Ja - ona - on na kaucu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hanibal77:
a kad pich i ja pocnemo da se mazimo je l ces da nastavis da citas? :P
p.s.bingo isla sam u drustveno jezicku gimnaziju al sam ucila samo ruski engleski i latinski u njoj :?
:wink: 8) :P
e,kad se ti i ja povatamo recice nam pera:prsh,lezbache! :lol: :lol: :lol:
ps.perice,jadan ti je vic.btw,meni ne trebaju pomagala (u vidu recnika,naravno)-sve nosim u svojoj pametnoj glavici...i gacicama 8) da,nosim ih,zamisli :? ! toliko o tome ko je ovde opterecen sexom :lol:
ps.ps.meni je bas zabavno s hanibalkom ovde i uopste ne zelim s tobom da ulazim u bilokakve rasprave. 8) 'ajd',uzdravlje! :wink:
 
hanibal77:
a kad pich i ja pocnemo da se mazimo je l ces da nastavis da citas? :P
p.s.bingo isla sam u drustveno jezicku gimnaziju al sam ucila samo ruski engleski i latinski u njoj :?
Znao sam - taj poremeceni pogled na muskarce.

U ovoj prosloj fantaziji uopste ste niste vas dve dirale.

Glej sad fantaziju:
Hany i Peach, srednjoskolke (napupele pionirke) u istoj skolici gde nema ama bas ni jednog jedinog tipa.
I onda pocnu da pricaju...ma ti tipovi su budale i glupaci(a u stvari i ne poznaju ni jednog)...Aj mi malo da budemo cimerke. A posto se nasle dve opicenjuse "Aj" je bilo neminovno. I onda...
 
:shock:
kad sam ja izjavila da su tipovi budale i glupaci?! :o :? bas naprotiv,vrlo cenim musko misljenje i stavove...neki forumasi koji su mi 8) su vrlo upoznati s tim!
btw,u gimnaziji u koju sam ja isla je bilo i pomalo tipova...ja bila zaljubljena cak u dvojicu...mislim,prvo u jednog,pa u drugog :P :lol:
a s hanibalkom se 'vatam verbalno vrlo rado...najbolji nam je rad s jezicima,hm 8) :lol: :D (sad sledi nova perna e. fantazija,pretpostavljam :lol: :lol: :lol: )
ps.pero,je l' to tebi malko ovih dana nedostaje ona luda raindog pa pokusavas da nadjes neku novu "lezb-sagovornicu" za "kick your ass-kiss my ass" dijaloge? :lol: :wink: sorry,wrong number! :(
iskuliraj 8) ...umes ti to! :idea:
 
Sad cija je fantazija da se ti lizes sa Hanybabom to je vec ocevidno...moja sigurno nije.

Ajde onda iskuliraj i ti malo...bilo bi lepo za promenu.

Nova fantazija: Peach ima zasivena usta. :lol:

Poslusacu te...odo da kuliram malo ove lezbace. 8)
 
Pera_Zdera:
hanibal77:
a kad pich i ja pocnemo da se mazimo je l ces da nastavis da citas? :P
p.s.bingo isla sam u drustveno jezicku gimnaziju al sam ucila samo ruski engleski i latinski u njoj :?
Znao sam - taj poremeceni pogled na muskarce.

U ovoj prosloj fantaziji uopste ste niste vas dve dirale.

Glej sad fantaziju:
Hany i Peach, srednjoskolke (napupele pionirke) u istoj skolici gde nema ama bas ni jednog jedinog tipa.
I onda pocnu da pricaju...ma ti tipovi su budale i glupaci(a u stvari i ne poznaju ni jednog)...Aj mi malo da budemo cimerke. A posto se nasle dve opicenjuse "Aj" je bilo neminovno. I onda...
i onda u ucionicu ulazi pera :o i kaze "devojcice hocete na zurku u pidzamama?"
a pichica i honey-honey vrisnu iznenadjeno i kazu "bezi bre ,domar!" :P
 
hanibal77:
Pera_Zdera:
hanibal77:
a kad pich i ja pocnemo da se mazimo je l ces da nastavis da citas? :P
p.s.bingo isla sam u drustveno jezicku gimnaziju al sam ucila samo ruski engleski i latinski u njoj :?
Znao sam - taj poremeceni pogled na muskarce.

U ovoj prosloj fantaziji uopste ste niste vas dve dirale.

Glej sad fantaziju:
Hany i Peach, srednjoskolke (napupele pionirke) u istoj skolici gde nema ama bas ni jednog jedinog tipa.
I onda pocnu da pricaju...ma ti tipovi su budale i glupaci(a u stvari i ne poznaju ni jednog)...Aj mi malo da budemo cimerke. A posto se nasle dve opicenjuse "Aj" je bilo neminovno. I onda...
i onda u ucionicu ulazi pera :o i kaze "devojcice hocete na zurku u pidzamama?"
a pichica i honey-honey vrisnu iznenadjeno i kazu "bezi bre ,domar!" :P
Eh da dobra ti fantazija da bih tebe zvao...

I onda Hany okrenu klupu naopacke i sedne... bez da ocisti prasinu...I kaze pa ovo je bolje i od tipa nekog...

Ej nisu nam zanimljive fantazije vise...

Nek se zagasi ova tema...

---Close it---
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top