JE LI OVO I VAMA STIGLO ?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: JE LI OVO I VAMA STIGLO ?

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano JE LI OVO I VAMA STIGLO ?

Pitam se je li ovo stiglo svim clanovima krstarice...Jutros mi je stigla sledeca poruka:

Kao prvo, zelim da naglasim da smatram da je ovakva komunikacija sa korisnicima sjajan vid dokazivanja pojedinih cinjenica koje ne zelite da prihvatite.Naime ja sam Fowler administrator mozda i najveceg srbijanskog sajta www.krstarica.com i irc servera irc.krstarica.com
    Mislim da se ovdje okupljaju djubrad od ljudi, tipa Limp_Bizkit, bl00dz3r0, Mix, ShatterHand, deroko, sunnis, Mil0s, CyberB, set_X, BoyScout, h4z4rd, Exoduks...i ekipa kanala #linux na krstarici i ono, tipovi su lame 100% pozivaju se kao neki BlackHat-i , mislim da takvim ljudima treba stati na kraj, znaci pokazati im sta su i ko su, a sta smo mi i ko smo mi, Gojko tebe postujem puno, imas forum sa jako jako puno experata, i pametnih i korisnih ljudi, i mislim da treba da udruzimo snage i stanemo ovakvim ljudima na kraj, Gojko pomozi mi da pokazem ovakvima gdje im je kraj, niko nece dirati moju Krstaricu!To je moj zivot, jedino sto imam, nikad ne izlazim iz kuce, imam problema sa vidom kad izadjem na sunce, fata me nesvestica i sl. stoga sam dobio posao da odrzavam ovako vazan sajt i server.Cak sam cuo neke pretnje da ce od 1og Avgusta moj irc server biti pod ddos napadom jer nisam ispunio neke uslove, ono, ovo je moj zivot, ja sam samo faca ovde, ako mi ne pomognes gojko i z
    austavis ih, gubim karijeru i autoritet.Puno hvala, unapred.E ajde javi mi se na 0638689937 da dogovorimo taktiku! Bozo aka Fowler@Krstarica

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

jeste

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

haha )
    i meni isto....

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Za ovakve stvari se kontaktira administrator foruma, ne otvaraju se teme, pogotovu sto nemaju ama bash nikakve veze sa racunarima.
    Samo, dokle to treba pricati pa da ljudi ukapiraju?

Slične teme

1. U Srbiju stiglo pivo od marihuane
    Autor katana_blade u forumu Politika
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 23.07.2011., 09:29
  2. Stiglo pravosudno resenje
    Autor majstoricav u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.02.2009., 00:08
  3. Sta je po vama IN a sta OUT
    Autor infidel u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 360
    Poslednja poruka: 17.01.2009., 00:22
  4. Od pola milijarde para odvojenih za kupovinu Sartida u Srbiju stiglo tek 21 milion
    Autor Jerry Ropero u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.12.2007., 19:15
  5. Stiglo mi 10 kompleta
    Autor loop u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 29.09.2005., 00:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku