Standardica

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Da li vam se desava da svaki dan vidjate jedne te iste osobe a da sa njima ne progovorite ni rec :?: Recimo ja svaki dan vidjam neke devojke koje mi se jako svidjaju(u autobusu,na ulici i uvek u otprilike isto vreme)Ovo pitam zato sto posle nekog vremena sam stekao zelju barem jednu da upoznam :? Omiljena mi je jedna plavusica(uvek doterana,lepo obucena,malo krupnija po meni savrsena).
Sta bi uradili :?: E da izgleda mi da je starija od mene :roll:Ne znam sta da radim,da pokusam pa ako se izblamiram :oops: ,sta da radim.
Inace nju stalno vidjam u basu,ponekad me isprati pogledom(ne znam zasto) :?
Jos jednom da kazem da je prelepo slatka 8)
 
moram 3 stvari da ti kazem:

1. to nema nikakve veze sto je ona starija i to nikako ne bi smelo da utice na to da joj ne pridjes. pa sta ako je starija.
2. znaci vidi nekako prozbori par reci sa njom, kada se vec i onako svaki dan vidjate.
3. ali se u principu kloni autobusa - ono sto sam skapirao na forumu je da se sve i svasta desava u javnom prevozu. bez zezanja...
 
Ja imam gomilu ljudi koje srecem svaki dan 10-15 godina i nisam progovorio sa njima ni 10 recenica za za tih 10 godina.I u komsiluku,i na poslu...tako da vremenom i ne obracam paznju na njih.
A to je recimo jako interesantno da ujutru kad podjes na posao cekas bus sa istim ljudima i vozis se sa njima svako jutro u istom busu i to tako traje.Imas utisak da ih sve znas,a nemas pojma nista.
Nego,sto se tice tih tvojih riba...ako si stalno sa njima u busu,vrlo verovatno,mada ne mora da znaci da su i one tebe "snimile"...pa zapocni neku neobaveznu spiku...pa vremenom razvijaj situaciju,sta da ti kazem drugo.Musko si ne moram da te ucim sta treba da radis,znas kako to ide...
 
PLESsitnihDEMONA:
peach:
sta se desava u gradskom u BG bas sam radoznala? :shock: ono,kao:manijaci,dzeparosi i te fore? :? ili nesto zanimljivije?
Hehehehe ima shokova po prevozu,ali uglavnom ljudi stoje i smrde.
Ali vidis iz tog silnog smrada,guzve i ocaja izrodi se nesto fino.Zaljubio se covek,hehehehe!

Ali nisam u jednu nego u cetiri :roll: :? Ali ona mi nekako najvise odgovara :P
Sutra cu da prozborim nesto sa njom.Nesto na foru vrucine,ili cu jednostavno lepo da joj kazem da mi se jako svidja....Pa sta bude :oops: Valjda nece da me blamira po basu :?
 
e pazi samo da ne bude sutra na forumu

"prisao mi tip u busu i poceo pricu kao vrucina tamo vamo a ustvari je hteo da mi kaze da mu se dopadam" :)

nadam se da nas neces obrukati i da nece biti prica "o trljanju" na ovoj vrucini... jednostavno se ponasaj pristojno.... molim te...
 
Tommy_V:
e pazi samo da ne bude sutra na forumu

"prisao mi tip u busu i poceo pricu kao vrucina tamo vamo a ustvari je hteo da mi kaze da mu se dopadam" :)

nadam se da nas neces obrukati i da nece biti prica "o trljanju" na ovoj vrucini... jednostavno se ponasaj pristojno.... molim te...

Naravno 8)
 
Jašta. Ima tih likova, ima neka devojka, Vesna, kojoj, maltene znam i adresu i broj telefona 8) Najglasnija je, najviše *****, jednom zamalo da joj kažem "ćao" na ulici. :lol:
 
Kad tako sreces i sreces jedne te iste ljude, sasvim je sigurno da su i oni tebe zapazili! I tu radi jedna jako jednostavna fora. Svi imaju utisak da se poznaju, tako da ako hoces da zapocnes neku komunikaciju javi se jednom kad je vidis u tom autobusu.

Znachi ulazis u bas ili ulazi ona, a ti si vec tu nebitno. Kad vam se sretnu pogledi: blagi osmeh, klimnes glavom, u stillu dobar dan, prozboris i jedno jednostavno Zdravo!/Cao!, kao da pozdravljas komsiju.

Nesto kasnije ili sledeci put vec nije problem poceti nesto o vremensok prognozi i sl... a da ne izgleda mnogo direktno i napadno.

Veruj mi proverena stvar ;)
 
Maxy:
Da li vam se desava da svaki dan vidjate jedne te iste osobe a da sa njima ne progovorite ni rec :?: Recimo ja svaki dan vidjam neke devojke koje mi se jako svidjaju(u autobusu,na ulici i uvek u otprilike isto vreme)Ovo pitam zato sto posle nekog vremena sam stekao zelju barem jednu da upoznam :? Omiljena mi je jedna plavusica(uvek doterana,lepo obucena,malo krupnija po meni savrsena).
Sta bi uradili :?: E da izgleda mi da je starija od mene :roll:Ne znam sta da radim,da pokusam pa ako se izblamiram :oops: ,sta da radim.
Inace nju stalno vidjam u basu,ponekad me isprati pogledom(ne znam zasto) :?
Jos jednom da kazem da je prelepo slatka 8)

Meni tako kad se svidi neka devojka koju stalno vidjam u busu ja je kad se odlucim na akciju lepo jenom kao slucajno uhvatim za dupe, pa ono guzva je pa sta je tu je...

Pa ako joj se svidi... :D

Ako ne :oops:

HAhaha! Salim se, ali sto da ne!
 
Lexa:
Jašta. Ima tih likova, ima neka devojka, Vesna, kojoj, maltene znam i adresu i broj telefona 8) Najglasnija je, najviše *****, jednom zamalo da joj kažem "ćao" na ulici. :lol:
Joooj jeste,to je najzesci trip.I meni se desilo par puta nekima za malo da kazem zdravo kad ih vidim.Jer ih vidjam redovno.Zamisli show! Hehehe!
 

Back
Top