www.tivadartot.cjb.net - webdesign, design, marketing
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: www.tivadartot.cjb.net - webdesign, design, marketing

Podrazumevano www.tivadartot.cjb.net - webdesign, design, marketing

Cilj
    Snaga i uspeh zasnovani su na kvalitetima svakog čoveka. Svako ko učestvuje u stvaranju marketinga mora da ima znanje, kvalitete, iskustvo a pre svega kreativnost da bi mogao ostvariti san naručioca posla.

Ciljevi su dakle:
    — povećanje profita
    — prihvatanje mojih kvaliteta od strane naručioca
    — pružanje novih marketinških mogućnosti
    — pružanje mogućnosti unapređenja kvaliteta poslovanja naručioca

Stečeno znanje i iskustvo je ohrabrenje za pobedu i to mi pomaže da se fokusiram da budem najbolji u poslu. Reklmno-marketinški biznis zaista treba voleti i to daje energiju za nova iskustva. Čvrsto verujem u to da se poštovanje nikad ne dovodi u pitanje a to stvara poverenje koje je potrebno za zaista dobro urađen posao.

Strategija
    Danas potrošači prihvataju funcionalne karakteristike proizvoda ili usluge — njihov kvalitet, imidž kako je prikazan, kako je serviran. Pre svega to se pripisuje „brzom življenju“. Prema tome marketing treba da bude prilagođen stilu života potrošača. Nove ideje, stvaranje marketinga za trenutačne potrebe je moja strategija. Svaka ciljna grupa u svakom momentu traži drugo. Dakle: na delu je kreativnost.

Za potrošače je važno da budu razmaženi, stimulisani, da se zabave preko marketinga — da bi što opuštenije mogli da se odluče za Vaš prizvod odnosno usluge. Da veruju u Vaš posao i da im opredeljenje bude dugoročno. Treba da istaknete vašu vrednost, odanost prema potrošačima i uspeh je zagarantovan.

tivadar_tot@yahoo.com
    063 7 514 017

Obećava
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

e pa kralju da si "nabio" koji click na sajt sigurno jesi, a da si ostvari cilj na ovom forumu veruj mi da nisi

nije u pitanju ni kreativnost ni pamet idt... lepo je verovati u sebe samo znas ipak je ovo serbia i veza je cudo!!!

pozz i srecno u biznisu !

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

@webart
    Ja te brate nista nisam razumeo.
    Jel' ti to objasnjavas kako uspeti u biznisu ili se reklamiras da si uspeo, ili zelis da uspes, ili nama nudis da uspemo?
    Sve u svemu najpre bi trebao da imas svoj domain na serveru bez reklama, pa pozeljno vlastiti server itd, itd.
    Pa da napravis neki normalan sajt, ovo sto sam video iz Netscape-a izgleda ne amaterski nego bezobrazno lose i besmisleno. Ako je to sve sto umes, vrati se na pocentnu poziciju i zapocni ucenje iz pocetka.
    Ovim neces nista zaraditi, veruj mi na rec.

Svasta sam video ali ti si unikatan. A reklamiras se kao da je u pitanju neki ekstra dizajnerski studio....
    Ne ide to tako....

Podrazumevano

Citat Original postavio codemaker
    @webart
    Ja te brate nista nisam razumeo.
    Jel' ti to objasnjavas kako uspeti u biznisu ili se reklamiras da si uspeo, ili zelis da uspes, ili nama nudis da uspemo?
    Sve u svemu najpre bi trebao da imas svoj domain na serveru bez reklama, pa pozeljno vlastiti server itd, itd.
    Pa da napravis neki normalan sajt, ovo sto sam video iz Netscape-a izgleda ne amaterski nego bezobrazno lose i besmisleno. Ako je to sve sto umes, vrati se na pocentnu poziciju i zapocni ucenje iz pocetka.
    Ovim neces nista zaraditi, veruj mi na rec.

Svasta sam video ali ti si unikatan. A reklamiras se kao da je u pitanju neki ekstra dizajnerski studio....
    Ne ide to tako....
    mogu da vidim tvoj sajt?

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da uporedis sa svojim?
    Sacekaj 3 minuta da caskom skucam u Wordu!
    Nemoj me zasmejavati molim te!
    Nisi ti neko sa kime zelim da se merim ili takmicim, sudeci po sajtu koji si pokazao, jos imas mnogo da ucis.

Samo ti nastavi, zelim ti uspeha... Pozdravljam te

Obećava
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

jbg nemogu i dalje da otvorim sajt

Podrazumevano

Da uporedis sa svojim?
    Nisi ti neko sa kime zelim da se merim ili takmicim, sudeci po sajtu koji si pokazao, jos imas mnogo da ucis.

Mislim da su tebi samo usta velika jer uopste nisi nista pokazao samo mi objasnjavas sta bi ti mogao. Ako si tako pametan kao sto tvrdis i ako ti znas u Wordu da sastavis sajt onda samo izvoli, jedva cekam da ga vidim. A samo da ti kazem da za moj posao ti uopste nisi merodavan, prema tome nemam dalje sta da ti kazem. Hvala ti na utrosenom vremenu, primio sam tvoju poruku k znanju.

