Обећање испуњено - почиње терор над грађанима

Štovani gdine!
Pogledajte zakon o izvršenju pa onda postavite zaključak!
Ne površno,već "malo" studiozno!!
Privatni izvršitelji rade površno na štetu građana!!
Privatne dželate treba zakonom zabranit!!!;)

slazem se ja sa vama

ali pisem o slucajevima kad bogati imaju para , i veza , i nece da vrate dug jer im se moze

a siromasnom bi te pare , koje mu ovaj duguje , izuzetno znacile .

znam za neke takve slucajeve , ovaj mi mirise na tako nesto.
 
slazem se ja sa vama

ali pisem o slucajevima kad bogati imaju para , i veza , i nece da vrate dug jer im se moze

a siromasnom bi te pare , koje mu ovaj duguje , izuzetno znacile .

znam za neke takve slucajeve , ovaj mi mirise na tako nesto.

Pročitao sam veoma pažljivo i shvatiopoentu Vašeg pisanija.
Ja do sad nisam imao prilike da čujem da je satrap ikada naplatio potraživanje neke sirote babe,dede ili bilo kog običnog građna!!
Konkretan primer navodim
na fiktivni dug od 1 057 dinara za informatiku(objedinjena naplata za NS) za period 2016 godine,stigla je od dželata opomena na 15 000 i kusur dinara.
Razlika je frapantna zar ne?
E sad se ja pitam,za čije dobro oni rade ako nikada ni jedan predmet nisu naplatili u korist običnih smrtnika kojima i ja pripadam?
Zašto nisu naplatili ni jedanu donešenu presudu za obeštećenje slučajeva nestalih beba?
Hajdmo u tom pravcu da rezonujemo!;)
 
slazem se ja sa vama

ali pisem o slucajevima kad bogati imaju para
, i veza , i nece da vrate dug jer im se moze

a siromasnom bi te pare , koje mu ovaj duguje , izuzetno znacile .

znam za neke takve slucajeve , ovaj mi mirise na tako nesto.

Слабо ти пишеш, Куме ;)

ОВДЕ ЈЕ РЕЧ О ОРГАНИЗОВАНОЈ И ОЗАКОЊЕНОЈ ПЉАЧКИ НАЈНЕМОЋНИЈИХ И СИРОМАШНИХ!!!

КАКО ПЉАЧКА МОРАЛНИ ТАЛОГ СРБИЈЕ?


MAFIJA! Zbog duga od 500 evra baki Smilji uzeli kuću,
plac i vinograd od 60.000 evra!


222492_06-smilja-jelic_f.jpg


Izbacili su je iz porodične kuće od 200 kvadrata u centru grada sa dvorištem od pet ari, a oteli su joj i njivu od 12 ari
i vinograd od 13 ari. Sve to procenili su na 60.000 evra, dakle 120 puta više od osnovnog duga, ali su prodali za samo 10.500 evra!


https://informer.rs/vesti/drustvo/4...i-smilji-uzeli-kucu-plac-vinograd-60-000-evra


Неминовно, догодиће се околности када ће БАНДИТИ и асистенти бити "исплаћени" у ОЛОВУ!
 
Чудно је да режимски таблоиди сада нападају приватне извршитеље.Као да они раде нешто на своју руку, и као да садашња власт није донела 2015 године нови закон којим су овлашћења приватних извршитеља додатно проширена.

- - - - - - - - - -

Pročitao sam veoma pažljivo i shvatiopoentu Vašeg pisanija.
Ja do sad nisam imao prilike da čujem da je satrap ikada naplatio potraživanje neke sirote babe,dede ili bilo kog običnog građna!!
Konkretan primer navodim
na fiktivni dug od 1 057 dinara za informatiku(objedinjena naplata za NS) za period 2016 godine,stigla je od dželata opomena na 15 000 i kusur dinara.
Razlika je frapantna zar ne?
E sad se ja pitam,za čije dobro oni rade ako nikada ni jedan predmet nisu naplatili u korist običnih smrtnika kojima i ja pripadam?
Zašto nisu naplatili ni jedanu donešenu presudu za obeštećenje slučajeva nestalih beba?
Hajdmo u tom pravcu da rezonujemo!;)
То се дешава са неким минималним дуговима.Постоје неки минимални износи трошкова, без обзира на висину дуга.

