. Ja sam iz grada a radim u njegovom selu( kao nastavnica).On je apsolvent, materijalno nije obezbedjen radi honorarno povremeno. Moji neprestano vrse pritisak na mene da ga ostavim jer mi on jednostavno nije prilika, i po njihovom misljenju nije dovoljno ambiciozan da mi obezbedi dobru buducnost. Moje misljenje je da on itetakako to moze radeci kao fizicki radnik sto je glavni problem za moje roditelje.Trenutno on zivi sa roditeljima koji su isto tako materijalno neobezbedjeni. Planiramo da zivimo zajedno bez icije pomoci, sto moji ne dozvoljavaju i prave svakojake scene zbog toga sto ja zelim zajednicki zivot sa njim. Na pr. moj otac smatra da se ja odricem svojih najrodjenijih zarad tamo nekog nikogovica koji ne zna sta hoce od zivota.
    Jednostavno misle da nije za mene. misljenja su da treba da sacekam da on zavrsi fakultet, nadje posao pa da tek onda mogu da planiram buducnost sa njim. Da li da ih poslusam??

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Vec odgovoreno!

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Sta znaci to??? izvini ali ne razumem te .

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Hvala na odgovoru videla sam, odnosno procitala.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Sta mogu da ti kazem sem isto ono sto sam govorio ranije i da dodam... budi malo pametnija nego sto si bila sa mnom i poslusaj ove ljude koji pricaju sve ono sto sam ti i ja pricao da ti se ne bi zavrsilo kao prethodno. Razmisli!

All the best!

Primećen član
    Učlanjen
    02.08.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

*~* Mislim da uopste nije vazno ko je odakle, ko je iz grada ko je iz sela...
    *~* S obzirom na tvoje godine, trebalo bi da znas sta zelis a sta ne zelis... I ti bi trebalo da odlucis sta ces u svome zivotu raditi, a sta ne. O tome ne treba da odlucuju ni tvoji roditelji, niti bilo ko sa ovog foruma...
    *~* Ako ti ZELIS zajednicki zivot sa njim i ako si sigurna da to moze funkcionisati onda se nemoj dvoumiti i samo napred...

Iskusan NaraYan (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Citat Original postavio Alexandro
    Sta mogu da ti kazem sem isto ono sto sam govorio ranije i da dodam... budi malo pametnija nego sto si bila sa mnom i poslusaj ove ljude koji pricaju sve ono sto sam ti i ja pricao da ti se ne bi zavrsilo kao prethodno. Razmisli!

All the best!
    Lepo zbori mladic ovaj. :wink:

Slične teme

1. SCSI, misljenje koliko je bolji od ostalih
    Autor Insider u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.02.2005., 00:25
  2. misljenje ginekologa i ostalih koji nesto ynaju
    Autor strelac7 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30.07.2004., 20:32

Pravila za slanje poruka