Obećava
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

pa pazi iskreno cenim i postujem tudje stavove i to sto ti je kodemaker rekao mogu samo da potvrdim

e covece, ludaku napravio si prezentaciju koja izgleda moze da se vidi samo iz netscape-a )))

druga stvar sa takvim zivcima ima da zakoljes prvu musteriju (ako i bude musterije i da robijas 5god dok cemo ja i codemaker da se zezamo sa flash MX Ultra 2010

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

neznam da li ovaj misli ozbiljno...mada mi se cini da nas zayebava...sklepo ovu krntiju od sajta pa nas cima...ajde reci nam da je to u pitanju

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio webart
    Da uporedis sa svojim?

Mislim da su tebi samo usta velika jer uopste nisi nista pokazao samo mi objasnjavas sta bi ti mogao. Ako si tako pametan kao sto tvrdis i ako ti znas u Wordu da sastavis sajt onda samo izvoli, jedva cekam da ga vidim. A samo da ti kazem da za moj posao ti uopste nisi merodavan, prema tome nemam dalje sta da ti kazem. Hvala ti na utrosenom vremenu, primio sam tvoju poruku k znanju.
    Vidi ovako.
    1. Koliko sam ja web sajtova napravio, ti neces dok si ziv. Ono za Word sam se nasalio, jer i u njemu cu napraviti mnogo bolji sajt od onoga sto si pokazao.
    2. Svi moji web sajtovi su radjeni za odredjene kompanije u inostranstvu, sto se za tebe ne bi moglo reci. Nisu za pristup neautorizovanim korisnicima, pa ti necu davati adrese, strogo su namenski (online obrada podataka i slicno)
    3. Nemam ja sta tebi da se dokazujem i ne zanima me tvoje misljenje, ali bi tebe trebalo moje i drugih ljudi misljenje (ako imas imalo zelje da napredujes) jer je to misljenje nekoga ko sasvim dobro zivi od programiranja i izmadju ostalog izradio web sajtove koji rade i sa bazama podataka u na primer skoro svim USA drzavama, Grckoj, pola Evrope i jos ponegde. No, to nije bitno za celu pricu.
    4. Tvoje nebulozne elaboracije kako se vodi biznis i advertising i kako treba raditi da bi se privukle musterije, ne sluze nicemu jer to mozes copy-paste sa interneta da izvuces ili prepises iz novina. Uradi nesto i zaradi pa se javi
    5. "Sajt" koji si napravio nisam ni znao da se ne vidi iz IE, jer sam probao sa Netscape. Ono sto se tamo vidi je nebuloza. Moze "ladno" da konkurise za najruzniji i najamaterskiji sajt godine. Nadam se izkreno da je to neka zabuna, pa si zapravo stavio neki "trening" sajt nekog pocetnika. Nemoj mi reci da taj sajt smatras remek delom i prezentaciju tvog rada?

Uostalom, cenim svaciji rad i trud. Neko ume bolje neko slabije ali ako se trudio, postujem. Ono sto sam hteo je da ti kazem da je toliko los sajt da ti nece nista dobro doneti. Sasvim dobronamerno ti kazem, ne valja brate! Potrudi se i sigurno ces uspeti. To je sve.
    A tvoje naklapanje o svemu i svacemu u tvom prvom postu ne razumem sta si hteo da kazes, ili si upravo otkrio da si uspeo da pronadjes tocak? E pa, moram te razocarati, mnooogo si zakasnio

Trenutno se brckam u Grckoj, zahvaljujuci svom "neznanju" i odgovarajucoj zaradi, pa me tvoj odgovor i ne moze izbaciti iz dobrog raspolozenja.
    Zelim ti sve najbolje i da mnogo vise napredujes.

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Flash_Back
    ...dok cemo ja i codemaker da se zezamo sa flash MX Ultra 2010
    Pa ja bih malo i da se odmaram za koju godinu, dosta mi je vise Gde ja budem stao, ti produzi.. ALi svakako ne odustaj! Bice valjda neka vezija MXXL Ultra TTS Cabrio 2010 verzija do tada

Obećava
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

i ako bude (a bice) ipak bi hteo da je docekam sa firmom na "nogama", nego kao intelektualac u usponu !!!

sta hocu reci - moram brzo da nesto uradim sa svojim znanjem ili ce vreme i zelje da me pregaze...

ps. kakav je osecaj brckati se i odgovarati na postove??? pozdrav :wink:

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Flash_Back
    ps. kakav je osecaj brckati se i odgovarati na postove??? pozdrav :wink:
    Ih...
    Veruj mi, mnooogo dooobro

Obećava
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

pa sta reci, uzivaj i za nas koji to nemozemo...

Obećava
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

webart-e malo sam se zgranuo znaci nabavih konacno Firefox i vedeh tvoju "prezentaciju"

znaci ako hoce da uspes sa biznisom kontaktiraj me da ti uradim jednu ozbiljnu prezentaciju za 100e ili brate ko god vidi taj shit samo ce da se nasmeje

pozdrav :wink:

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •