Psiholoski profil bosnjaka u vicu

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
Posto ste sami svedoci karakternih osobina "nacije" koja se tako izjasnjava, zadnjih dana na ovom forumu, razmislite o istinitosti izjava u korist odbrane Srebrenice. Duboko zavaljeni u sigurnost svog polozaja pod plastom zasticene zone, izlaze nocu kao pi*ke, cine zulume i vracaju se ujutro pod sigurno okrilje. E sad kad im dodje tvrdo, kako se ponasaju. Videli ste i sami.

Dva zadnja topika koja je naceo majmun sa ovoga foruma su napravljena u 5 ujutru. Duboko zavaljen cita i misli da je pametan. Sada vise nije u mojoj nadleznosti. Drugi braco pocinju da vode brigu o njemu, a za njih sam ja kao sto sam ranije rekao deda mraz. Nego da ne skrecem sa teme evo ga moj prvi vic. Nastavite da ih cepate.


Mujo sretne Hasu i veli mu:
• E bre Haso, ja sam se zaštitio od AIDSA sto posto. Stalno nosim ku*ton. Skidam ga samo kad pi*am, il' kad je*em!
 
Evo ga jos jedan:

Dopratio mladic Mujinu cerku do zgrade i stali pred vrata da još malo prodivane. Stoje oni tako i mladic se nasloni na zgradu, pa rece:
• 'Ajde ga malo pop*ši, stare ti...
• Š'a ti je, jes' normalan, more neko naic' - kaže cura.
• Ma, brzo cemo. Znam ja da i ti voliš da ga malo pop*šiš!
• Ma, volim. Nego, naic' ce neko od komšija pa ce vidit pa rec' babi. Bruka!
• Ma, jooj. Haj' stare ti, ocas cu, za sekundu... - opet ce on.
• Ma, nemoj! Rekla sam ti da necu sada - ne da se cura.
U tom se otvaraju vrata od zgrade i Mujina mlada cerka, sva rašcupana, u spavacici kaže:
• Rek'o je babo - ja l' da mu ga ti pop*šiš, ja l' da mu ga ja pop*šim, ja l' mati da dode da mu ga pop*ši, samo nek' skine više ruku s interfona.
 
I jos...

Sreli se Mujo i Haso, pa ce Mujo Hasi:
• Bolan Haso, rado bih se kurtalisao Fate ali ne znam kako?
• Pa to ti je Mujo lako; 40 dana po 3 puta dnevno seks i ima da ti Fata rikne.
Dan 39-ti. Mujo jedva hoda, podupro se štapom a noge drhte. Pita ga Haso kako mu je Fata a Mujo ce na to:
• Eno je kuci, širi veš i sve pevuši, a ne zna da ce sutra biti Bogina.
 
chek samo dok se zauktjem....

ispitivala grupa naucnika sta se nalazi u glavama amera, japanaca i bosanaca...i naravno uzmu po primerak svake nacije i krenu redom da im otvaraju lobanje...
otvore glavu ameru, kad unutra neki silni chipovi, lampice, zichice...trista chuda...
otvore glavu japancu - isto to samo jos sitnije, bolje, naprednije, vishe ima
otvore glavu bosancu - zica...gledaju se naucnici...uzmu klesta i preseku zicu a bosancu otpadnu ushi...
 
Peruzzi:
chek samo dok se zauktjem....

ispitivala grupa naucnika sta se nalazi u glavama amera, japanaca i bosanaca...i naravno uzmu po primerak svake nacije i krenu redom da im otvaraju lobanje...
otvore glavu ameru, kad unutra neki silni chipovi, lampice, zichice...trista chuda...
otvore glavu japancu - isto to samo jos sitnije, bolje, naprednije, vishe ima
otvore glavu bosancu - zica...gledaju se naucnici...uzmu klesta i preseku zicu a bosancu otpadnu ushi...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Марлон свака част за блокирање "ноћних чувара".

Hvala.

Vracaju se Mujo i Haso iz rata, dolaze na brezuljak odakle se vidi Mujina kuca te ti Mujo zamoli Hasu, inace snajperistu da vidi sta mu radi Fata. Haso ti proviri i kaze:
-Joj Mujo, eno je k*ra se sa Ibrom.
Mujo tuzan daje Hasi dva metka i kaze:
-Nju u glavu a njega u g*avic.
Haso nanisani i rece:
-Izgleda da ce bit dovoljan samo jedan.
 
Nema Fate danima kuci, Mujo se unervozio, policija ne zna nista. Od nje ni traga ni glasa. Posle 7 dana eto ti nje. Sva pocepana, izubijana i sa teskom amnezijom. Skupila e rodbina, raduju se ali Fata ne zna da objasni gde je bila. Pita Mujo: Jel' bona, dal' te nisu silovale ustase? Ma jok, rece ona. Dal' nisu cetnici? Ma jok. Unprofor? Jok. Pa zar se bolan niceg ne secas? Jok. Pa cega se zadnjeg secas? Ringispila u Hadzicima, rece Fata.
 
King 7:
Nema Fate danima kuci, Mujo se unervozio, policija ne zna nista. Od nje ni traga ni glasa. Posle 7 dana eto ti nje. Sva pocepana, izubijana i sa teskom amnezijom. Skupila e rodbina, raduju se ali Fata ne zna da objasni gde je bila. Pita Mujo: Jel' bona, dal' te nisu silovale ustase? Ma jok, rece ona. Dal' nisu cetnici? Ma jok. Unprofor? Jok. Pa zar se bolan niceg ne secas? Jok. Pa cega se zadnjeg secas? Ringispila u Hadzicima, rece Fata.

:lol: :lol: :lol:

Ide Fata ulicom, razbijenih usta.
-Sretne je Semsa i kaze: Fato, bolan sta je bilo?
-Isla ja tako ulicom, kad ono Mujo i Haso prodjose i Haso rece udri Fatu po p*cki. Ja za p*cku a on po ustima.
 
marlon:
King 7:
Nema Fate danima kuci, Mujo se unervozio, policija ne zna nista. Od nje ni traga ni glasa. Posle 7 dana eto ti nje. Sva pocepana, izubijana i sa teskom amnezijom. Skupila e rodbina, raduju se ali Fata ne zna da objasni gde je bila. Pita Mujo: Jel' bona, dal' te nisu silovale ustase? Ma jok, rece ona. Dal' nisu cetnici? Ma jok. Unprofor? Jok. Pa zar se bolan niceg ne secas? Jok. Pa cega se zadnjeg secas? Ringispila u Hadzicima, rece Fata.

:lol: :lol: :lol:

Ide Fata ulicom, razbijenih usta.
-Sretne je Semsa i kaze: Fato, bolan sta je bilo?
-Isla ja tako ulicom, kad ono Mujo i Haso prodjose i Haso rece udri Fatu po p*cki. Ja za p*cku a on po ustima.
Ide Mujo sa dva razbijena oka. Pita ga Haso: Jel' bolan, jel' si se to tuk'o negde? Ma jok, bolan. Fata ona ***** je glupa, juce imali sastanak u firmi i ona sedela ispred mene. Ustala ona da da rec, a ja vidim - suknja joj se uvukla u guz'cu. Ja izvucem suknju, ona meni pesnicu u jedno oko. Dobro, bolan, nemoj se ljutiti. ja polako uvucem onu suknju u guz'cu ponovo a ona meni razbije drugo oko.
 
a znate ono kad ide mujo kuci sav krvav, nema oko, nosi levu ruku u desnoj...
kladio se sa hasom u oko da ovaj ne moze da mu ischupa ruku


dopali na pusto ostrvo srbin, hrvat i bosanac...i tako, smaraju se, pecaju...sta ce
i upecaju zlatnu ribicu
i naravno ajde da im ispuni svakom po jednu zelju...
srbin - joj...daj vrati me nazad kuci
puf! nesta srbina...
hrvat - hocu i ja nazad kuci
puf! nesta hrvata...
bosanac - .................................................................de vrati onu dvojicu....dosadno mi samom ovde
 
Nije 100% u kontekstu, al' svejedno:
... Juče skoknuh do Zagreba. Bio red na mene, a uz to i rođendan 'moje' lepe Helene. Otidosmo nas dve na jednu zabavu na Toškancu gde se Hrvati - šta jes jes - iskazaše kao ljudi dostojni poštovanja i zaista dobri domaćini. Uz dobru hranu, dobro vino i naravno, dobru jugo rok muziku išli su i 'dobri' vicevi o Bošnjacima. I da ne dužim, evo nekih:

Koliko ima viceva o Muji i Hasi?
Niti jedan, sve je istina...

Zašto Mujo drži nož kraj TV-a?
Da može izostriti sliku...

Zašto Mujo drži motiku kraj TV-a?
Da može naći drugi kanal...

Usred noči:
Bolan Fato, u kupatilu duhovi.
???
Duhovi bolan!
Kakvi duhovi?
Ja ušao u kupatilo, upali se svjetlo samo. Ja pišam, svjetli. Ja izadjem, ono se samo ugasi.
Budalo, opet si pišao u frižider!

