Zene i sminka ;)

arhangel27

Zainteresovan član
Poruka
412
Ne razumem :
Jedni kazu: zena u 30oj izgleda matoro jer se sminka ;)
A drugi: Zene sada izgledaju mladje u kasnim godinama jer se sminkaju :)
Znaci, treba da se sminkamo tek od 40.? :)
Jel treba uopste da se sminkamo? ;)
 
Шминку усклађујем са добом дана.

И жена, без обзира на године, увек изгледа лепше са мало шминке.
 
Ne razumem :
Jedni kazu: zena u 30oj izgleda matoro jer se sminka ;)
A drugi: Zene sada izgledaju mladje u kasnim godinama jer se sminkaju :)
Znaci, treba da se sminkamo tek od 40.? :)
Jel treba uopste da se sminkamo? ;)
Zavisi. Uz pomoc sminke mozes izgledati starije, a mozes i mladje. Ja volim da se sminkam, obozavam da gledam u ogledalu tu transformaciju. Dal izgledam mladje ili starije sa sminkom? Hm... ne znam. izgledam bolje.
 
Ne razumem :
Jedni kazu: zena u 30oj izgleda matoro jer se sminka ;)
A drugi: Zene sada izgledaju mladje u kasnim godinama jer se sminkaju :)
Znaci, treba da se sminkamo tek od 40.? :)
Jel treba uopste da se sminkamo? ;)

pocela sam da se sminkam sa 17
sminkala sam se sa 20, 30 i sminkam se sada sa 40
prilicno sam sigurna da cu se sminkati i sa 50 i 60
jedino sto se moja sminka poprilicno razlikuje u svim ovim periodima
 
mislim da sa sminkom starije izgledaju samo klinke koje natrpaju previse pudera, stave vestacke trepavice i smokey eyes usred dana.
sminka treba da se prilagodi dobu dana i prilici.
ja se sminkam za posao- dnevna, neupadljiva varijanta. uglavnom ne izlazim, pa nemam bas prilike da se sminkam upadljivo i zavodljivo :P
 
Кожа може да остари од шминке само ако са шминком спаваш и користиш неко неквалитетно, суво ђубре.

Кожа мора да дише, зато се шминка користи само за изласке, код куће је мало ружа за мужа довољно :zcepanje:
 
Кожа може да остари од шминке само ако са шминком спаваш и користиш неко неквалитетно, суво ђубре.

Кожа мора да дише, зато се шминка користи само за изласке, код куће је мало ружа за мужа довољно :zcepanje:

Tako i ja mislim! Kada idem negde sminkam se, i uzivam u tome ;)
 
Кожа може да остари од шминке само ако са шминком спаваш и користиш неко неквалитетно, суво ђубре.

Кожа мора да дише, зато се шминка користи само за изласке, код куће је мало ружа за мужа довољно :zcepanje:

ebes ti to ako muzu treba ruz :mrgreen:
 
Sto se mene tice, ne morate da se sminkate. Mnoge preteraju, a meni se to veoma gadi. Neka lagana sminka, malo pudera cisto da se neki sitni nedostaci prikriju je u redu. Po meni su zene najlepse kad su prirodne. Lepo je i kad se nasminkaju, al to je nekako izvestaceno, kao silikonske sise.
Mera je kljuc svega, kao i skromnost. Meni neke zene sa sminkom izgledaju starije nego bez.
 
Sto se mene tice, ne morate da se sminkate. Mnoge preteraju, a meni se to veoma gadi. Neka lagana sminka, malo pudera cisto da se neki sitni nedostaci prikriju je u redu. Po meni su zene najlepse kad su prirodne. Lepo je i kad se nasminkaju, al to je nekako izvestaceno, kao silikonske sise.
Mera je kljuc svega, kao i skromnost. Meni neke zene sa sminkom izgledaju starije nego bez.

Mera je kljuc svega! Amin!
 
Sto se mene tice, ne morate da se sminkate. Mnoge preteraju, a meni se to veoma gadi. Neka lagana sminka, malo pudera cisto da se neki sitni nedostaci prikriju je u redu. Po meni su zene najlepse kad su prirodne. Lepo je i kad se nasminkaju, al to je nekako izvestaceno, kao silikonske sise.
Mera je kljuc svega, kao i skromnost. Meni neke zene sa sminkom izgledaju starije nego bez.


_sp-lepotice-bez-sminke.jpg
 

Back
Top