ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДЕСЕТ ГОДИНА ОД ЗЛОЧ

KRAJINA FOREVER

Početnik
Poruka
44
ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДЕСЕТ ГОДИНА ОД ЗЛОЧИНАЧКЕ ОЛУЈЕ

4. августа у Новом Саду и Београду биће обележена десетогодишњица злочиначке Олује и прогона Срба из Републике Српске Крајине

НОВИ САД
18.00 Изложба фотографија из Српске Крајине на Тргу Слободе
19.00 Вечерња служба у Саборна црква
19.30 Помен пострадалим у Крајини у Саборној цркви
20.30 Скуп посвећен Српској Крајини у Великој сали Позоришта младих

БЕОГРАД
9.00 Скупштина Републике Српске Крајине у прогонству
12.00 Помен у Цркви светог Марка
12.30 После помена одлазак до седишта Мисије Уједињених Нација на Дедињу
16.00 Скуп посвећен Републици Српској Крајини у Дому синдиката


* * *
Влада Републике Српске Крајине

Српска Радикална Странка

Српски Народни Покрет Светозар Милетић

Отачаствени Покрет Образ



Преузето : www.snp-miletic.org.yu
 
Nexus 6:
eto, vidis...ja bih dosao...ali da dajem legitimitet idiotima tipa "Obraza"...ne pada mi na pamet...

i posle ta SRS ima smelosti da prica kako sve ostale stranke sve sto rade, rade radi "sitnih politickih poena"...a sta je ovo, ako ne ubiranje politickih poena...

drzava treba da organizuje takve skupove, a ne grupa nacionalista i neonacista...

pa sto ne organizuje?


http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=41
 
vecavestica:
Nexus 6:
jel' ti ja licim na drzavu?
ne ličiš.
ako već država nije sve to organizovala zašto mora da se kritikuje onaj ko organizuje. :?:
niko name ne može ugoditi. :?: :?: :?:
ako je gospodin predsednik imao petlju da ode u Srebrenicu zašto ovaj događaćaj nije podigao na nivo i pozvao eminentne goste :?:
o gospode boze pa kakve veze predsednik ostatka srbije ima sa srbima iz krajine jedino ako se on smatra predsednikom svih srba ali ja koliko znam on nije ni predsednik svih gradjana srbije
a koliko je taj lik spretan vispren i kratkovid politicar onda je za srbe najbolje da suti i da za godisnjicu oluje bude pod nekom satrom u guci
uostalom neka vezba kako ga je krenulo zemlja ce mu uskoro sva stati pod jednu satru ali pitanje je kude ce bre s trubaci na krov od satre malo teze
 
vecavestica:
Nexus 6:
jel' ti ja licim na drzavu?
ne ličiš.
ako već država nije sve to organizovala zašto mora da se kritikuje onaj ko organizuje. :?:
niko name ne može ugoditi. :?: :?: :?:
ako je gospodin predsednik imao petlju da ode u Srebrenicu zašto ovaj događaćaj nije podigao na nivo i pozvao eminentne goste :?:

jel' ti ja licim na predsednika? :lol:
salim se...

znas sta meni smeta? osim sto predsednik i vlada, znaci drzava, nisu organizovali neki skup...

smeta mi kad radikali kazu da je Tadic isao u Srebrenicu da ubira politicke poene...pa koje je on politicke poene mogao da tamo ubere?
a, ovo sto oni rade...to nije ubiranje politickih poena, nego patriotizam...znaci u Srbiji pricas o stradanju Srba...pazi, sve je to legitimno, sve to treba...ali to jeste klasicno ubiranje politickih poena...
oni idu niz dlaku tom nesrecnom narodu, govore im sta zele da cuju, obecavaju im "osvetu 'Rvatima", i to onda nije ubiranje politickih poena...

oni znaju da na taj skup nece niko od njihovih politickih protivnika da dodje, jer bi time dali legitimitet tim pokretima i toj stranci...i to iskoriscavaju...
oni imaju monopol na srpstvo, i zestoko ce ga braniti...mislim, monopol, ne srpstvo...to smo videli kako su odbranili...
 
