$TA PREFERIRATE?????

iggy77

Obećava
Poruka
53
NEKO TO RADI OVAKO PREKO TEMA ,NEKO TO MOBILNIM ,NEKO MAILOM , NEKO CHATOM.
$TA VI VOLITE,$TA PODRZAVATE, $TA MISLITE O SVAKOJ VRSTI KONTAKATA
GLASAJTE ,JAVITE SE ,
NAJBOLJI RADOVI CE BITI NAGRADJENI :)))
IGGY
 
Meni se negde najviše dopada ''chat'' varijanta ... to je najdirektniji kontakt kada je ovakva vrsta komunikacije u pitanju. MOže se videti kojom brzinom i kako neko razmišlja .... koliko je sklon provociranju ... koliko je duhovit.

Ne dopada mi se nikako SMS varijanta .... e, to mi je baš smaranje.
 
iggy77:
NEKO TO RADI OVAKO PREKO TEMA ,NEKO TO MOBILNIM ,NEKO MAILOM , NEKO CHATOM.
$TA VI VOLITE,$TA PODRZAVATE, $TA MISLITE O SVAKOJ VRSTI KONTAKATA
GLASAJTE ,JAVITE SE ,
NAJBOLJI RADOVI CE BITI NAGRADJENI :)))
IGGY
Kontakt?..a na koji se kontakt misli...prvi..ili...sa poznanicima?..full kontakt??? :wink:
Naravno da je najbolji -mobilnim.....sem ako se ne odvajas ni za sek od compa.
 
U sustini najvise volim komunikaciju uzivo. Odmah lepo vidis s kim pricas. Nesto nisam u fazonu komunikacije na nevidjeno.
A od ovog navedenog ipak mi se najvise svidja chat.
Mada su mi slatke i SMS porukice. Ne mogu da budem po ceo dan za kompjuterom.... :roll:
 
Zana:
U sustini najvise volim komunikaciju uzivo. Odmah lepo vidis s kim pricas. Nesto nisam u fazonu komunikacije na nevidjeno.
A od ovog navedenog ipak mi se najvise svidja chat.
Mada su mi slatke i SMS porukice. Ne mogu da budem po ceo dan za kompjuterom.... :roll:


Slažem se sa tobom,yebeš virtualne kontakte,dok sam bio mlađi palio sam se na priče telefonom,ono kao upoznavanje do besvesti ,možeš da kažeš šta hoćeš,sad mi je nekako najnormalnije da se sa nekim vidim i to je to,nema uvijanja,foliranja i sl.Poruke znaju da budu interesantne ali da što kraće traju.
 

Back
Top