На пример састав тужбе у парници кошта 6 000 динара, без обзира да ли је дуг 1000 динара или 400 000 динара.По истом принципу функционишу и тарифе јавних извршитеља.
 
Чудно је да режимски таблоиди сада нападају приватне извршитеље.Као да они раде нешто на своју руку, и као да садашња власт није донела 2015 године нови закон којим су овлашћења приватних извршитеља додатно проширена.

- - - - - - - - - -


То се дешава са неким минималним дуговима.Постоје неки минимални износи трошкова, без обзира на висину дуга.

На пример састав тужбе у парници кошта 6 000 динара, без обзира да ли је дуг 1000 динара или 400 000 динара.По истом принципу функционишу и тарифе јавних извршитеља.

Gospodine Savo, Prvi srpski vampiru,

Te divljačke takse, uvedene su na inicijativu Rahmetli GARGAMELA od Obrenovca, a nacrt zakona o

Izvršeteljkoj pljačkaškoj bandi, napisali su DS Žutare, SNS šabanija glasanjem za tu pravnu nakazu

uvodi teror u Srbiju.
 
Opet ti veruješ Informeru.... Kuća kupljena na kredit otplaćuje se na rate. Ako je rata za kuću od 47k evra recimo 250 evra, i ako on ne plati 3 takve rate 90 dana, kuća koja je na hipoteci koristi se kao sredstvo naplate duga.

Dakle, nije njemu uzeta kuća zbog duga od tri rate, već zato što je prestao da plaća kredit. To je normalna praksa svugde u svetu, i većina banki toleriše do tri neplaćene rate pre nego što aktivira hipoteku. Opet novninarska patka.
 
Te divljačke takse, uvedene su na inicijativu Rahmetli GARGAMELA od Obrenovca, a nacrt zakona o

Izvršeteljkoj pljačkaškoj bandi, napisali su DS Žutare, SNS šabanija glasanjem za tu pravnu nakazu

uvodi teror u Srbiju.

Владан Батић је био министар пре 15 година и он нема никакве везе са извршитељима и њиховим тарифама.Приватни извршитељи су први пут уведени код нас 2011 године, пре доласка на власт СНС-а, доношењем Закона о извршењу и обезбеђењу од 9.5.2011 године .Извршитељи су почели са радом у јуну 2012 године.

Потпуно нови Закон о извршењу и обезбеђењу, са још ширим овлашћењима приватних извршитеља, донет је 21.12.2015 године.Реч је о потпуно новом законском тексту а не пречишћеном, измењеном или допуњеном закону из 2011 године.

Са тим никакве везе немају "жути" и ДС.

Без обзира када је неки закон донет, пре или после доласка на власт СНС, за примену тих закона је одговорна власт СНС-а.Раније донет закон увек може да се стави ван снаге, измени и допуни у свако доба од стране нове парламентарне већине.СНС је могао да стави ван снаге Закон о извршењу и обезбеђењу из 2011 године, у периоду од лета 2012 године па до децембра 2015 године.Међутим, СНС је дозволио да се тај закон примењује 3 и по године, а онда је СНС донео нови ЗИО у децембру 2015 године којим је позиција приватних извршитеља додатно ојачана.
 
Opet ti veruješ Informeru.... Kuća kupljena na kredit otplaćuje se na rate. Ako je rata za kuću od 47k evra recimo 250 evra, i ako on ne plati 3 takve rate 90 dana, kuća koja je na hipoteci koristi se kao sredstvo naplate duga.

Dakle, nije njemu uzeta kuća zbog duga od tri rate, već zato što je prestao da plaća kredit. To je normalna praksa svugde u svetu, i većina banki toleriše do tri neplaćene rate pre nego što aktivira hipoteku. Opet novninarska patka.

OPET loopetaš. OPET si pomešao babe i žabe, OPET lupaš "k'o Maksim po diviziji"!