Nexus 6:
vecavestica:
Nexus 6:
jel' ti ja licim na drzavu?
ne ličiš.
ako već država nije sve to organizovala zašto mora da se kritikuje onaj ko organizuje. :?:
niko name ne može ugoditi. :?: :?: :?:
ako je gospodin predsednik imao petlju da ode u Srebrenicu zašto ovaj događaćaj nije podigao na nivo i pozvao eminentne goste :?:

jel' ti ja licim na predsednika? :lol:
salim se...

znas sta meni smeta? osim sto predsednik i vlada, znaci drzava, nisu organizovali neki skup...

smeta mi kad radikali kazu da je Tadic isao u Srebrenicu da ubira politicke poene...pa koje je on politicke poene mogao da tamo ubere?
a, ovo sto oni rade...to nije ubiranje politickih poena, nego patriotizam...znaci u Srbiji pricas o stradanju Srba...pazi, sve je to legitimno, sve to treba...ali to jeste klasicno ubiranje politickih poena...
oni idu niz dlaku tom nesrecnom narodu, govore im sta zele da cuju, obecavaju im "osvetu 'Rvatima", i to onda nije ubiranje politickih poena...

oni znaju da na taj skup nece niko od njihovih politickih protivnika da dodje, jer bi time dali legitimitet tim pokretima i toj stranci...i to iskoriscavaju...
oni imaju monopol na srpstvo, i zestoko ce ga braniti...mislim, monopol, ne srpstvo...to smo videli kako su odbranili...

pa nek ubiru poene....

i dabogda pobedili na izborima i sve nas sj*ebali kad smo ovakvi
 
ma nece oni nikoga syebati kad dodju na vlast...qrcice se prvih mesec-dva, a onda ce da ukapiraju sta je to vodjenje drzave, da to nije bas tako lako, da ne mogu samo da rade ono sto oni hoce, pa ce se uozbiljiti...
ali je fora u tome sto oni nece doci na vlast...bar ne samostalno...a posto sa njima niko nece u koaliciju, osudjeni smo na manjinske vlade i stagniranje, tapkanje u mestu...

mozda za Srbiju i ne bi bilo tako lose da dodju oni na vlast...
prvi scenario: qrcenje a la Sloba, i njihovo zbacivanje sa vlasti...i jacanje DSa...
drugi scenario: uozbiljavanje i vodjenje moderne politike...
u svakom slucaju, niko nije ne smenjiv...
sto pre dodju na vlast, pre ce da odu...
 
Nexus 6:
eto, vidis...ja bih dosao...ali da dajem legitimitet idiotima tipa "Obraza"...ne pada mi na pamet...

i posle ta SRS ima smelosti da prica kako sve ostale stranke sve sto rade, rade radi "sitnih politickih poena"...a sta je ovo, ako ne ubiranje politickih poena...

drzava treba da organizuje takve skupove, a ne grupa nacionalista i neonacista...

Idi tamo zbog sebe i onih nesretnih sto raseljenih, sto ubijenih Srba, a cinjenicu da su organizatori tvoji politicki neistomisljenici, "nacionalisti i neonacisti", majmuni, drekavci... pokusaj ignorisati. Ne bismo smeli gledati na to kao na "ubiranje politickih poena" pa i da je to sustina cele price. Znaci, da je DS organizator ti bi otisao? Onda nemoj ni ici...
 
ne, verovatno ne bih isao ni da je DS organizator...
stvar je u tome da ne treba stranke da se bave tim pitanjem, vec drzava...
da se po tom pitanju svi ujedinimo bez obzira na stranke i politiku...
cinjenica je da je u Hrvatskoj sprovedeno etnicko ciscenje, prvo od strane Srba (Arkan & co.), ali konacno od strane Hrvata...
i tu nemaju sta da traze stranke...
nego su radikali u fazonu, "mi jedini brinemo za srpske zrtve", tj. imaju monopol na sve srpsko...
a ja ne mogu da sedim/stojim tamo i slusam njihove politicke govorancije tipa "Haska azdaja" i slicno...
 
