Treba mi pomoc!!!
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Treba mi pomoc!!!

Početnik
    Učlanjen
    22.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Treba mi pomoc!!!

Sa deckom sam vec godinu i dva meseca. Imali smo jednu povecu krizu. Resili smo neke probleme i sada nastavljamo sve po starom. Volim ga, a ipak ne osecam onaj zanos kao pre. Molim vas za savet kako da sve bude kao pre. Ne mogu bez njega i zelim da ucinim sve da bude opet ok. To isto i on zeli))

Početnik
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne želim da te obeshrabrujem...Imao sam isto iskustvo. Nikad mi više nije bilo "kao pre". Sigurno da postoji način da vam bude kao pre...Danas imam drugu devojku. Sa njom sam duže vreme u vezi, ali me ne ispunjava kao ova prethodna. Prošlo je dosta vremena od raskida, a ja sam sa tom, bivšom, devojkom najbolji drug. Teško je, veruj mi....Ne mogu da zavolim sadašnju devojku, zbog nje. Hteo sam samo da ti pokažem šta je proizišlo iz moje (tvoje) situacije.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Наравно да после годину и нешто не осећате занос као пре, то је нормално. И неће више никада бити ''као пре'', али може да буде лепо на неки нови, чак можда квалитетнији начин. Сазревате и ви и веза, прихватите то.

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

Citat Original postavio Hellen
    Наравно да после годину и нешто не осећате занос као пре, то је нормално. И неће више никада бити ''као пре'', али може да буде лепо на неки нови, чак можда квалитетнији начин. Сазревате и ви и веза, прихватите то.
    Da.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sto se mene tice,posle neke svadje...a posebno malo zesce,nikad ne moze da mi bude kao pre.Cak i ja cesto iniciram svadje...sto bi se rekolo konfliktna sam licnos' hehehe! Tako da se posle svadje i ne trudim da uspostavim predjasnji status.
    Naravno,ovo ne vazi za ljude koje znam po 10-15 godina.Ja znam njih oni znaju mene i predjemo preko toga.Za sve ostale nije takav slucaj.
    Kao sto vec rekoh jednom...stara stvar nikada vise ne moze da bude nova.

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ca je biiiiloooo, vi$e biti nece

Citat Original postavio Lanica_bg
    Sa deckom sam vec godinu i dva meseca. Imali smo jednu povecu krizu. Resili smo neke probleme i sada nastavljamo sve po starom. Volim ga, a ipak ne osecam onaj zanos kao pre. Molim vas za savet kako da sve bude kao pre. Ne mogu bez njega i zelim da ucinim sve da bude opet ok. To isto i on zeli))
    Zub vremena je izlizao frazu 'Lane ja te volim' , vecheras cu ti samo reci bejbe 'Opalim te golim '
    Znam da je surovo, ali i od surovog prezimena dolazi - A. PU$ITJ :wink:

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano ........

majko mila....zar je mogutje da neko ne kapira da nishta ne mozhe da bude kao pre...pa ni veza...nisi isti kao juche...ko se ne menja taj je budala...to je univerzalno i vazhi za sve...za poso porodicu ljubav prijatelje etc....

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Treba mi pomoc!!!

ma vi ste neke zentare.

eee a kakve probleme ajde pricaj malo uveseli nam ove dosadne dane...mene strefila suncanica..hodala sam po dedinju danas...jela sam dzenarike...ispred bolnice je jedno drvo otezalo od dzenarika. nije suncanica mogla sam i d ane spavam ali eto

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    sto bi se rekolo konfliktna sam licnos' hehehe! .
    ohohoo
    macho
    R

antuntun citira ydravka colica

lepo lepo...prazna sam jer potiskujem neke delove sebe kad ih pustim bicu OK nije lako biti ruzan a misliti da si lep.

Zainteresovan član dejan_MB (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2005.
    Reputaciona moć
    48

Treba ozbiljno da razgovaras sa njim!Nemoj to da uradis na mestu dobro poznatom,idite na tvrdjavu u setnju i otvori se.

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

nadam se dacete uspeti vratiti hemiju. mada ne bih smeo da se kladim u vise od 100din na vas. ali dobro je sto pokusavate. veruj mi, bio bih ponosan na sebe da ako se nadjem u takvoj situaciji budem angazovan kao ti, otvaram teme, trazim savete, jednom recju borim se za ono sto zelim... samo napred!

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Sa deckom sam vec godinu i dva meseca. Imali smo jednu povecu krizu. Resili smo neke probleme i sada nastavljamo sve po starom. Volim ga, a ipak ne osecam onaj zanos kao pre. Molim vas za savet kako da sve bude kao pre. Ne mogu bez njega i zelim da ucinim sve da bude opet ok. To isto i on zeli:)))
    ...ovo je najbitnije...da to isto I on zeli....a ako ste vise od godinu dana zajedno...znaci da ima -materijala- da ta veza uspe...i da je bilo momenata -osvezenja- veze....Znaci , razmisli sta je to sto ga najvise obraduje...kod tebe..u vezi....priredi mu slicno....Forsiraj sve ovo sto je do sada bilo dobro i u cemu ste uzivali...najlepse momente...a ono ruzno...zaboravi, zanemari, ne spominji...... :wink:

Zainteresovan član dekart (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

cim najmanja sitnica pukne,to menja stvar automatski za celi krug.situacija nije kao ranije,jaci je pritisak,ali to ne mora znaciti negativno.komunikacija,saradnja i iskrenost sve resava.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Krize obično i služe da bi vam razbile iluzije i postavile vas tačno na mestu na kome treba da budete, a ne u oblacima.
    Ne mora ništa da bude kao pre ... možete se potruditi, a već vidim da oboje imate volje, da vam bude i bolje nego pre.

Slične teme

1. treba mi pomoć
    Autor Wolf_CRNA GORA u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.11.2007., 21:43
  2. Treba mi pomoc....cackala sam nesto sto ne treba :)
    Autor Ivanana u forumu Internet
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 30.06.2007., 10:00
  3. Treba mi pomoc
    Autor LilShizle u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.09.2006., 03:21
  4. Treba mi pomoc....
    Autor gost 30561 u forumu Romantika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 14.05.2005., 13:08

Pravila za slanje poruka