U ovom slučaju više je nego očigledno da je reč o ORGANIZOVANOJ PLJAČKI!!!!

- - - - - - - - - -

Владан Батић је био министар пре 15 година и он нема никакве везе са извршитељима и њиховим тарифама..

U vreme te Protuve od Obrenovca, takse su NAPUMPANE puta 10, puta 20, puta "koliko 'oćeš"! Nisi znao, Savatije? ;)
 
OPET loopetaš. OPET si pomešao babe i žabe, OPET lupaš "k'o Maksim po diviziji"!

U ovom slučaju više je nego očigledno da je reč o ORGANIZOVANOJ PLJAČKI!!!!
Ispravi me samo molim te u čemu sam pogrešio. Da mu nisu uzeli kuću od 47k evra zato što nije plaćao kredit za televizor od 820 evra? Ili je to ipak bio kredit za tu kuću? Razmisli malo.
 
Ispravi me samo molim te u čemu sam pogrešio. Da mu nisu uzeli kuću od 47k evra zato što nije plaćao kredit za televizor od 820 evra? Ili je to ipak bio kredit za tu kuću? Razmisli malo.

Razmisli ti! U pomenutom slučaju njega NIJE OPLJAČKALA BANKA, već BANDIT-IZVRŠITELJ!
 
To je kao da kažeš da čovek nije zaglavio u zatvoru zbog zakona, sudije i leša u podrumu, nego zbog čuvara koji ga je odveo u ćeliju.
Majstore, ti definitivno imaš problema sa logokom, sa osećenjem za elementano poštenje i pravičnost!

I Hitlerovi zakoni su bili pravo LEGALNI I LEGITIMNI, ali duboko ZLOČINAČKI!
 
I Hitlerovi zakoni su bili pravo LEGALNI I LEGITIMNI, ali duboko ZLOČINAČKI!
Dobro Robine Hude, navedi mi jednu zemlju na svetu gde će banka za nevraćeni zajam i hipoteku na nekretninu da kaže "ma nema veze drugar, zadrži ti kuću/stan, ne trebaju nama pare, daćeš ako budeš imao...." :lol:

Odmah se selim tamo i dižem kredit za stan.
 
Dobro Robine Hude, navedi mi jednu zemlju na svetu gde će banka za nevraćeni zajam i hipoteku na nekretninu da kaže "ma nema veze drugar, zadrži ti kuću/stan, ne trebaju nama pare, daćeš ako budeš imao...." :lol:

Odmah se selim tamo i dižem kredit za stan.

Izvini na dobronamernom pokušaju da ti pomognem u uočavanju razlike! Izvini! :(


Tebi je lakše uterati metar u šupak nego santimetar u glavu! ;)
 
Pročitao sam veoma pažljivo i shvatiopoentu Vašeg pisanija.
Ja do sad nisam imao prilike da čujem da je satrap ikada naplatio potraživanje neke sirote babe,dede ili bilo kog običnog građna!!
Konkretan primer navodim
na fiktivni dug od 1 057 dinara za informatiku(objedinjena naplata za NS) za period 2016 godine,stigla je od dželata opomena na 15 000 i kusur dinara.
Razlika je frapantna zar ne?
E sad se ja pitam,za čije dobro oni rade ako nikada ni jedan predmet nisu naplatili u korist običnih smrtnika kojima i ja pripadam?
Zašto nisu naplatili ni jedanu donešenu presudu za obeštećenje slučajeva nestalih beba?
Hajdmo u tom pravcu da rezonujemo!;)

Изгледа да су ПЉАЧКАШИ и властодршцима ДОСqурчили:

Zakon o izvršenju i obezbeđenju biće promenjen do kraja godine, izvršitelji više neće moći da divljaju,
biće im smanjena ovlašćenja i snižene nagrade
, kaže Jelena Deretić, pomoćnica ministarke pravde


Prema rečima Jelene Deretić, radna grupa Ministarstva pravde danonoćno radi na tome da se zaustavi bahaćenje izvršitelja.