Nexus 6:
ne, verovatno ne bih isao ni da je DS organizator...
stvar je u tome da ne treba stranke da se bave tim pitanjem, vec drzava...
da se po tom pitanju svi ujedinimo bez obzira na stranke i politiku...
cinjenica je da je u Hrvatskoj sprovedeno etnicko ciscenje, prvo od strane Srba (Arkan & co.), ali konacno od strane Hrvata...
i tu nemaju sta da traze stranke...
nego su radikali u fazonu, "mi jedini brinemo za srpske zrtve", tj. imaju monopol na sve srpsko...
a ja ne mogu da sedim/stojim tamo i slusam njihove politicke govorancije tipa "Haska azdaja" i slicno...

Па што обележавање трагедије "ОЛУЈА" није организовао господин председник Тадић, него је
данас већ ПО ТРЕЋИ ПУТ "ПОПУШИО" МЕСИЋУ ... У ВЕЗИ
ПОЗИВА ЗА ИЗВИЊЕЊЕ СРПСКОМ НАРОДУ.
Човеколики мајмун Месић је и додао да: ТАДИЋ
УОПШТЕ НЕ МИСЛИ ТАКО КАО ШТО ГОВОРИ НЕГО МОРА ТО
ДА ОДРАДИ ЗБОГ ПОЛИТИЧКЕ СИТУАЦИЈЕ УНУТАР СРБИЈЕ,
иначе да су Хрватска и Србија у ИЗВАНРЕДНИМ
ОДНОСИМА...
Па наравно да су у изванредним односима када су
битанге типа Лабус и Тадић и компанија ПРОДАЛИ
МЕСИЋУ СВЕ УЉАРЕ У СРБИЈИ, ФРИКОМ, САДА ВРШЕ
ПРИТИСАК ДА ИМ ЗА ЏАБЕ ПРОДАЈУ "ТОЗУ МАРКОВИЋА" ИЗ
КИКИНДЕ... а Лабус припрема Закон о продаји
земљишта којим путем ће све власништво пољопривредних комбината, нарочито у Војводини,
наравно продати Хрватима и Словенцима...
 
Millena:
Procitajte sta Hrvati i Muslimani misle o Oluji. Kazu da su Srbi sami otisli. Strasno!
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=16943
ma normalno otisli su sami na kolektivni godisnji u srbiju i produzili ga desetak godinica
svasta sad se iscudjavate ustasetinama i balijama najbolje da ce reci sta je bilo pa na toj zaje*anciji sa srbima dobili su drzave
 
veKsla:
Millena:
Procitajte sta Hrvati i Muslimani misle o Oluji. Kazu da su Srbi sami otisli. Strasno!
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=16943
ma normalno otisli su sami na kolektivni godisnji u srbiju i produzili ga desetak godinica
svasta sad se iscudjavate ustasetinama i balijama najbolje da ce reci sta je bilo pa na toj zaje*anciji sa srbima dobili su drzave

Можда звучи сулудо... али верујте СВЕ МИ СЕ ВИШЕ
СВИЂА ШТО СУ СВИ, АЛИ СВИ, ПРОТИВ СРБА...
ПОЧИЊЕМ У ТОМЕ ДА УЖИВАМ... 100 НА ЈЕДНОГА, О
ЗАР СЕ И ТО МОЖЕ... :lol:
 
eremita:
veKsla:
Millena:
Procitajte sta Hrvati i Muslimani misle o Oluji. Kazu da su Srbi sami otisli. Strasno!
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=16943
ma normalno otisli su sami na kolektivni godisnji u srbiju i produzili ga desetak godinica
svasta sad se iscudjavate ustasetinama i balijama najbolje da ce reci sta je bilo pa na toj zaje*anciji sa srbima dobili su drzave

Можда звучи сулудо... али верујте СВЕ МИ СЕ ВИШЕ
СВИЂА ШТО СУ СВИ, АЛИ СВИ, ПРОТИВ СРБА...
ПОЧИЊЕМ У ТОМЕ ДА УЖИВАМ... 100 НА ЈЕДНОГА, О
ЗАР СЕ И ТО МОЖЕ... :lol:
nebi nama niko mogao ništa da smo mi između sebe složni.
ovako -zayebavaju nas i bolji i gori.
 
