Forumaška okupljanja

1DaL

Iskusan
Poruka
5.531
Pošto se razvila praksa forumaških okupljanja, nema svrhe da za svako otvaramo zasebnu temu, pa otvaram jednu opštu gde ćemo se ubuduće dogovarati oko okupljanja, i gde bi bilo koji forumaš mogao da se javi, ako je slobodan ili npr u BG, a voljan je da "zableji" sa nekim sa pdf-a. :)
Takođe, ovde možemo i da pišemo utiske, kako se već ustalilo u praksi. E sada, natrag na konkretne razgovore :per:
 
Ja sutra ne bih mogao, možda već imam nešto u planu, zavisi od ekipe. A ako bude s tom ekipom, onda u nedelju ne bih mogao da cirkam s vama jer će mi alkohol postati ogavan, a verovatno ću biti i dalje mamuran xD
Tako da, možda da možda ne. Imamo i ponedeljak ljudi, državni je praznik :lol:
 
niko te nece puskom terati da pijes ;)

Što je najgore, velika je verovatnoća da bih pio i uprkos odvratnosti koju mamurluk nudi, jer jednostavno nemoguće je naći se u takvom raspoloženju a ne podleći čarima koje svi drugi koriste :D

Inače, ima neka kafanica valjda u Džordža Vašingtona, majku mu zaboravih joj ime, burazer me vodio tamo(Pijan dolazio pijan odlazio a u tom slučaju nikad ne znam kako da se vratim nazad), i ako se dobro sećam, pivo je bilo veoma jeftino, možda 100 kinti čak.
Ako neko zna na šta mislim nek se oglasi jer je to kul mesto za bleju, ako ne videću sa burazom da me uputi :mrgreen:
 
@Vandal pa nije to tako nezamisliva ideja. Povratna karta za Sarajevo je oko 17€. Dođete na jedan dan, uveče ste već na busu za Bg :mrgreen: vidite malo Sa, vidite mene, i eto, već ste kući :lol:

@Milorade, sad ću provjeriti u muzici.. :)
 

Back
Top