Samo pravo

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
where is the Guca?
a Guca...samo pravo!

Gledao sam Exit ove godine (nazalost nisam bio) i mogu Vam reci da je to za Gucu smesno.
Ako hocete dobar provod i visednevno zezanje :arrow: welcome to the Guca ~ najveci dzez festival na svetu :!:
 
loop:
where is the Guca?
a Guca...samo pravo!

Gledao sam Exit ove godine (nazalost nisam bio) i mogu Vam reci da je to za Gucu smesno.
Ako hocete dobar provod i visednevno zezanje :arrow: welcome to the Guca ~ najveci dzez festival na svetu :!:

ГУЧА ЈЕ ЗАКОН.
САМО ШТО ЈЕ У НЕЗГОДНО ВРЕМЕ ЖАЛОСТИ КОД НАС СРБА.
ЗБОГ ГЕНОЦИДНЕ УСТАШКЕ ОЛУЈЕ
 
loop:
where is the Guca?
a Guca...samo pravo!

Gledao sam Exit ove godine (nazalost nisam bio) i mogu Vam reci da je to za Gucu smesno.
Ako hocete dobar provod i visednevno zezanje :arrow: welcome to the Guca ~ najveci dzez festival na svetu :!:


Ma daj kakva Guča ... tamo niko ne ode da gleda one jadne trubače koji se takmiče ... nego svi odu da jedu, piju i igraju po stolovima.
Bila sam samo jednom, pre 6 godina i rekla sam ''nikad više'' ... baš sam ponela negativne utiske odande. Smrdljivi šatori, ljudi pijani, rulja se samo negde kreće bez cilja .... tako jadno i ofucano. Strašno.
 
guca1_inline.jpg
 
majce, vewruj mi bio sam tamo jedanpu.....uzivo swe deljuje mnooooooooooooooogggggggggooooooo manje dostojanstweno :( :( :(

moze da se uporedi sa vasarom, kod babe na selu :evil: samo vise satora

znas onu staru>.......u sabac na vasar.......
 
loop:
where is the Guca?
a Guca...samo pravo!

Gledao sam Exit ove godine (nazalost nisam bio) i mogu Vam reci da je to za Gucu smesno.
Ako hocete dobar provod i visednevno zezanje :arrow: welcome to the Guca ~ najveci dzez festival na svetu :!:

daj choveche ne mrsi....uqsi su razlichiti....shto se mene tiche....horde pijanih i smrad roshtilja pratjeno milozvuchnim tonovim od ispod shatre...i nije bash neki trip.....a za exit....heh.....kao shto rekoh uqsi su razlichiti.....nekom je gucha i od woodstocka bolja
 
nisam bio ove godine jer mi je devojka bila sama kuci, a i bilo je lose vreme...

samo za mene je Guca extra provod, uvek je bilo ekstra...obozavam zvuk trube :P
 

Back
Top