vecavestica:
eremita:
veKsla:
Millena:
Procitajte sta Hrvati i Muslimani misle o Oluji. Kazu da su Srbi sami otisli. Strasno!
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=16943
ma normalno otisli su sami na kolektivni godisnji u srbiju i produzili ga desetak godinica
svasta sad se iscudjavate ustasetinama i balijama najbolje da ce reci sta je bilo pa na toj zaje*anciji sa srbima dobili su drzave

Можда звучи сулудо... али верујте СВЕ МИ СЕ ВИШЕ
СВИЂА ШТО СУ СВИ, АЛИ СВИ, ПРОТИВ СРБА...
ПОЧИЊЕМ У ТОМЕ ДА УЖИВАМ... 100 НА ЈЕДНОГА, О
ЗАР СЕ И ТО МОЖЕ... :lol:
nebi nama niko mogao ništa da smo mi između sebe složni.
ovako -zayebavaju nas i bolji i gori.
Znate kako se kaze kod njih:" ne daj Boze da se Srbi sloze"
 
vecavestica:
eremita:
veKsla:
Millena:
Procitajte sta Hrvati i Muslimani misle o Oluji. Kazu da su Srbi sami otisli. Strasno!
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=16943
ma normalno otisli su sami na kolektivni godisnji u srbiju i produzili ga desetak godinica
svasta sad se iscudjavate ustasetinama i balijama najbolje da ce reci sta je bilo pa na toj zaje*anciji sa srbima dobili su drzave

Можда звучи сулудо... али верујте СВЕ МИ СЕ ВИШЕ
СВИЂА ШТО СУ СВИ, АЛИ СВИ, ПРОТИВ СРБА...
ПОЧИЊЕМ У ТОМЕ ДА УЖИВАМ... 100 НА ЈЕДНОГА, О
ЗАР СЕ И ТО МОЖЕ... :lol:
nebi nama niko mogao ništa da smo mi između sebe složni.
ovako -zayebavaju nas i bolji i gori.

Ма странке ће нас СРБЕ да сахране.
 
King 7:
vecavestica:
eremita:
veKsla:
Millena:
Procitajte sta Hrvati i Muslimani misle o Oluji. Kazu da su Srbi sami otisli. Strasno!
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=16943
ma normalno otisli su sami na kolektivni godisnji u srbiju i produzili ga desetak godinica
svasta sad se iscudjavate ustasetinama i balijama najbolje da ce reci sta je bilo pa na toj zaje*anciji sa srbima dobili su drzave

Можда звучи сулудо... али верујте СВЕ МИ СЕ ВИШЕ
СВИЂА ШТО СУ СВИ, АЛИ СВИ, ПРОТИВ СРБА...
ПОЧИЊЕМ У ТОМЕ ДА УЖИВАМ... 100 НА ЈЕДНОГА, О
ЗАР СЕ И ТО МОЖЕ... :lol:
nebi nama niko mogao ništa da smo mi između sebe složni.
ovako -zayebavaju nas i bolji i gori.
Znate kako se kaze kod njih:" ne daj Boze da se Srbi sloze"

ХРВАТСКА МОРА ДА ОДГОВАРА ЗА ГЕНОЦИД НАД СРБИМА рекао је Милорад Буха председник Владе РСК у
избеглиштву. Влада РСК заседаће 04.августа у Дому
синдиката у Београду. У Цркви Светог Марка одржаће
се парастос за убијене у акцији "Олуја" и упалиће
7 000 свећа.
Месић хоће да злочин претвори у победу а у Хрватској ће се десетогодишњица геноцида над Србима
прославити СВЕЧАНО !!!