 
https://rs-lat.sputniknews.com/ekonomija/201811211117911219-izvrsitelji-zakon-duznici-analiza/

Prava dužnika svedena na minimum

Kao još jednu veliku manjkavost zakona Ristić izdvaja činjenicu da procenu zaplenjene imovine radi izvršitelj.
„Iako komora tvrdi da su oni stručni za to, pokušajte da zamislite izvršitelja koji treba da proceni vrednost, odnosno tržišnu cenu umetničkog dela. Oni imaju pravo da unajme nekog drugog da izvrši tu procenu, to može da predloži poverilac, ali zanimljivo je da to pravo nema dužnik. On ne može da traži veštačenje vrednosti imovine, jer se smatra da postupak treba ubrzati i zato mu se ne dozvoljava mogućnost da postupak eventualno opstruiše.

Treba ih ukinuti zakonom,preispitati imovinsku koris!!!
 
https://rs-lat.sputniknews.com/ekonomija/201811211117911219-izvrsitelji-zakon-duznici-analiza/

Prava dužnika svedena na minimum

Kao još jednu veliku manjkavost zakona Ristić izdvaja činjenicu da procenu zaplenjene imovine radi izvršitelj.
„Iako komora tvrdi da su oni stručni za to, pokušajte da zamislite izvršitelja koji treba da proceni vrednost, odnosno tržišnu cenu umetničkog dela. Oni imaju pravo da unajme nekog drugog da izvrši tu procenu, to može da predloži poverilac, ali zanimljivo je da to pravo nema dužnik. On ne može da traži veštačenje vrednosti imovine, jer se smatra da postupak treba ubrzati i zato mu se ne dozvoljava mogućnost da postupak eventualno opstruiše.

Treba ih ukinuti zakonom,preispitati
imovinsku koris!!!

КАКО БИ ОБЈАСНИЛА ОВО ОНА ПРОТУВА ИЗ КОМОРЕ (ЈАВНИХ) ДРУМСКИХ РАБОЈНИКА?


ZBOG DUGA OD 15.450 EVRA OTEO IM KUĆU I IMANJE OD 800.000E!
Ovo je najdrastičniji slučaj bahatosti javnog izvršitelja!


Лице ЗЛА:
223224_06-aleksandar-durkulic-copy_f.jpg


Novosadski izvršitelj Aleksandar Durkulić, zbog duga od 15.450 evra, uzeo je porodici Ćurčić nekretnine
vredne 800.000 evra i prodao ih na licitaciji po tri puta manjoj ceni! Prema rečima Slobodana i Slobodanke Ćurčić,
Durkulić im je zgradu od osam stanova, plac, radionicu i servis, koji su procenjeni na 93 miliona dinara, prodao za samo 37,4 miliona


ОПШИРНИЈЕ О ПЉАЧКИ И ПЉАЧКАШУ:
https://informer.rs/vesti/drustvo/4...asticniji-slucaj-bahatosti-javnog-izvrsitelja
 
"ИЗВРШИТЕЉСКА" МОРАЛНА НАКАЗА ИЗ НИША:

223229_trajkovic-izcrsitelj-123_f.jpg

ZA SAMO DVE GODINE PRIJAVIO PROFIT 1,2 MILIONA EVRA!
Nišlija Miljan Trajković se obogatio od uterivanja dugova!
Niški izvršitelj Miljan Trajković obogatio se preko noći od uterivanja dugova!
On je za samo dve godine, prema APR-u, prijavio profit od 141.445.000 dinara,
što je skoro
1,2 miliona evra

Опширније о БАНДИТСКОМ УДРУЖЕЊУ СЗР:
https://informer.rs/vesti/drustvo/4...a-miljan-trajkovic-obogatio-uterivanja-dugova
 
ZBOG DUGA OD 15.450 EVRA OTEO IM KUĆU I IMANJE OD 800.000E!
Да ли неко стварно може на ово да наседне... па могли су продати један од поменутих осам станова и платити дуг од 15к евра, и још да им дебело остане вишка. Овде нешто не штима.
 

Back
Top