Pomoc-DA LI PRECUTATI?

lika585

Početnik
Poruka
39
Imam veliki problem!
Preksinoc sam videla decka svoje super drugarice sa bivsom devojkom(sa kojom je, inace, 4 godine bio u vezi i raskinuo pre 5-6 meseci)! Bilo je mracno. Bivsu sam sigurno prepoznala, ali njega sam videla otpozadi i tada bila sam 99% sigurna da je on. Naravno, sve sam rekla drugarici Medjutim, doticni negira sve: nije bio on, niti se kretao u tom kraju grada, a sa bivsom uopste ne razgovara! Ocekivala sam da ce mi svasta reci i prebiti, ali tip je bio sinoc extra cool! Toliko je smireno manipulisao, da sam ja pomislila da je onaj 1% prevagnuo i da ja i drugarica pomislimo da nije bio on! Grize me savest: mozda sam ja lose videla, mozda bi to bila extra veza! Nista gore od neproverene informacije! Mada, kad se setim preksinocne veceri, i dalje mislim da je bio on! Drugarica bi mi se tek naljutila da joj nisam rekla!
Lose sam spavala! I da opet nesto slicno vidim,i ako bih volela da meni neko kaze, mislim da bih DOBRO razmislila da li da kazem! Ima li neko slicno iskustvo? Stvarno hocu sa cujem tudje shvatanje! Pozdrav!
 
Ja sam imala identično iskustvo i rekla sam svojoj drugarici .... na kraju se ispostavilo da je bila istina .... njoj je bilo teško ... ali bolje je reći, nego prećutati ... jednim delom odluka da ''prećutiš'' predstavlja onda koaliciju sa njim.
 
lika585:
Imam veliki problem!
Preksinoc sam videla decka svoje super drugarice sa bivsom devojkom(sa kojom je, inace, 4 godine bio u vezi i raskinuo pre 5-6 meseci)! Bilo je mracno. Bivsu sam sigurno prepoznala, ali njega sam videla otpozadi i tada bila sam 99% sigurna da je on. Naravno, sve sam rekla drugarici Medjutim, doticni negira sve: nije bio on, niti se kretao u tom kraju grada, a sa bivsom uopste ne razgovara! Ocekivala sam da ce mi svasta reci i prebiti, ali tip je bio sinoc extra cool! Toliko je smireno manipulisao, da sam ja pomislila da je onaj 1% prevagnuo i da ja i drugarica pomislimo da nije bio on! Grize me savest: mozda sam ja lose videla, mozda bi to bila extra veza! Nista gore od neproverene informacije! Mada, kad se setim preksinocne veceri, i dalje mislim da je bio on! Drugarica bi mi se tek naljutila da joj nisam rekla!
Lose sam spavala! I da opet nesto slicno vidim,i ako bih volela da meni neko kaze, mislim da bih DOBRO razmislila da li da kazem! Ima li neko slicno iskustvo? Stvarno hocu sa cujem tudje shvatanje! Pozdrav!

Imam slicno iskustvo...jednom me je startovao decko moje drugarice....(zabavljali se 5-6 god)..i naravno , ja bila klinka...naivna...i brze bolje joj rekla..iz najbolje namere ...da se mane budale...I naravno...ko je nagrabusio?...JA..Oboje su me napali kako sam ja ljubomorna na njih...kako se on meni svidja pa sam to izmislila....To je on izmislio kao svoju verziju -samoodbrane- ...ali najvise me je ona povredila ...jer mu se pridruzila sa uvredama , a ja sam njoj htela da pomognem....Ne znam sta je sada sa njima , znam da su se uzeli i imaju decu...i sigurna sam da nije srecna jer je on na sve strane vara...uzas...mozda neke to i vole....
U svakom slucaju......vise se ne mesam.
 
e,ja sam bila u toj situaciji,pre doduse nekih 8-9 godina da su mi 2 drugarice ispricala da su mog tek smuvanog frajera videli s njegovom visegodisnjom bivsom kako se seta uz dunav :shock: ! ne da je leteo,nego sam ga onako klinacki katapultirala da mu nisam A dala da kaze!posle je njima dvema objasnjavao da se nasao sa bivsom da mu ona vrati neke stvari i svadjali su se i raspravljali i,kao,molio ih da me ubede da se pomirimo :roll: -ma,rekoh,nema shanse:ne ide se u romanticnu setnju kad se nadjes s nekim da se raspravljas,pa nisam ja vesla sisala! :x
i,nista...posle par drugih devojaka,s tom cicom se on i ozenio :wink:
tako da:DRAGO MI JE STO SU MI NA VREME REKLE MOJE DOBRONAMERNE DRUGARICE PA NE IZGUBIH VREME NA BUZDOVANA! 8)
 