Pao Mujo na maturskom ispitu u Mostaru i kad je prošao pored spomenika Aleksi Šantića, opsuje: Proklet bio i zi Andriću i tvoj prokleti Gorski vijenac!

Zašto Muji iz nosa viri perje?
Ušmrkavao je koku...

Zašto Bosanac ima mozak veličine ping-pong loptice?
Jer mu je natekao ...

... Započeh sa Zagrebom i Hrvatima, pa da s njima završim: na toj zabavi se jedan Hrvat vrteo oko mene i zamalo da ga izravno pošaljem u p.m., ali tada se setih da to nije pristojno, pa mu rekoh rađe istinu: "Lepi moj Tonči, ja sam srpske nacionalnosti, bež' od mene!" A on: "Šta fali i Srbi su samo ljudi. Nek te nije sram, pa nije te napravil neki obrezani Muso..."...
 
Posli Mujo i Haso da kradu kokoske nekom coveku. Rece Mujo: ajd' ja cu prvi, ti idi zamnom i gledaj okolo da ne naidje neko. Sunjali se njih dvojica kad, gazda ih cekao i Muju koji je prvi isao iza supe zavali lopatu po licu. Okrenu se on a Haso ga pita: sta ti je bolan sto se za usta drzis? A Mujo rece: joj bolan, idi ti prvi, meni smesno nesto...
 
Vašdrug:
Nije 100% u kontekstu, al' svejedno:
... Juče skoknuh do Zagreba. Bio red na mene, a uz to i rođendan 'moje' lepe Helene. Otidosmo nas dve na jednu zabavu na Toškancu gde se Hrvati - šta jes jes - iskazaše kao ljudi dostojni poštovanja i zaista dobri domaćini. Uz dobru hranu, dobro vino i naravno, dobru jugo rok muziku išli su i 'dobri' vicevi o Bošnjacima. I da ne dužim, evo nekih:

Koliko ima viceva o Muji i Hasi?
Niti jedan, sve je istina...

Zašto Mujo drži nož kraj TV-a?
Da može izostriti sliku...

Zašto Mujo drži motiku kraj TV-a?
Da može naći drugi kanal...

Usred noči:
Bolan Fato, u kupatilu duhovi.
???
Duhovi bolan!
Kakvi duhovi?
Ja ušao u kupatilo, upali se svjetlo samo. Ja pišam, svjetli. Ja izadjem, ono se samo ugasi.
Budalo, opet si pišao u frižider!

Pao Mujo na maturskom ispitu u Mostaru i kad je prošao pored spomenika Aleksi Šantića, opsuje: Proklet bio i zi Andriću i tvoj prokleti Gorski vijenac!

Zašto Muji iz nosa viri perje?
Ušmrkavao je koku...

Zašto Bosanac ima mozak veličine ping-pong loptice?
Jer mu je natekao ...

... Započeh sa Zagrebom i Hrvatima, pa da s njima završim: na toj zabavi se jedan Hrvat vrteo oko mene i zamalo da ga izravno pošaljem u p.m., ali tada se setih da to nije pristojno, pa mu rekoh rađe istinu: "Lepi moj Tonči, ja sam srpske nacionalnosti, bež' od mene!" A on: "Šta fali i Srbi su samo ljudi. Nek te nije sram, pa nije te napravil neki obrezani Muso..."...


To je napisala moja lepa komšinica, ne ja...
Ej ti "IZ KOMŠILUKA", sad te imam, he he. Možda se i znamo, ko zna? Nekako si se uvalila u moj službeni kompjuter i to napisala... Neka, svaka čast! Pozdravi komšiluk!
 
Vašdrug:
Nije 100% u kontekstu, al' svejedno:
... Juče skoknuh do Zagreba. Bio red na mene, a uz to i rođendan 'moje' lepe Helene. Otidosmo nas dve na jednu zabavu na Toškancu gde se Hrvati - šta jes jes - iskazaše kao ljudi dostojni poštovanja i zaista dobri domaćini. Uz dobru hranu, dobro vino i naravno, dobru jugo rok muziku išli su i 'dobri' vicevi o Bošnjacima. I da ne dužim, evo nekih:

Koliko ima viceva o Muji i Hasi?
Niti jedan, sve je istina...

Zašto Mujo drži nož kraj TV-a?
Da može izostriti sliku...

Zašto Mujo drži motiku kraj TV-a?
Da može naći drugi kanal...

