Pub "Tinejdžeri" vol 4

dobro jutro, može kafica?

- - - - - - - - - -

tea_getty.jpg
 
Pozdrav ljudi imam veliki problem. Naime, imam 17 god i zaljubljen sam u drugaricu iz razreda vec godinu i po dana. Stalno smo u skoli zajedno, ona se stalno smeje kad je u mom drustvu i vidi se da uziva u tome. Drugi su govorili kako smo jedno za drugo i ja sam odlucio da joj kazem sta osecam prema njoj. Pitao sam je da izadjemo da se ispricamo na sta je ona odmah pristala. Sve je izgledalo da ide po planu ali kad sam joj rekao da mi se svidja ona se nasmejala, rekla da nisam trebao to da joj kazem. Onda je rekla da joj se ne svidjam i da mora da ide kuci. Ja sam razocaran mislio da ce se naljutiti na mene, da nece da pricamo ali je ona nastavila odnos samnom skoro kao da se nista nije desilo. Pricao sam sa njenom najboljom drugaricom koja je rekla da sam mogao da je smuvam da sam nesto pametnije smislio. Sta sad da uradim? Da li ponovo da pokusam? Ljudi pogajte!
 
Pozdrav svima odavno nisam bio na ovom forumu, ali vidim ekipa je manje više ista. :)

I listam teme i poruke, i pitam se sledeća pitanja:
- Završi li verwest ETF?
- Da li je hrišćanin.hrišćanin i dalje jak u vjeri ?
- Đe li je i šta radi Pussy Gallore/kreprosucks/CarapaUkletogHolanđanina?
- Oženi li se Direkt i da li je zabatalio život bekrije i lole? :D

Toliko od mene za sad nadam se da neću ostati uskraćen za odgovore.:D
Pozdrav za sve još jednom.
 
hah, ladno dobijem ovaj mejl sinoć

Čestitamo!

Na današnji dan, pre 9 godina, registrovali ste se na Forumu Krstarice, zato Vam želimo srećan Krstarica rođendan!

Želimo Vam da još dugo razmenjujete misli sa nama na Forumu Krstarice.



Lovely :lol:

Akuta, tvoja keva me hoće ali već joj par puta rekoh da nisam zainteresovan ni za šta što je iz svoje utrobe izbacilo spodobu poput tebe :mrgreen:
 

Back
Top