starost ljudske rase & zemlje

Obersturmfuehrer:
da, naravno, mislim na ove nase hriscane - pravoslavce koji tvrde da je covek nastao 4000 god p.n.e...
:shock: idi napred fireru,ptanje je koliko nam je jos ostalo vremena za pokajanje i spasenje?a ,to je i formula da bi video hriscanstvo.pokajanje i izucavanje svetog pisma i svetih otaca.DA LI SI SI NEKADA BAREM RADI OPITA STAO PRED IKONU NPR.oDIGITRIJU I ZAMOLIO JE ZA POKAJANJE I DA PROSVETLI TAMU TVOGA UMA.jER KAD ZABORAVIMO hRISTA,KOJI JE SVETLOST,NAILAZI TAMA SA SVOJOM VOJSKOM .MOLI SE ,PRESVETOJ BOGORODICI,BRATE.
 
popaj 1:
Obersturmfuehrer:
da, naravno, mislim na ove nase hriscane - pravoslavce koji tvrde da je covek nastao 4000 god p.n.e...
:shock: idi napred fireru,ptanje je koliko nam je jos ostalo vremena za pokajanje i spasenje?a ,to je i formula da bi video hriscanstvo.pokajanje i izucavanje svetog pisma i svetih otaca.DA LI SI SI NEKADA BAREM RADI OPITA STAO PRED IKONU NPR.ODIGITRIJU I ZAMOLIO JE ZA POKAJANJE I DA PROSVETLI TAMU TVOGA UMA.jER KAD ZABORAVIMO HRISTA,KOJI JE SVETLOST,NAILAZI TAMA SA SVOJOM VOJSKOM .MOLI SE ,PRESVETOJ BOGORODICI,BRATE.
Oprosti te zbog loseg kucanja. :?
 
POPAJ1:
popaj 1:
Obersturmfuehrer:
da, naravno, mislim na ove nase hriscane - pravoslavce koji tvrde da je covek nastao 4000 god p.n.e...
:shock: idi napred fireru,ptanje je koliko nam je jos ostalo vremena za pokajanje i spasenje?a ,to je i formula da bi video hriscanstvo.pokajanje i izucavanje svetog pisma i svetih otaca.DA LI SI SI NEKADA BAREM RADI OPITA STAO PRED IKONU NPR.ODIGITRIJU I ZAMOLIO JE ZA POKAJANJE I DA PROSVETLI TAMU TVOGA UMA.jER KAD ZABORAVIMO HRISTA,KOJI JE SVETLOST,NAILAZI TAMA SA SVOJOM VOJSKOM .MOLI SE ,PRESVETOJ BOGORODICI,BRATE.
Oprosti te zbog loseg kucanja. :?
oprastam ti zbog lupetanja! :P :P :P
 
popaj 1:
DA LI SI SI NEKADA BAREM RADI OPITA STAO PRED IKONU NPR.oDIGITRIJU I ZAMOLIO JE ZA POKAJANJE I DA PROSVETLI TAMU TVOGA UMA.jER KAD ZABORAVIMO hRISTA,KOJI JE SVETLOST,NAILAZI TAMA SA SVOJOM VOJSKOM .MOLI SE ,PRESVETOJ BOGORODICI,BRATE.[/b]

brate! ja nikada nikom nisam ucinio zlo, pa da se molim za pokajanjne, a moje pitanje je jasno, kada smo nastali, a ne koliko nam je ostalo!
 
pa gde ste bre frikovi....volim da navretim ovde...prijatno okruzhenje heheheh....danas sam video jednog bolesnog lika....na qpalishtu....svi shorceve qpatje ovo-ono....a mladitj pantalone i kozhnu jaknu....i sve neshto pricha sa sobom...to jest smeje se poskaqje cereka....nosi nekq qtiju na ramenu...a oko vrata ima drveni krst jedno 30cm duzhine...stavio ga u unutrazhnji dzep od jakne....radim u apoteci i vidjam neverovatno mnogo bolesnih ljudi koji su na hard-core terapijama....heheheh obozhavam da im zavirujem u tisove krstitje brojanice ikone i ostale dzidza bidze...super ste keve mi....samo napred....spasenje je na dohvat ruke :)....heheheh praznine
 
AntunTun:
pa gde ste bre frikovi....volim da navretim ovde...prijatno okruzhenje heheheh....danas sam video jednog bolesnog lika....na qpalishtu....svi shorceve qpatje ovo-ono....a mladitj pantalone i kozhnu jaknu....i sve neshto pricha sa sobom...to jest smeje se poskaqje cereka....nosi nekq qtiju na ramenu...a oko vrata ima drveni krst jedno 30cm duzhine...stavio ga u unutrazhnji dzep od jakne....radim u apoteci i vidjam neverovatno mnogo bolesnih ljudi koji su na hard-core terapijama....heheheh obozhavam da im zavirujem u tisove krstitje brojanice ikone i ostale dzidza bidze...super ste keve mi....samo napred....spasenje je na dohvat ruke :)....heheheh praznine
:roll: UBI TE SATANIZAM,A BRAJKO!
 
jomini:
Shinoda:
jomini:
nastali odmah posle Boga.
Normalno.
Samo kako je nastao Bog?



PARADOKS
oh brother... :roll:
ponekad pomislim da su vam pogledi tako besmisleni!
:roll:
Joooj, pa u pravu si. Bog je nastao posle čoveka. Onog glupavog.
Pogresno si protumacila moj komentar...u stvari...da...bog jeste nastao posle coveka, posto je covek trebalo da postoji da bi ga izmislio!
Ono sto sam u stvari hteo da kazem jeste da svi mi lepo znamo da covek kao vrsta postoji...pa, ne preterano dugo!Takodje znamo koliko postoji Zemlja kao planeta...mnogo duze!Ako je Bog stvorio Zemlju pre ne znam koliko milijardi godina covek nije mogao nastati posle njega...
Vi vernici stalo pritrecite sami sebi... :roll: :lol:
 
Anonymous:
AntunTun:
pa gde ste bre frikovi....volim da navretim ovde...prijatno okruzhenje heheheh....danas sam video jednog bolesnog lika....na qpalishtu....svi shorceve qpatje ovo-ono....a mladitj pantalone i kozhnu jaknu....i sve neshto pricha sa sobom...to jest smeje se poskaqje cereka....nosi nekq qtiju na ramenu...a oko vrata ima drveni krst jedno 30cm duzhine...stavio ga u unutrazhnji dzep od jakne....radim u apoteci i vidjam neverovatno mnogo bolesnih ljudi koji su na hard-core terapijama....heheheh obozhavam da im zavirujem u tisove krstitje brojanice ikone i ostale dzidza bidze...super ste keve mi....samo napred....spasenje je na dohvat ruke :)....heheheh praznine
:roll: UBI TE SATANIZAM,A BRAJKO!
Pa da...cim neko nije vernik i ne daj boze kaze nesto proti hriscanstva odmah je satanista...mrsh bre zlotvori!!! :P :evil:
 

Back
Top