Koliko sam ja takvih sutuacija imao...uuuuuu! Mali milion! I to vec godinama i ni dan danas nisma siguran da li treba reci ili ne.
Jos da dodam da sam vidjao i neke komsije u svaleraciji.Joj pa sam jednom video neku moju tetku sa shvalerom,hehehehehe! Upishao sam se od smeha.AKd bi bre progovorio rasturio bih nekoliko brakova.Ali necu da pricam,sto? Niko od svih tih me nije zaduzio ni sa cim da bih morao bilo sta da im kazem.Neka zive u zabludi.
Naravno,postoji par ljudi kojima bih sigurno rekao sta sam video,ali to je jako mali broj ljudi.
 
ma ja vise nista ne govorim.niko ne voli nosioce losih vesti a sem toga oni ce mozda ostati zajedno,pa mogu i da pocnu da te izbegavaju jer ih podsecas na losu fazu.vec si rekla,prosao voz.al sledeci put nemoj.
ako ti je bas stalo potrudi se da ona sazna na drugi nacin,ali ne od tebe
 
ako sam dobro skapirala ti si vec rekla ? pa OK i neka si.Ali ma kako bilo,sada kada si rekla, bolje je po tebe da kazes da si 100%sigurna jer ce te on u suprotnom nadvladati( smuti nesto,kao mislila si da ce sam da prizna).A ne kapiram zasto mislis da narusavas super vezu,ako se on sa bivsom taslachi.
Samo se drzi svoje price,a na njega drvlje i kamenje...bolje da ga uklonis neko da ispadnes spechena!
Yebi ga mozda zvuchim surovo ...ali...bolje je tako
 
Vidi, ako on negira to znači da mu je stalo do tvoje drugarice i da ne želi da je izgubi. To je znak da bi, možda, trebali svi da zaboravite tu situaciju, bez obzira da li je istina ili nije.
Ti si se možda izvinula, možda i nisi, nije bitno.
Ako je to zaista bio on i ako to nije bio trenutak slabosti, on će se, svakako, sa sumnjom koju si prosula, odati kad-tad, ako to nije bio on ili ako jeste ali se, recimo, pokajao - više i nije bitno.
Ali mislim da je dobro što si rekla.
Ustvari, mislim da je to bio on - zanimljivo da si prepoznala i njegovu bivšu :? bilo bi previše slučajnosti?
 
Malo kasnim sa temom,ali nema veze kad je pomoć( valjda)u pitanju.Ima ovde raznih iskustava,koliko se vidi,ali ovi ljudi što misle da takve stvari treba reći samo su imali sreće kad su se bavili tuđim problemima.Ja lično jesam svakom da pomognem,ali ljudi su danas mnogo čudni,pogrešno kapiraju stvari,neki misle da si im neprijatelj ako nisi rekao da si video njegovu bivšu devojku u apoteci i sl.Ali razmisli malo šta dobijaš time. :cry: Samo ćeš se baciti u neka glupa razmišljanja da li si kriva ili ne.I na kraju se pitaš što mi je to trebalo u životu. :roll:
Neko je postavio pitanje šta bi uradio da je u pitanju sestra ili brat.Naravno isto, nikad ali nikad nikom ne bi rekao nešto zbog čega ću se sutra kajati i možda posvađati sa najboljim ortakom ili drugaricom ,zato što je on morao da se pomiri sa njom ,bogati pa ja ispadnem ovca i još se na mene nadrndaju!!!!!!!
 
Hah... i kazes ti nisi bas sigurna da je bio on, a on tvrdi da definitivno nije bio on, a drugarica mu neizmerno veruje... U ye, spanska serija... Kao prvo, obicno ljudi koji bivaju prevareni odbijaju to da prihvate misleci da to govore zli jezici... No, pre ili kasnije shvate da su bili izmanipulisani... Naravno, to ne mora da znaci u ovom slucaju - ja da sam na tvom mestu ja bih prosao kraj doticnih pa bi se uverio na licu mesta pre nego sto krenem da 'tuzakam' 'veliku ljubav' mog ortaka ili ortakinje (i to bih rekao samo onima koji su mi dragi - poznanicima i 'vikend drustvu' ne bih nista pricao - ne interesuju me)...

Inace, koliko ja shvatih, oni su samo sedeli i caskali (vidla si ih zajedno - sta su radili?) - to ne bih kvalifikovao kao prevaru... U svakom slucaju, sledeci put dobro zagledaj - bez proverenih informacija nemoj da se 'mesas'...
 
loop:
ljudi ne vole ptice zloslutnice :idea:

Ne vole , to je tačno.
Ali opet , od površnog prijateljstva , nastaje nešto dublje samo onda kada se pristane da se radi nešto što svakodnevni ljudi ne rade.

Ta crta , razlika izmedju prijateljstva i druženja je ono što unosi razliku u pristupu.
Ako ste družbenice, drugovi onda svako svoj posao.
Ali ako ste prijatelji , onda nema toga "da te zaštitim od bola danas, a za sutra već ćeš sam da otkriješ ".

To ne liči na prijateljstvo već na oportunizam...
 

Back
Top