o hrani

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
u zadnje vreme sam se najstrashnije navukao na pardon sa kikirikijem....chesto ga crickam dok sam za kompom...il jaffu....pijem najcheshtje vodu....dakle shta jedete & pijete dok ste za kompom?
 
He, he.....bravo za pardon....pa jos sa kikirikijem...i ja to isto..najcesce...A sada - peceni oljusceni suncokret (hermeticki zatvoren..taj je njami-njami)..i naravno...bez kafe, soka i cigara i ne sedam za comp... :wink:
 
Ma, izbegavam da jedem za racunarom... Izmastim misa, mrvim i kaplje mi moca po tastaturi. Ali mozda to i nije lose... Kad ispraznim frizider, rasklopicu ove dirke i izvadicu hranu iz steka, kao hrcak.
 
He ja baš danas grickala proju ovde ispred i pošto znam da se smejem sama s monitorom kao ludak, dok sam na forumu - sve vreme sam bila u strahu da se ne zagrcnem.

Sladoled često gnjavim odavde - Nirvanu :D
 
Ne jedem tzv. grickalice nikad, pa ni za kompom.
My comp is my home - the place where I meditate and relax... :lol: :lol:

:arrow: Pijem sokove.
:arrow: Ili jutarnju kafu.
:arrow: Jedem jabuke.
 
Uglavnom nesto grickam, pijem sokic ili kafu, a ljudi ubih se ovih dana od slatkisa, zamenila bi ih za svaki slani obrok. Sad jedem manc malou.
 
AntunTun:
bostan bato.....ladna ko led.....slatka ko med

Jes djavola! :twisted:

E moj AntunTune,mogu ti reci da je ova lubenaja promasena investicija skroz! Sta mi bi da odustanem od dinje i odlucim se za pola bljutave lubenaje, nije mi jasno... :cry: Lepo meni covek kaze "to mora da se kupi iz prikolice i da bude peteljka zelena", a ja ne slusam... :evil:

Nema veze, prelazimo na plan B :arrow: eurokrem blok. :D
 
ma ja sam malochas haso lubenicu....dinja je fuj....meni je fuj tj....sad mi muka....previshe sam pojeo....uh....a bila ladna.....kako tju dalje pojma nemam
 
AntunTun:
ma ja sam malochas haso lubenicu....dinja je fuj....meni je fuj tj....sad mi muka....previshe sam pojeo....uh....a bila ladna.....kako tju dalje pojma nemam

E ja te dinje nisam mogla da podnesem do pre godinu dana i mal' pomal' ;) poceh da ih jedem.
Valjda to ide sa godinama. Krenucu uskoro i sa pihtije da tamanim... :lol:
 
Za kompom bas nista. Previse mi je mala podloga gde je tastatura (nije sto nego vrata od bifea... :roll: tako da i misem su teski manevri levo-desno :P .Jos kad tu stoji i rcnik iz engleskog :? ....
 
sta vam je taj pardon?
ja jedem sve obroke za kompom kad mi muz nije tu.on posle sizi od smeca u tastaturi.a stvarno je gadno :?
a dorucak obavezno,volim da doruckujem dok proveravam postu,stanje na racunu i stanje na krsti
 
AntunTun:
u zadnje vreme sam se najstrashnije navukao na pardon sa kikirikijem....chesto ga crickam dok sam za kompom...il jaffu....pijem najcheshtje vodu....dakle shta jedete & pijete dok ste za kompom?

trenutno...sladoled,inache...nema pravila,nekad je i ceo ruchak... :roll:
 

Back
Top