Treba mi pomoc!!!

Lanica_bg

Početnik
Poruka
7
Sa deckom sam vec godinu i dva meseca. Imali smo jednu povecu krizu. Resili smo neke probleme i sada nastavljamo sve po starom. Volim ga, a ipak ne osecam onaj zanos kao pre. Molim vas za savet kako da sve bude kao pre. Ne mogu bez njega i zelim da ucinim sve da bude opet ok. To isto i on zeli:)))
 
Ne želim da te obeshrabrujem...Imao sam isto iskustvo. Nikad mi više nije bilo "kao pre". Sigurno da postoji način da vam bude kao pre...Danas imam drugu devojku. Sa njom sam duže vreme u vezi, ali me ne ispunjava kao ova prethodna. Prošlo je dosta vremena od raskida, a ja sam sa tom, bivšom, devojkom najbolji drug. Teško je, veruj mi....Ne mogu da zavolim sadašnju devojku, zbog nje. Hteo sam samo da ti pokažem šta je proizišlo iz moje (tvoje) situacije.
 
Наравно да после годину и нешто не осећате занос као пре, то је нормално. И неће више никада бити ''као пре'', али може да буде лепо на неки нови, чак можда квалитетнији начин. Сазревате и ви и веза, прихватите то.
 
Hellen:
Наравно да после годину и нешто не осећате занос као пре, то је нормално. И неће више никада бити ''као пре'', али може да буде лепо на неки нови, чак можда квалитетнији начин. Сазревате и ви и веза, прихватите то.

Da.
 
Sto se mene tice,posle neke svadje...a posebno malo zesce,nikad ne moze da mi bude kao pre.Cak i ja cesto iniciram svadje...sto bi se rekolo konfliktna sam licnos' hehehe! Tako da se posle svadje i ne trudim da uspostavim predjasnji status.
Naravno,ovo ne vazi za ljude koje znam po 10-15 godina.Ja znam njih oni znaju mene i predjemo preko toga.Za sve ostale nije takav slucaj.
Kao sto vec rekoh jednom...stara stvar nikada vise ne moze da bude nova.
 
Lanica_bg:
Sa deckom sam vec godinu i dva meseca. Imali smo jednu povecu krizu. Resili smo neke probleme i sada nastavljamo sve po starom. Volim ga, a ipak ne osecam onaj zanos kao pre. Molim vas za savet kako da sve bude kao pre. Ne mogu bez njega i zelim da ucinim sve da bude opet ok. To isto i on zeli:)))

Zub vremena je izlizao frazu 'Lane ja te volim' , vecheras cu ti samo reci bejbe 'Opalim te golim '
Znam da je surovo, ali i od surovog prezimena dolazi - A. PU$ITJ :wink:
 
majko mila....zar je mogutje da neko ne kapira da nishta ne mozhe da bude kao pre...pa ni veza...nisi isti kao juche...ko se ne menja taj je budala...to je univerzalno i vazhi za sve...za poso porodicu ljubav prijatelje etc....
 
ma vi ste neke zentare.

eee a kakve probleme ajde pricaj malo uveseli nam ove dosadne dane...mene strefila suncanica..hodala sam po dedinju danas...jela sam dzenarike...ispred bolnice je jedno drvo otezalo od dzenarika. nije suncanica mogla sam i d ane spavam ali eto
 
Lanica_bg:
Sa deckom sam vec godinu i dva meseca. Imali smo jednu povecu krizu. Resili smo neke probleme i sada nastavljamo sve po starom. Volim ga, a ipak ne osecam onaj zanos kao pre. Molim vas za savet kako da sve bude kao pre. Ne mogu bez njega i zelim da ucinim sve da bude opet ok. To isto i on zeli:)))
Treba ozbiljno da razgovaras sa njim!Nemoj to da uradis na mestu dobro poznatom,idite na tvrdjavu u setnju i otvori se.
 
nadam se dacete uspeti vratiti hemiju. mada ne bih smeo da se kladim u vise od 100din na vas. ali dobro je sto pokusavate. veruj mi, bio bih ponosan na sebe da ako se nadjem u takvoj situaciji budem angazovan kao ti, otvaram teme, trazim savete, jednom recju borim se za ono sto zelim... samo napred!
 
Lanica_bg:
Sa deckom sam vec godinu i dva meseca. Imali smo jednu povecu krizu. Resili smo neke probleme i sada nastavljamo sve po starom. Volim ga, a ipak ne osecam onaj zanos kao pre. Molim vas za savet kako da sve bude kao pre. Ne mogu bez njega i zelim da ucinim sve da bude opet ok. To isto i on zeli:)))

...ovo je najbitnije...da to isto I on zeli....a ako ste vise od godinu dana zajedno...znaci da ima -materijala- da ta veza uspe...i da je bilo momenata -osvezenja- veze....Znaci , razmisli sta je to sto ga najvise obraduje...kod tebe..u vezi....priredi mu slicno....Forsiraj sve ovo sto je do sada bilo dobro i u cemu ste uzivali...najlepse momente...a ono ruzno...zaboravi, zanemari, ne spominji...... :wink:
 
cim najmanja sitnica pukne,to menja stvar automatski za celi krug.situacija nije kao ranije,jaci je pritisak,ali to ne mora znaciti negativno.komunikacija,saradnja i iskrenost sve resava.
 
Krize obično i služe da bi vam razbile iluzije i postavile vas tačno na mestu na kome treba da budete, a ne u oblacima.
Ne mora ništa da bude kao pre ... možete se potruditi, a već vidim da oboje imate volje, da vam bude i bolje nego pre.
 

Back
Top