Objasnjenje.................
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: Objasnjenje.................

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Objasnjenje.................

Skoro sam gledao na televiziji (domaca ili strana) jednu emisiju. Emisija je bila mnogo glupa ali se postavila jedna zanimljiva tema. Imamo jednog tipa i jednu devojku. Oboje su prosecnog izgleda i prosecne gradje, znaci donekle privlacni. I sada se vodila diskusija oko sledeceg. Devojka da se skine gola bila bi seksi, pojam erotike, simbol slobodne ljubavi. Muskarac kada bi se skinuo go, bio bi smesan. Zasto? Zasto su muska tela neprivlacna odn. nedovoljno seksi? I ne mislim na retke slucajeve gde je tip 60 kg., izvajan i misicav, nego na prosecne tipove. Otkud potice taj mit da su sva zenska tela seksi...???

SINDI
    Guest

Podrazumevano

prvo...nik ti je bljak :?
    drugo..ne veruj u mitove, bre covece...

muska tela su ponekad sexi..isto kao i zenska... :wink:

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

...ali samo zenskom svetu, u tome je vic
    Dobro i gejishama

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Pa..od davnina su i muska tela uzimana za uzor pri izradi skulptura, aktova.....ne znam o cemu on to.... :?

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

Lud si...

Mushkarci su lepi. Pusti ove matore usirene... To kad se skine da se uplashish (takvi cemo svi biti, o tugo jesenja), ali su zato takve i zene.

Generalno recheno... Ima zaista lepih ljudi. Ima stvarno dobrih tipova... Znam da bi me sad najradije strpali u derpose. Ali ja samo imam ukusa.

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sinoc sam gledao Rokija i ponovo se odusevio kako telo Silvester ima.Ocu i ja tako

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Ja nemam ništa protiv muških tela ... volim da vidim lepo izvajane mišiće ... pločice su mi omiljene.
    Ne volim jedino da vidim mršavo muško telo. Ali kad već dodje do toga da se skine pred tobom, zanemariš detalje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Erotika je u mozgu. Ljudsko telo (musko ili zensko) je lepo. Generalno.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Meni golo zensko telo ne moze da bude sexy...tj.ne moze da mi bude erotski privlacno.Golo zensko telo mi vise deluje umetnicki.
    Musko telo je smesno muskarcima.A,devojke vise nedostataka primete kod neke druge ribe nego muskarci. Sve je to relatvino,ne postoji tu crno i belo.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano ..........

tako nalazhu modni trendovi....

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

A šta kažete na ovo:
    Ženski polni organ paradira TV-om, dok se muški i ne pojavljuje. Kad se pojavi svi se groze ili smeju.
    Hm, dobro, ženski se, u principu, i ne vidi, ali znate na šta mislim.
    Šta je toliko šokantno u qrcu?
    Doduše, ja bih zabranila te stvari na TV-u i u novinama, kako muške, tako i ženske, ali to je neka druga tema...

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Citat Original postavio Lexa
    ...Šta je toliko šokantno u qrcu?
    Brateee, sestro, da se ne lazemo, al' ruzan je u bozju! Ajd dok je onako kul i opusten, onda je jos i OK, ali ono kad se digne i zacrveni... mislim stvarno ne znam kako ga stavljate u usta

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Ja nemam ništa protiv muških tela ... volim da vidim lepo izvajane mišiće ... pločice su mi omiljene.
    Ne volim jedino da vidim mršavo muško telo. Ali kad već dodje do toga da se skine pred tobom, zanemariš detalje
    Pa o tome ti tip prica o prosecnom muskom telu a ne onako kako ga ti zamisjlas.

A i bilo kakava riba da se skine je odma super ako nije neki bas grob!

Cudno je sve to...

MIslim da je muskarcu dovoljno da vidi prosecnu ribu golu da bi se napalio, dok zena se 'pali' manje na telo a vise na nesto drugo (smek, lovu, predrasude, lice, pricu...) i da bi se napalila na musko telo to telo mora da bude bas bas lepo!

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Šta je toliko šokantno u qrcu?
    Mnogo se qrchi...
    Doduše, ja bih zabranila te stvari na TV-u i u novinama, kako muške, tako i ženske, ali to je neka druga tema...
    Hajde onda otvori temu pa da te pitam zashto.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Pa bih ja, samo ne znam gde...

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Objasnjenje.................

e pa to bi ti jova tosevski objasnio. ; )

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Pa bih ja, samo ne znam gde...
    Moze ovde. Ovaj podforum trpi svashta.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio mnogotuzan
    Skoro sam gledao na televiziji (domaca ili strana) jednu emisiju. Emisija je bila mnogo glupa ali se postavila jedna zanimljiva tema. Imamo jednog tipa i jednu devojku. Oboje su prosecnog izgleda i prosecne gradje, znaci donekle privlacni. I sada se vodila diskusija oko sledeceg. Devojka da se skine gola bila bi seksi, pojam erotike, simbol slobodne ljubavi. Muskarac kada bi se skinuo go, bio bi smesan. Zasto? Zasto su muska tela neprivlacna odn. nedovoljno seksi? I ne mislim na retke slucajeve gde je tip 60 kg., izvajan i misicav, nego na prosecne tipove. Otkud potice taj mit da su sva zenska tela seksi...???
    Klasična "nedodirivost" žanskog mišljenja.
    Tj. one su uvek u pravu, najbolje, najlepše...
    To muško snishodjenje , a to nije biti džentlmen je jedna karakterna crta nečasnih ljudi, makijavelista...

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Muškarcima je žensko tijelo seksi, npr. meni nije uopšte! Meni je seksi muško tijelo. Ne mora da bude bilder ili neka atleta, nego onako, normalno građen.

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano .

Jao, bre!!! Pa zar ne vidite da se maltene svi lozite na misicava tela (kod muskaraca). O tome pricam. Svaka zena zeli da vidi plocice. A to opet u neku ruku nije prosecan tip. Mozda i jeste ali ili je mnogo mrsav ili je neki hard-core bilder pa je napumpao sve zivo na sebi. Meni je drugar fudbaler u FK Zemun. I mogu reci da nije klasicne fudbalerske gradje. Jeste nizak, ali nije izvajan. Ja imam plocice, mrsav sam i visok (ne, slika u profilu nije moja, ali to bi otprilike bio moj neki izgled), ali smatram da on bolje izgleda od mene i da je bolje gradje od mene. Visok, lep, sa manjim stomakom... Mislim, ja nemam nista protiv svog izgleda ali moram da priznam da bih voleo i ja da budem kao on. Zvuci glupo ali tako je.

Početnik
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: .

[quote="mnogotuzan"]Jao, bre!!! Pa zar ne vidite da se maltene svi lozite na misicava tela (kod muskaraca). O tome pricam. Svaka zena zeli da vidi plocice. A to opet u neku ruku nije prosecan tip.

Slazem se sa tobom da to nije prosecan tip...To je model lepote kakvu nam servira Holivud, i na kakvu se mogu loziti samo klinke i glupace. Kakve bre plocice? Pa nismo keramicari...Normalne u muskarcu gledaju intelekt, muzevnost, sigurnost, moc, drzanje, ponasanje, pogled...
    Sto se tice tela, ja sam trenirao hokej, i imao sam kugle po rukama i grudima, ali kod mene su se uvek gledale butine, dupe, podlaktice...Jedna drugarica mi je priznala, da bi se kresnula samnom, samo kad me vidi kako jedem.
    Iako je produkt Holivuda, Dzordz Kluni je mnogo bolji frajer od vecine misicavih sa naslovnih strana...

Početnik
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

....i nisam primetio da se ovde neka lozi na misice...svaka cast devojke....

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ja lepo pricam - musko telo je odvratno u komparaciji sa estetskim savrsenstvom kakva je zena... E sad, fino 'izvajano' musko telo moze biti mnogo lepse nego debelo i u celulit uvajano zensko, however - koliko ima na ovoj planeti lepsih muskaraca, a koliko lepih zena? ... Mislim da bi odnos bio 1:10000... Pa samim tim kad uzmes 'prosecnu' osobu i poredis, daleko su vece sanse da ce zena biti lepsa, privlacnija, itd. nego muskarac...

Medjutim, prava lepota se nalazi sakrivena izmedju usiju i dobro pokrivena lobanjom i kosom ako je nosioc iste ima...

Vragolasta Amfibija
    Guest

I ne mislim na retke slucajeve gde je tip 60 kg., izvajan i misicav, nego na prosecne tipove.

baaaaaaahahahahahhaaaa.....cekaj bre,pa to je kepec !
    pa da...to i nije prosecno,vec ispod proseka.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

To i ja rekoh da komentarisem... Ja sam em mrsav, em daleko od 'izvajanog', pa opet imam preko 70... Verovatno se misli na osobu od 150-160cm - taj mozda i moze biti izvajan sa tih 60kg...

Slične teme

1. Objašnjenje
    Autor drbob u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 12.12.2008., 13:53
  2. Objasnjenje
    Autor SlatkaSestra u forumu Muškarci
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 13.08.2008., 16:34
  3. Objasnjenje
    Autor joockey u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0