ZLATO

e pa oni su ljubomorni

ali nije neka feshta po gradu bar ne trube dok voye..mozda ih ima na trgu al umereno je..eto kulitvisali smo se evropa, radi se, nema se vremena za izlive patriotizma. kako se to izliva patriotizam....zasto ja lupetam :)
 
Veche mi je ulepshano,nemam rechi... :D
Dobismo i Hune... 8)

Shto se Italijana tiche,ne moraju da prikazuju prenos nechega u chemu ne uchestvuju,mada je finale-finale... :roll:

Ovo za izlivanje,potreban je kalup,mozhda od gipsa,pa negativ... :lol:
 
?:
e pa oni su ljubomorni

ali nije neka feshta po gradu bar ne trube dok voye..mozda ih ima na trgu al umereno je..eto kulitvisali smo se evropa, radi se, nema se vremena za izlive patriotizma. kako se to izliva patriotizam....zasto ja lupetam :)

Mozda ne tamo gdje ti zivish, ali ovdjeeeeeeeeeeeeee....ne prestaju... :roll:
 
VisionOfDisorder:
Dah_andjela:
VisionOfDisorder:
...koga josh inache zabole za vaterpolo.

Ja bila u gradu i svi se shokirali kada sam pitala: "A ko igra?"

Mosh misliti...

Mada bilo je dosta po novinama o tome. Nije se moglo izbeci. Ne govorim kao da je to losha stvar, naprotiv. Samo... eh. Kada bi tako i u...
Eee. Imamo kosharku, hvala Zevsu.

i svim ostalim bogovima, koliko god da ih ima :wink:
 
Shinoda:
Dah_andjela:
VisionOfDisorder:
...koga josh inache zabole za vaterpolo.

Ja bila u gradu i svi se shokirali kada sam pitala: "A ko igra?"
Joooj cjuti, ja sam prvo cuo da se deru, pa tek provalio da igramo finale! :oops:
Slusao sam non-stop o toj i ostalim tekmama ali mi nije nista dopiralo do mozga! :lol:

Hm...ja nisam uopshte znala da ima neka utakmica, dok ovi iz drushtva nisu pitali koji je rezultat :lol: Inache ne pratim mnogo sport...jedino kosharku :)
 
Dah_andjela:
VisionOfDisorder:
...koga josh inache zabole za vaterpolo.

Ja bila u gradu i svi se shokirali kada sam pitala: "A ko igra?"
A ja bila na splavu, kad se prolomili aplauzi i uzvici sa svih strana, e, ne da su bili glasni! :lol: :lol: :lol: Svi pouključivali TV-e po splavovima!!! :P (Što ti je napredak nauke i tehnike, na svakom splavu - struja i TV :wink: )
...
Tako da mi uštedeli trud da pitam ko igra. :oops: Odgledala.
 
ma ja nisam imala blage da se uopshte igra svjetsko prvenstvo dok nismo stigli do finala, onda sam nachula poneshto tu i tamo... :oops:
Ali svejedno, drago mi zbog nashih... mada mi je vaterpolo malchice gay :roll: .
 
Ccc ljudi... Niste znali da igramo za zlato... Ccc
*egi ga kada se ne ulaze toliko para u nas sport. Kada bi mi dobijali makar deo para ko sto ide u onaj raspali fudbal gde bi nam kraj bio... Ali svejedno NAJBOLJI SMO!
 
?:
e pa oni su ljubomorni

ali nije neka feshta po gradu bar ne trube dok voye..mozda ih ima na trgu al umereno je..eto kulitvisali smo se evropa, radi se, nema se vremena za izlive patriotizma. kako se to izliva patriotizam....zasto ja lupetam :)
Ebes Jevropu ako cemo da budemo kultivisani u ovakvim stvarima.... :roll:
 

Back
Top