koliko si njih odbila?

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Interesuje me koliko ste muskaraca odbile do sada? da li udarate recke. racunaju se naravno samo oni koje ste srele uzivo najmanje jednom. kao i oni sa kojima ste bile u vezi pa ste ih sutnuli.
otprilike o kolikoj cifri onih koji su te startovali a kojima si rekla NE je rec?
pitanje za sve forumasice.
 
Jel bas bitan broj? Nema veze!
Nisam govorila ne, zato da bih bila riba i udarala recke. Govorila sam ne, kad sam smatrala da to treba. Nekad sam bila u pravu, a nekad i ne! Najgore mi je bilo, kad sam se vec uplela u nesto, pa onda trebas da kazes to sudbonosno NE! I pet puta sam sebi rekla da je to poslednji put, ali sta ces!
Neke sam odbijala iz samo meni poznatih razloga. Obicno su to sitnice koje drugi ljudi ne primete ili im se cine nevazne, ali meni je to bio kamen spoticanja na samom pocetku! Ponekad su ti razlozi stvarno tako glupavi, da je i meni smesno, ali valjda je to znak da nije bas bilo neke hemije ili prave simpatije!
U svakom slucaju, to odbijanje mi uopste ne imponuje, ali sa godinama, i sto si duze sam, kriterijumi se menjaju. Znam da i ja nisam savrsena, ali kad bi dosao neko bar malo slican meni.... ,eh, nastavak na nekoj drugoj temi!
 
aha, cak i za kretene

definisi odbijanje...kojima sam nekad nesto, pa nisam jos uvek opet, ili koji su me zvali da izadjemo pa nisam..sta ej tacno odbijanje..nismo se josh ebali ili nesot slicno...sta

ajde.....recimo 2

i to su kao 2 "pristojna"...udaram recke koliko sam puta "nesto uradila". ali trudim se da izbegavam cini mi se da mi se obija o glavu
 
da, odbijanje je kad te on pozove da izadjete a ti ga odbijes, ili ti kaze - ja bih vezu, ili pokusa nesto a ti kazes direktno ili indirektno NE. net startovi do kojih nije doslo do uzivo vidjenja se ne broje.

hajde devojke apelujem na sve vas sigurno imate neku okvirnu cifru u glavi koliko je njih kod vas ispusilo? zelim brojke a ne slova. ne razumem zasto imate otpor prema temi? da mozda ne osecate krivicu prema odbijenima?

bilo bi lepo naruciti istrazivanje kod neke agencije koliko recimo jedna prosecna devojka do 25. godine zivota odbije muskaraca. mada, nije lako dobiti validne podatke. neke ce umanjivati a neke povecavati broj.
 
mozda zvuci glupo ali pade mi na pamet da ako uporedimo broj odbijenih sa brojem onih sa kojima je devojka bila u vezi mozemo dobiti procenat prolaznosti kod te konkretne devojke.

primera radi odbila 97, bila u vezi sa 3
prolaznost kod nje je dakle 3%
ali to je vec neka druga tema. ovde samo iznesite cifru odbijenih.
 
znaci vi pamtite samo one sa kojima ste bile i bas vas briga za one koje ste odbile? nemojte tako, mozda i njima treba pokloniti malo paznje? pa i oni su ljudi a ne samo cifre u vasim spomenarima...

helen reci ti o kojoj cifri je u globalu rec? 40-50 rekao bih ali od toga verujem da je 20 bilo realnih otvorenih startova a ovo ostalo vise opipavanje terena.
 
E, odbijanje prilikom startovanja u gradu ama baš niko dugoročno ne pamti.

Mislim, koliko si ti devojaka odbio - pamtiš li???

Da li su mi neka odbijanja bila bitna, da li ih pamtim kao bitna?
Da, njih 5. To su bile pametne odluke iz kojih su izašla dobra, trajna prijateljstva. A veze, da ih je bilo, bile bi promašaji.
 

Back
Top