broj patika 58

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
ljudi sada ću da podelim nešto sa vama ali nemo mi se smejete ;;;; ovako ,, ove vrele noći čine čuda ,,
trgnem se tamo u neko vreme ,, slepljena za krevet , a san tako stvaran ,, jedan od onih koji se ne zaboravljaju i ako to želim ,,, ili možda ne ??

jooooj ,,, prvo da znate da se ne palim na košarkaše ,, više volim onaj fazon nabildovanih ćelavih buzdovana ,,,,,

sanjala sam sašu djordjevića ,,, ali ne samo noćas ,,, od kako traju ove vrućine --obavezno ga sanjam ,, znate on je u mojim snovima tako strastven ,,,,, seks se rastapa u mom krevetu ,, tako sve klizi ,,,, uh ---- kako bre da prestanem da sanjam čoveka .... ovako realno mi se i ne svidja ,, nekako mi deluje miran , a ja to nikako ne volim ,,,
 
šta vam je bre žene ,,, pa imate valjda takve snove ,,, evo ja kada sam rekla koleginici kako sam ga sanjala ,,, ona mi odma uzvratila da sanjala čolu u raznim pozama ,, i to godinu dana
 
ja sam sanjao da sa onim kinezom iz nba berem maline....pa kao njemu frka jer mora da se saginje....a ja mu se podsmevam....posle smo brali shljive pa se on smejao meni....bash su gadni ti kineski kosharkashi od 2.25cm
 
AntunTun:
ja sam sanjao da sa onim kinezom iz nba berem maline....pa kao njemu frka jer mora da se saginje....a ja mu se podsmevam....posle smo brali shljive pa se on smejao meni....bash su gadni ti kineski kosharkashi od 2.25cm


ovo je tema o seksi snovima sa poznatima ,,,,
mada možda je tebi to seksi ,,, prvo se on saginje ,, a posle se ti vereš .... hmm


ej ljudi ja sam baš pod utiskom ,,, počeo da mi se svidja djordjević ,,,kuku šta će me još snaći ??
 
avesic:
ljudi sada ću da podelim nešto sa vama ali nemo mi se smejete ;;;; ovako ,, ove vrele noći čine čuda ,,
trgnem se tamo u neko vreme ,, slepljena za krevet , a san tako stvaran ,, jedan od onih koji se ne zaboravljaju i ako to želim ,,, ili možda ne ??

jooooj ,,, prvo da znate da se ne palim na košarkaše ,, više volim onaj fazon nabildovanih ćelavih buzdovana ,,,,,

sanjala sam sašu djordjevića ,,, ali ne samo noćas ,,, od kako traju ove vrućine --obavezno ga sanjam ,, znate on je u mojim snovima tako strastven ,,,,, seks se rastapa u mom krevetu ,, tako sve klizi ,,,, uh ---- kako bre da prestanem da sanjam čoveka .... ovako realno mi se i ne svidja ,, nekako mi deluje miran , a ja to nikako ne volim ,,,
To je valjda, zbog one reklame za SLADOLED ( na štapiću ! ) !!! :lol:
 
aha ,,,, pošto ga sanjam samo u vrelim noćima ,,, a on liže sladoled -- misliš da me to navelo ... pa kao i ribu bi mu dala samo da imam sada jedan takav KING da me malo sredi ,,jel ?????
 
avesic:
ma o tome i pričam ,,, jel zna neko koliki je dotičnom ???? ,,, nego imala sam jednog visokog ,,,nešto mi bio mlohav
ma,da kazu da proporcija so tim nema veze... :P mislim...muškarci su izmislili onu 'što u izlogu,to i u radnji' ne bi li nosati dobili malo.....
 
avesic:
ljudi sada ću da podelim nešto sa vama ali nemo mi se smejete ;;;; ovako ,, ove vrele noći čine čuda ,,
trgnem se tamo u neko vreme ,, slepljena za krevet , a san tako stvaran ,, jedan od onih koji se ne zaboravljaju i ako to želim ,,, ili možda ne ??

jooooj ,,, prvo da znate da se ne palim na košarkaše ,, više volim onaj fazon nabildovanih ćelavih buzdovana ,,,,,

sanjala sam sašu djordjevića ,,, ali ne samo noćas ,,, od kako traju ove vrućine --obavezno ga sanjam ,, znate on je u mojim snovima tako strastven ,,,,, seks se rastapa u mom krevetu ,, tako sve klizi ,,,, uh ---- kako bre da prestanem da sanjam čoveka .... ovako realno mi se i ne svidja ,, nekako mi deluje miran , a ja to nikako ne volim ,,,

Vesićka, ja znam gde živi - pa možemo, ako hoćeš da čučimo ispred zgrade dok se ne pojavi - kao klinkice :P
 
16-2.jpg


A vidi ga bre vesićka što je sladak, ajde da mu pravimo zasedu ispred zgrade, ja bi još odavno al mi je bedak sama da se blamiram :lol: :lol: :lol:
 
majcheki:
16-2.jpg


A vidi ga bre vesićka što je sladak, ajde da mu pravimo zasedu ispred zgrade, ja bi još odavno al mi je bedak sama da se blamiram :lol: :lol: :lol:
Čuj, sama :shock: :lol:
Ima ih garant u zasedi minimum desetak u svako doba dana i noći :lol:
Al' što jeste - jeste; da je dobar - uh... 8)

Kako meni nikad ne dođe makar u snove :? :(
 
Sale Djordjevic nije visok, bar ne koliko se ocekuje za kosarkasa, kazu da je super, cool lik, a ovih dana mu je tast u WMA tako da vesicka stvori se tamo u doba posete 8)
 
majcheki:
Mogle bi zajednički da mu pošaljemo neko voće sa porukicom - Saletovom tati od forumašica :lol: :lol: :lol:


alo bre majceki ,,, pa nisam rekla da mi se svidja,,, samo sam sanjala kako me obradjuje i samo da znate da mali uopšte nije tako sladak kako izgleda ,,,,,

ali ok za prijateljstvo sve činim --- dakle nakon pijanke u septembru idemo da čučimo na SAletove stepenice ,,,, --ima stepenice ???(mislim da ne nosim hoklicu )))))))
 

Back
Top