Usred noči:
Bolan Fato, u kupatilu duhovi.
???
Duhovi bolan!
Kakvi duhovi?
Ja ušao u kupatilo, upali se svjetlo samo. Ja pišam, svjetli. Ja izadjem, ono se samo ugasi.
Budalo, opet si pišao u frižider!

Pao Mujo na maturskom ispitu u Mostaru i kad je prošao pored spomenika Aleksi Šantića, opsuje: Proklet bio i zi Andriću i tvoj prokleti Gorski vijenac!

Zašto Muji iz nosa viri perje?
Ušmrkavao je koku...

Zašto Bosanac ima mozak veličine ping-pong loptice?
Jer mu je natekao ...

... Započeh sa Zagrebom i Hrvatima, pa da s njima završim: na toj zabavi se jedan Hrvat vrteo oko mene i zamalo da ga izravno pošaljem u p.m., ali tada se setih da to nije pristojno, pa mu rekoh rađe istinu: "Lepi moj Tonči, ja sam srpske nacionalnosti, bež' od mene!" A on: "Šta fali i Srbi su samo ljudi. Nek te nije sram, pa nije te napravil neki obrezani Muso..."...

Zaobidji majke ti te pedere, pun mi ih je ku*ac njih i u Beigradu, nego kazi jel jos radi riblji restoran "AS" iznad Gornjeg grada. Klopa prvoklasna...
 
Psiholoski profil poznatog bosnjackog majmuna sa ovog foruma-uradjen u saradnji sa uglednim beogradskim psihijatrom. Gradacija njegovih postova.

1. Podje*bavanje
2. Pljuvanje
3. Dokazivanje (copy/paste)
4. User*avanje ( kad mu je pripreceno)
5. Pretvaranje ( Vangelisov post)
6. Zver pokazuje lice (danas)

Posle ovoga braco i sestre zapitajte se da li je bilo ili ne genocida u Bratuncu, Sarajevu a ne u Srebrenici.

Nasi napaceni Srbi iz Bosne znaju za staru, vekovima poznatu izreku sa tog prostora, rekao sam jednom, ponovicu dokle god treba:

Stavi baliju u dzak, sedi na njega, a sa drugim pi kavu. I onaj u dzaku i onaj prekoputa misle o tebi isto.

Translation: Rade ti o glavi...
 
marlon:
Psiholoski profil poznatog bosnjackog majmuna sa ovog foruma-uradjen u saradnji sa uglednim beogradskim psihijatrom. Gradacija njegovih postova.

1. Podje*bavanje
2. Pljuvanje
3. Dokazivanje (copy/paste)
4. User*avanje ( kad mu je pripreceno)
5. Pretvaranje ( Vangelisov post)
6. Zver pokazuje lice (danas)

Posle ovoga braco i sestre zapitajte se da li je bilo ili ne genocida u Bratuncu, Sarajevu a ne u Srebrenici.

Nasi napaceni Srbi iz Bosne znaju za staru, vekovima poznatu izreku sa tog prostora, rekao sam jednom, ponovicu dokle god treba:

Stavi baliju u dzak, sedi na njega, a sa drugim pi kavu. I onaj u dzaku i onaj prekoputa misle o tebi isto.

Translation: Rade ti o glavi...


Ispravka:

1. Podje*bavanje
2. Pljuvanje
3. Dokazivanje (copy/paste)
4. User*avanje ( kad mu je pripreceno)
5. Pretvaranje ( Vangelisov post)
6. Zver pokazuje lice (danas)
-------
3. Dokazivanje (copy/paste)
2. Pljuvanje

jeb*ga mozda posle keca ode na nulu. ko zna...
 
Vic nije za dame: ne citajte ga.


Otisli Mujo i Haso u kafanu. Za susjednim stolom sjedi Fata u minicu.
Prvi se podviri Mujo:

- "Vidi Haso, ima Fata zelene gace!"

Podviri se i Haso:

- "Nije bolan, to su zelene dlake!"
- "Ama gace, bolan!"
- "Ama dlake!"
...

I u to se oni opklade po pice, i odu da pitaju Fatu:

- "Izvini Fato, mozda ce ti biti neprijatno,
ali znas, ovaj, u pitanju je opklada, ovaj, je li ti to imas zelene gace ili zelene dlake?"

Na to ce Fata lezerno:

- "Ama boni momci, sta je vama, nemam ja ni zelene gace ni zelene
dlake, nego imam menstruaciju, pa su mi zunzare nahvatale!"
 

Back
Top