У исто време човеколики мајмун Месић упропашћава и
уништава српске фирме уз помоћ наше Комисије за
хартије од вредности и наравно ЛАБУСА. Како је у току његов трећи покушај да отме фирму "Тоза Марковић" Месић је послао поруку Тадићу: ПОВРАТАК
СРБА У ХРВАТСКУ ЗАВИСИ ОД САРАДЊЕ БЕОГРАДА И ЗАГРЕБА. Позната је ствар да је Месићева ћерка
акционар у фирми "Нексе група". Дмитар Шегрт,
директор фирме Тоза Марковић рекао је: ДА НИЈЕ
МЕСИЋ СЛУЧАЈНО ПОСЕТИО СРБИЈУ ТРИ ПУТА У ТОКУ
ТРАЈАЊА ПОНУДЕ ЗА ОТКУП АКЦИЈА.

фИРМА "НЕКСЕ ГРУПА" У КОЈОЈ ИМАЈУ ВЛАСнИЧКИ УДЕО
ТУЂМАНОВ ЗЕТ И МЕСИЋЕВА ЋЕРКА купила је и уништила
следеће фирме у Србији: "Стражилово", "Полет" из
Бечеја, "Јелен до" из Јелен дола...
 
eremita:
King 7:
vecavestica:
eremita:
veKsla:
Millena:
Procitajte sta Hrvati i Muslimani misle o Oluji. Kazu da su Srbi sami otisli. Strasno!
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=16943
ma normalno otisli su sami na kolektivni godisnji u srbiju i produzili ga desetak godinica
svasta sad se iscudjavate ustasetinama i balijama najbolje da ce reci sta je bilo pa na toj zaje*anciji sa srbima dobili su drzave

Можда звучи сулудо... али верујте СВЕ МИ СЕ ВИШЕ
СВИЂА ШТО СУ СВИ, АЛИ СВИ, ПРОТИВ СРБА...
ПОЧИЊЕМ У ТОМЕ ДА УЖИВАМ... 100 НА ЈЕДНОГА, О
ЗАР СЕ И ТО МОЖЕ... :lol:
nebi nama niko mogao ništa da smo mi između sebe složni.
ovako -zayebavaju nas i bolji i gori.
Znate kako se kaze kod njih:" ne daj Boze da se Srbi sloze"

ХРВАТСКА МОРА ДА ОДГОВАРА ЗА ГЕНОЦИД НАД СРБИМА рекао је Милорад Буха председник Владе РСК у
избеглиштву. Влада РСК заседаће 04.августа у Дому
синдиката у Београду. У Цркви Светог Марка одржаће
се парастос за убијене у акцији "Олуја" и упалиће
7 000 свећа.
Месић хоће да злочин претвори у победу а у Хрватској ће се десетогодишњица геноцида над Србима
прославити СВЕЧАНО !!!

У исто време човеколики мајмун Месић упропашћава и
уништава српске фирме уз помоћ наше Комисије за
хартије од вредности и наравно ЛАБУСА. Како је у току његов трећи покушај да отме фирму "Тоза Марковић" Месић је послао поруку Тадићу: ПОВРАТАК
СРБА У ХРВАТСКУ ЗАВИСИ ОД САРАДЊЕ БЕОГРАДА И ЗАГРЕБА. Позната је ствар да је Месићева ћерка
акционар у фирми "Нексе група". Дмитар Шегрт,
директор фирме Тоза Марковић рекао је: ДА НИЈЕ
МЕСИЋ СЛУЧАЈНО ПОСЕТИО СРБИЈУ ТРИ ПУТА У ТОКУ
ТРАЈАЊА ПОНУДЕ ЗА ОТКУП АКЦИЈА.

фИРМА "НЕКСЕ ГРУПА" У КОЈОЈ ИМАЈУ ВЛАСнИЧКИ УДЕО
ТУЂМАНОВ ЗЕТ И МЕСИЋЕВА ЋЕРКА купила је и уништила
следеће фирме у Србији: "Стражилово", "Полет" из
Бечеја, "Јелен до" из Јелен дола...
Jednu stvar niko ne pominje a ima veze sa logikom: Talas ratova je krenuo od Slovenije pa preko Hrvatske, Bosne do Kosova. Znaci, nije krenuo od Kosova pa do Slovenije sto govori mnogo o agresiji i o tome ko je poceo.
 

Back
Top